Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Frashe na ujędrnienie biustu

01 sie 2018 - 11:27:47

Zamów, bo warto, razem z mamą sobie stosujemy już ponad miesiąc, a efekty widać u mnie i u niej też. U mnie trochę szybciej ale ja miałam mniejszy cellulit :D

Frashe na ujędrnienie biustu

21 sie 2018 - 11:18:00

cellulit? hmm ja miałam raczej rozstępy, na które zresztą ten krem zaradził jak trzeba. A jeśli masz nierówności na biuście to warto też zbadać się w kierunku chorób nowotworowych (jak to się mówi "lepiej dmuchać na zimne";)

Frashe na ujędrnienie biustu

14 wrz 2018 - 14:11:45

olabogaaa tyle tych kremów, nie wiem jaki wybrać... myślę głównie o frashe i PUPA (widziałam w Sephorze) wydają się takie porządne, o tych poniżej 100zł nawet nie wspomnę, bo mam przykre wspomnienia...no i co teraz wybrać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-14 14:15 przez Pellina77.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Frashe na ujędrnienie biustu

20 wrz 2018 - 16:48:41

ja jak bym miała wybór to patrzałabym na kraj pochodzenia i to czy firma testuje kosmetyki na zwierzętach no i skład - tu trzeba być uważnym i znać się na składnikach

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Frashe na ujędrnienie biustu

05 cze 2020 - 09:38:08

Sama mam porównanie dwóch kremów jak na radzie . Wypróbowałam Push up, całkiem przyjemny i ładnie pachniał ale jeśli chodzi o powiększenie to nie zauważyłam. Drugi to perfect bust z którego jestem bardziej zadowolona. Co ciekawe również w jego przypadku jakiegoś specjalnego powiększenia nie widziałam ale sprawdził się w tym sensie, ze ujędrnił biust, na tyle, ze wygląda o wiele lepiej. Nie jest może większy ale za to bardziej ujędrniony i uniesiony tak więc w sumie wygląda optycznie na większy.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Frashe na ujędrnienie biustu

08 cze 2020 - 08:17:17

Czytam sobie właśnie o tym kremie. Czy rzeczywiście powiększa?

Frashe na ujędrnienie biustu

08 cze 2020 - 13:52:48

Słyszałam już kiedyś o nim i w sumie nawet patrząc na to co piszą o nim na wizażu to jestem na tak dla niego ;p

Frashe na ujędrnienie biustu

08 cze 2020 - 20:09:23

Cytat
amel_ka
Słyszałam już kiedyś o nim i w sumie nawet patrząc na to co piszą o nim na wizażu to jestem na tak dla niego ;p
Wizaż już dawno przestał być źródłem wiarygodnych opinii, większość "recenzji" to szemrana reklama.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Frashe na ujędrnienie biustu

10 cze 2020 - 12:11:12

Sam krem nie powiększa, za to ujędrnia, poprawia wygląd piersi, podnosi je. Oczywiście jeśli stosujesz codziennie dwa razy dziennie i je masujesz. Stosowałam po karmieniu i po 2 miesiącach regularnego stosowania kremu widzę rzeczywiście różnicę. Powiększają tabletki z tej samej serii ale ich już nie brałam.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Frashe na ujędrnienie biustu

11 cze 2020 - 07:16:55

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Frashe na ujędrnienie biustu

12 cze 2020 - 14:08:34

Gdzie to kupujecie? W rossmanie znajdę?

Frashe na ujędrnienie biustu

12 cze 2020 - 16:02:00

No raczej nie. Nigdy nie widziałam... Na pewno widziałam na allegro

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Frashe na ujędrnienie biustu

15 cze 2020 - 08:48:07

Treść posta została usunięta automatycznie

Frashe na ujędrnienie biustu

18 paź 2022 - 12:24:07

polecam tabletki breastfem jedyne skuteczne z tych które stosowałam

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Frashe na ujędrnienie biustu

14 lis 2022 - 10:05:55

Mam krem perfect bust i obecnie jest to najlepszy krem do biustu jakiego używałam jednak sam kem na pewno nie powiekszy Ci biustu. No na pewno nie tak jak tabletki. Krem stosujesz na ujędrnienie oraz jako zapobieganie rozstępom.Tabletki perfect bust na powiększanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak oceniacie jej urodę ?