Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

Jestem jaki jestem ;)

29 lip 2016 - 10:28:56

fajnie

Jestem jaki jestem ;)

29 lip 2016 - 10:33:18

Cytat
edekzkrainykredek2
no w końcu pierwszy facet co potrafi sie ubrać, bo większość wygląda jak k***wy poprzebierane, tak trzymaj

Oj grubo ... Ale dzięki wielkie ;)

Jestem jaki jestem ;)

29 lip 2016 - 11:18:30

Wyglądasz super!!! Świetne nogi!!!

Jestem jaki jestem ;)

29 lip 2016 - 16:23:25

Doradzicie mi jakie włosy zakupić ? Jakie uczesania teraz są modne ???

Jestem jaki jestem ;)

29 lip 2016 - 16:34:39

na pewno dobre jakościowo peruki .
Zależy co lubisz , długie fryzury czy krótkie?

Jestem jaki jestem ;)

29 lip 2016 - 17:06:45

Co do stylizacji ogólnie są ok.
Pierwsza nie w moim stylu, bo kompletnie nie podobają mi się białe rurki. I jak dla mnie są zbyt obcisłe. Druga fajna i sama bym takie ciuszki ubrała. Trzecia może być.
Dobrze zauważyła któraś z dziewczyn, że nie wyglądasz jak przebieraniec, ani pani lekkich obyczajów;) I fajnie, bo często takie osoby chcą być bardziej kobiece niż kobiety, a przez to wyglądają groteskowo, jak postacie z filmów Almodovara.
PS. To chyba nie pierwsze Twoje stylizacje tutaj:)?

Jestem jaki jestem ;)

29 lip 2016 - 19:05:47

Cytat
justangel
Co do stylizacji ogólnie są ok.
Pierwsza nie w moim stylu, bo kompletnie nie podobają mi się białe rurki. I jak dla mnie są zbyt obcisłe. Druga fajna i sama bym takie ciuszki ubrała. Trzecia może być.
Dobrze zauważyła któraś z dziewczyn, że nie wyglądasz jak przebieraniec, ani pani lekkich obyczajów;) I fajnie, bo często takie osoby chcą być bardziej kobiece niż kobiety, a przez to wyglądają groteskowo, jak postacie z filmów Almodovara.
PS. To chyba nie pierwsze Twoje stylizacje tutaj:)?

Zgadza się, stawiałem tu swoje pierwsze kroki jako kobieta, to był swego rodzaju przełom dla mnie, sporo mi wtedy pomogłyscie ... Historia

Cytat
banach
na pewno dobre jakościowo peruki .
Zależy co lubisz , długie fryzury czy krótkie?

Długie ;)

Puk puk ... Jest tu Ktos jeszcze ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-31 08:59 przez Moniktr.

Jestem jaki jestem ;)

31 lip 2016 - 18:27:11

Włosy długie powiadasz:)?
W takim razie mam niedyskretne pytanie: czy na co dzień funkcjonujesz jako kobieta? Czy na razie jesteś w etapie powiedzmy "przejściowym" i musisz funkcjonować zamiennie?
Jeśli funkcjonujesz już tylko jako kobieta to sprawa jest prostsza, bo możesz swoje włosy zapuszczać, dobrze podciąć, ewentualnie lekko przedłużyć (byle nie za bardzo, bo będzie niepożądany efekt pani do towarzystwa;) ).
Jeśli funkcjonujesz zamiennie to będzie trudniej, bo wtedy faktycznie pozostają tylko peruki. Trudno mi zasugerować fryzurę, bo to zależy od twarzy, a i najlepiej wybrać "na żywo" coś co dobrze wygląda. Jedyne co podpowiem to odnośnie koloru: unikaj sztucznych kolorów typu krucza czerń, platynowy blond, ostre czerwienie i rudości, wybieraj kolory jak najbardziej naturalne, w odcieniach jakie pasują do Twojego typu urody. Te jaskrawe, sztuczne kolory przyciągają uwagę, często wyglądają nienaturalnie, przez co łatwiejszym do odkrycia będzie, że nosisz perukę. Im bardziej naturalnie, tym bardziej kobieco będziesz wyglądać.

Jestem jaki jestem ;)

31 lip 2016 - 19:13:14

Witam Hej, niestety jak dobrze zapewne sie domyślasz jest to okres przejściowy, niestety męczę się z perukami, staram się jednak dobierać dobre jakościowo w naturalnych odcieniach koloru rudego ... Jestem wlasnie na etapie poszukiwania nowych włosów ... Zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Bardzo dziekuje Ci za pomocne wskazówki ...telefon



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-31 19:16 przez Moniktr.

Jestem jaki jestem ;)

04 sie 2016 - 17:57:07

Tak jak lubię rudy, tak polecałabym Ci poszukać czegoś w bardziej neutralnym kolorze: brązy, ciemne blondy. Nie będą się tak rzucać w oczy;) Rudości zachowaj na specjalne okazje, na wyjścia, czy imprezy, a na co dzień coś mniej ognistego.
No i mam nadzieję, że będziesz wrzucać tutaj swoje kolejne stylizacje. Życzę powodzenia:)

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Jestem jaki jestem ;)

04 sie 2016 - 19:20:46

niezłe masz nogi

Jestem jaki jestem ;)

17 sie 2016 - 10:24:50

Trochę z poprzedniej sesji i kolka nowych zdjeć, nadal chyba bez przesadzania w złym kierunku ???



Jestem jaki jestem ;)

17 sie 2016 - 10:55:15

To już się nudne robi... Proszę znajdź sobie forum dla innych transwestytów i oszczędź nam tego widoku...

Jestem jaki jestem ;)

17 sie 2016 - 11:16:40

@wiosenna7 skoro tak ... myślałem ze moj wizerunek odbiega od typowego dla osob wlasnie tego typu, jak to sama określiłaś ...

Jestem jaki jestem ;)

17 sie 2016 - 12:00:06

O ja. Jakie masz nogi ekstra! Serio :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Frashe na ujędrnienie biustu