Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

12 minut temu

Sklep internetowy

56 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 22:55:40

Drogie Panie, moja prośba do Was, dotyczy to oczywiscie zamieszczonej metamorfozy ;) Oceńcie moje zakupy oraz umiejetność doboru stylizacji ... Metamorfoza ponieważ jestem meżczyzną jak wiele osob wie eksperymentuje z modą, staram się aby moj wizerunek przypominał kobietę a nie tak jak w wielu przypadkach podobnych do mojego ... No wiecie ... Jak to oceniacie, co zmieniamy ?



Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:00:04

Jest ok tylko wsadź cos w stanik bo płasko troche :) jaka masz fryzurę? Nosisz makijaż? :)

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:03:01

Cytat
czokoszok1992
Jest ok tylko wsadź cos w stanik bo płasko troche :) jaka masz fryzurę? Nosisz makijaż? :)

Hej... Tak nosze perukę i robię makijaż ... Co do piersi to są jakie są ... Nie chcę wypychać ... ;)

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:06:29

No to babinka 10/10 tylko wiesz biust zdradza ze jestes facetem ale oczywiscie robisz jak Ci wygodnie wiec nie naciskam :)

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:08:34

Cytat
czokoszok1992
No to babinka 10/10 tylko wiesz biust zdradza ze jestes facetem ale oczywiscie robisz jak Ci wygodnie wiec nie naciskam :)

Może wkładki sylikonowe zastosuje

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:10:15

Wystarczy sam stanik nawet, zeby było widac wypukłość nieduża ale zawsze jakas :)

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:10:51

Cytat
czokoszok1992
Wystarczy sam stanik nawet, zeby było widac wypukłość nieduża ale zawsze jakas :)

Jest stanik

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:12:23

tragedii nie ma, niejedna prawdziwa kobieta "figury" pozazdrościć by Ci mogla, moja sugestia jest taka żeby pupe trochę umięśnić, bo coś plaska jest, może przysiady zacznij robić?:)

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:15:42

Faktycznie jest jest. Wybacz moje niedopatrzenie :)

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:20:37

Cytat
szafiarka_
tragedii nie ma, niejedna prawdziwa kobieta "figury" pozazdrościć by Ci mogla, moja sugestia jest taka żeby pupe trochę umięśnić, bo coś plaska jest, może przysiady zacznij robić?:)

Robię te przysiady robię i co ? I nic

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:39:06

Nie jestem wielbicielką tego typu spodni, ale ogólnie wszystko na plus. Stonowane i nie przesadzone. Chyba trochę się "boisz" kolorów. Może zacznij od jakiejś odważniejszej torebki. Powodzenia.
A co do pośladków: siad płaski na dywanie z wyciągnietymi do przodu nogami i maszerujesz na pośladkach do przodu i z powrotem :).

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:41:43

Cytat
alicja70
Nie jestem wielbicielką tego typu spodni, ale ogólnie wszystko na plus. Stonowane i nie przesadzone. Chyba trochę się "boisz" kolorów. Może zacznij od jakiejś odważniejszej torebki. Powodzenia.
A co do pośladków: siad płaski na dywanie z wyciągnietymi do przodu nogami i maszerujesz na pośladkach do przodu i z powrotem :).

Działa ??? Mam kilka ćwiczeń na pupę ale nic ... Może dlatego ze sporo czasu spędzam na rowerze ???

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:45:56

Świetne nogi :)

Jestem jaki jestem ;)

29 lip 2016 - 06:35:39

W jakich fasonach, stylizacjach mnie widzicie ? Z czym mogę sie zmierzyć ???

Jestem jaki jestem ;)

29 lip 2016 - 10:20:09

no w końcu pierwszy facet co potrafi sie ubrać, bo większość wygląda jak <moderacja>wulgaryzmy poprzebierane, tak trzymaj



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-29 11:50 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Frashe na ujędrnienie biustu