Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Frashe na ujędrnienie biustu

14 lis 2022 - 10:10:19

No dobra ale jak kwestia rozstępów? Nie pojawiają się przy powiększaniu piersi tabletkami? Bo sama trochę się tego boję. Jak rosłam to mam trochę rozstępów na plecach no i kilka na biuście. Może i bym spróbowała ale boję się,ze nie będzie to dobrze wygladało

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Frashe na ujędrnienie biustu

14 lis 2022 - 10:27:58

Sama mam również tendencję do powstawania rozstępów ale jak stosowałam te tabletki to nie widziałam żadnych. Na szczęście się u mnie nie pojawiły. Nie wiem czy jest to zasługa kremu ale starałam się codziennie wieczorem regularnie wmasowywać go w biust. Podobnie robiłam jak byłam w ciąży (wtedy rzecz jasna stosowałam oliwkę do brzuska i również rozstępów nie mam). Ale jak będziesz brała same tabletki i olejesz sobie masaż to nie mogę Ci zagwarantować, ze rozstępy Ci się nie pojawią.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Frashe na ujędrnienie biustu

18 lis 2022 - 11:23:33

Wiesz co, nawet jakby powiększyły 1 rozmiar to byłoby super. Mam miseczkę biustonosza A tak więc w moim przypadku różnica byłaby bardzo duża ;) Dobra,zamówiłam przed chwila. A niech stracę Na razie tylko jedno opakowanie.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Frashe na ujędrnienie biustu

18 lis 2022 - 14:02:12

Powinnaś zamówić sobie 2 czy 3 opakowania aby zobaczyć efekt. Czytałam w sieci na forach w tematach o tabletkach na powiekszenie biustu,ze wiele dziewczyn robi błąd Mianowicie bierze jedno opakowanie tabletek i jak nie widzi większych efektów to przerywa Jednak na efekty trzeba poczekać te 2-3 miesiące Sama dużej różnicy po miesiącu nie widziałam, ale po 3 miesiącach brania regularnego perfect bust różnica już była. Dodatkowo stosowałam krem do biustu codziennie.Stosowałam masaż przy nakładaniu tego kremu tak więc udało się osiągnąć jeszcze lepsze efekty.

Frashe na ujędrnienie biustu

24 sty 2023 - 14:38:15

ja brałam różne tabletki i z tego co widzę po sobie najlepsze to chyba te Breastfem, można je zamówić w Polsce choć strona wygląda nie zachęcająco ale ważny jest produkt. Znalazłam jeszcze inne i czekam na paczkę z US zobaczymy jak tamte zadziałają.

Frashe na ujędrnienie biustu

06 lut 2023 - 15:00:09

Kupuję frashe i jest to dla mnie swietny produkt. Tabletki nic nie pomogą zwłaszcza jak szukasz czegoś na UJĘDRNIENIE BIUSTU. Krem i masaże to jest taki duet, który zawsze pomoże. Robię jedno i drugie i jest na prawdę poprawa widoczna gołym okiem!

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Frashe na ujędrnienie biustu

08 lut 2023 - 14:28:58

Ja ogólnie kiedyś nie wierzyłam w takie kosmetyki, ale sama wypróbowałam kilka i faktycznie można kupić takie dobrej jakości które ujędrniają biust

Frashe na ujędrnienie biustu

09 lut 2023 - 13:47:16

ooo to jestem ciekawa, masz na myśli konkretne jakieś? podeślij bo sama szukam czegoś skutecznego

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Frashe na ujędrnienie biustu

13 lut 2023 - 15:12:19

Ja ostatnio zamowiłam ten https://www.notino.pl/clarins/bust-beauty-extra-lift-gel-zel-ujedrniajacy-do-biustu-dajace-natychmiastowy-efekt/ i mam dobre wrażenia, wydajny, a mały efekt widać już po pierwszym użyciu :)

Frashe na ujędrnienie biustu

09 mar 2023 - 15:20:14

https://verdelab.pl/produkt/frashe/

cały czas się trzymam tego kremu z frashe bo mimo wypróbowania wielu innych ten niezmiennie jest najlepszy.

Frashe na ujędrnienie biustu

04 gru 2023 - 10:53:22

Jak chcesz się ujędrnic to kup sobie ze sklepu pachnacakraina Busajne :) skóre czyni wyprasowaną, ujedrnia bosko i ładnie pachnie :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co można w sobie zmienić na szybko