Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny!

Jestem posiadaczką cery tłustej. Chciałam oczyścić sobie skórę serią kilku zabiegów. Zainteresował mnie peeling kawitacyjny. Już miałam zapisywać się na zabieg, kiedy przeczytałam, że aparat ortodontyczny stanowi przeciwwskazanie do wykonania takiego zabiegu, bo zabieg ten wytwarza ultradźwięki.

Czy istnieje jakiś inny, równie dobry jak peeling kawitacyjny zabieg oczyszczania twarzy? Nie mam tu na myśli oczyszczania manualnego. Ono opada.

Chciałabym oczyścić dość zapchane pory skóry i o ile to możliwe, trochę je zwęzić.

Mam nadzieję, że mi doradzicie.

Pozdrawiam!

Cytat
konwalia20
Dziewczyny!

Jestem posiadaczką cery tłustej. Chciałam oczyścić sobie skórę serią kilku zabiegów. Zainteresował mnie peeling kawitacyjny. Już miałam zapisywać się na zabieg, kiedy przeczytałam, że aparat ortodontyczny stanowi przeciwwskazanie do wykonania takiego zabiegu, bo zabieg ten wytwarza ultradźwięki.

Czy istnieje jakiś inny, równie dobry jak peeling kawitacyjny zabieg oczyszczania twarzy? Nie mam tu na myśli oczyszczania manualnego. Ono opada.

Chciałabym oczyścić dość zapchane pory skóry i o ile to możliwe, trochę je zwęzić.

Mam nadzieję, że mi doradzicie.

Pozdrawiam!

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-26 13:21 przez konwalia20.

istnieje mikrodermabrazja moze byc w sprzecie albo moze byc w proszku np firmy Theo Marvee albo moze jakis zabieg z kwasami tez maja dzialanie oczyszczajace

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Spróbuj mikrodermabrazji, to nie jest tak bardzo inwazyjny zabieg.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Co jest lepsze peeling kawitacyjny czy mikrodermabrazja? Czym różnią się oba zabiegi?

Powiem szczerze, że ja raz czy dwa zrobiłam zabieg kawitacji i nic się nie stało. Ale raczej wykonuję oczyszczające zabiegi kwasami. Najlepiej zapytaj swojego ortodonty :) Ja zawsze jak mam jakieś wątpliwości, to pytam swojej pani doktor. Mam to szczęście, że leczy mnie świetna specjalistka - dr Chruściel z Rock Your Smile, która zawsze wyczerpująco odpowiada na moje pytania. Na następnej wizycie zapytam z ciekawości o tę kawitację :)

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Podstawą jest na pewno dobrej jakości pielęgnacja domowa, oczyszczanie dwuetapowe :) peelingi regularne itd. Pilnujesz tego?

A jakie peelingi polecasz? ja nie robię regularnie, może tutaj jest mój problem

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Peeling trzeba dopasować do cery i jej potrzeb. Wejdź sobie na Notino - ja tam zamawiam głownie bo mają duży wybór i coś dobierz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Powiększanie biustu - Lublin