Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

Frashe na ujędrnienie biustu

08 sie 2016 - 12:57:13

Cześć, Czy któraś z Was może stosowała serum na ujędrnienie biustu Frashe? Sama wiem,ze cudów kremem nie osiągnę ale zależy mi przynajmniej na jakimś tam efekcie bo stosowałam już kilka kosmetyków tego typu i efektu nie było żadnego ;/ Trochę mnie to podłamało.
Zastanawiam się jeszcze nad Frashe. Ile stosowaliście?

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Frashe na ujędrnienie biustu

31 sie 2016 - 11:18:20

Ja mam to serum. Nie jest tanie ale cena jest adekwatna do jakości. Wiadomo,ze nie ma szans na to aby powiększyć biust kilka rozmiarów bo coś takiego moze jedynie operacja ale o rozmiar spokojnie bo serum ładnie nawilża i napina skórę . Nie jest to kosmetyk niezbędny ale jest to jedno z najprzyjemniejszych smarowideł jakie stosowałam.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Frashe na ujędrnienie biustu

27 cze 2017 - 07:46:57

Mam , używam. Chwalę sobie. Ogólnie jak do tej pory jedno z dwóch serów do biustu, które rzeczywiście dało dobre efekty :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

Frashe na ujędrnienie biustu

24 paź 2017 - 10:53:26

Chyba będę musiała wypróbować te serum :)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

Frashe na ujędrnienie biustu

08 lut 2018 - 12:05:43

Mi też bardzo przypadł do gustu ten krem :) Skusił mnie naturalny skład, zawiera min.in ekstrakt z ruszczyka kolczastego, który działa na naczynia krwionośne przez co skóra jest bardziej elastyczna. Faktycznie cudów nie ma, ale piersi ujędrniły sie przez co wydają się nieco większe :)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

Frashe na ujędrnienie biustu

15 lut 2018 - 12:56:05

Zaszkodzić nie zaszkodzi ale czy da efekty to ciężko powiedzieć. Myślę, że jeśli ćwiczycie i go używacie to efekty będą widoczne. Zawsze warto spróbować. Jak nie to po prostu można to potraktować jako krem nawilżający.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Frashe na ujędrnienie biustu

19 kwi 2018 - 11:16:05

Ja się zastanawiam nad kupnem tego serum, ostatnio trafiłam na jakieś forum (nie pamiętam nazwy) i raczej miał same dobre opinie, a mój biust stracił na jakości po drugiej ciąży

Frashe na ujędrnienie biustu

24 kwi 2018 - 17:09:05

Ja też szukam czegoś na swoje piersi. Jakieś takie stały się zwiotczałe. chciałabym, im przywrócić trochę życia. Piszecie o tym kremie Frashe... ile razy w tygodniu trzeba się smarować, żeby zaczął działać?

Frashe na ujędrnienie biustu

30 kwi 2018 - 09:56:50

to zależy od indywidualnych preferencji. Ja się smaruję po każdej kąpieli. Krem jest wydajny, więc mi wystarczy dawka wielkości pestki wiśni. Zależy jak bardzo Twój biust jest zmęczony.

Frashe na ujędrnienie biustu

30 kwi 2018 - 12:46:34

powiem tak na początku jest efekt ale po przestaniu stosowania wszystko wraca do normy czyli do tego co było przed użyciem

Frashe na ujędrnienie biustu

30 kwi 2018 - 14:15:43

muszę spróbować

Frashe na ujędrnienie biustu

28 cze 2018 - 12:23:15

Sporo czasu zastanawiałam się nad kupnem tego kremu, teraz żałuję, że wcześniej się nie zdecydowałam na ten kosmetyk. Krem naprawdę dobrze działa na piersi: odbudowuje włókna kolagenowe, co sprawia że piersi są jędrniejsze, skóra bardziej napięta, poprawiła mi się struktura skóry i ogólny kształt piersi. Polecam!

Frashe na ujędrnienie biustu

05 lip 2018 - 17:28:50

Kurczę sprawdzałam i jest dość drogi. Są jakieś zniżki lub promocje na niego? W sumie to opinie ma dobre, ale ta cena :O

Frashe na ujędrnienie biustu

13 lip 2018 - 11:35:49

na ich stronie masz zniżkę -10% :) To zawsze coś. Ja wczoraj zakupiłam kolejne opakowanie, bo po 2 miesiącach codziennego stosowania skończył się. Także jak dla mnie jest wydajny i ta cena jest i tak spoko.

Frashe na ujędrnienie biustu

25 lip 2018 - 13:27:15

no to dobrze, sprawdzę i może zamówię, bo już nie mogę patrzeć na mój biust... muszę go doprowadzić do porządku.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sztuczne rzęsy