Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Zabiegi na cerę naczynkową Gdańsk

28 sty 2016 - 06:59:51

Cześc. Jest tutaj może ktoś z Pomorskiego oraz zmaga się z problemem cery naczynkowej ? Sama z roku na rok mam z tym coraz większy problem, który nasila się szczególnie teraz podczas zimowej pogody. Kremy nie sa skuteczne. Niektóre droższe dają wprawdzie jakiś efekt ale nie przy tym stanie w jakim jest moja cera obecnie. Zastanawiam się nad laserem albo pokrewnymi zabiegami. Może ktoś z Was na tym był i może napisać czy takie zabiegi są warte swojej ceny? Bo przeglądam sobie ofertę w poszczególnych miejscach oraz tanio nie jest.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 6/5

Zabiegi na cerę naczynkową Gdańsk

28 sty 2016 - 08:03:59

Miałam ten problem i to nasilony na tyle, że nawet makijaż nie był w stanie dokładnie zakryć pajączków, które miałam na twarzy. Byłam załamana i w końcu zdecydowałam się iść na laserowe zamykanie naczynek. Mieszkam w Gdańsku i to tutaj wybrałam gabinet. Zdecydowałam się na prywatny ośrodek medyczny Clinica Cosmetologica. Należy on do dr. Michajłowskiego i znajduje się na ulicy Marii Curie Skłodowskiej.
Miałam wykonane 4 zabiegi i teraz jest o niebo lepiej. Naprawdę sądze, że było warto i polecam.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Zabiegi na cerę naczynkową Gdańsk

28 sty 2016 - 08:50:49

Po tych 4 zabiegach udało Ci się usunąc problem czy trochę zmniejszyć? No i kiedy robiłaś? Sama trochę boję się,że na przykład wybrałabym się na takie zabiegi ale po miesiącu czy po dwóch okazałoby się na przykład,że naczynka powróciły ;/ Czy takie zabiegi robi się na stałe czy jedynie na jakiś czas? Oraz możesz mi napisać ile mniej więcej za to płaciłaś?

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 6/5

Zabiegi na cerę naczynkową Gdańsk

28 sty 2016 - 09:40:52

Ja robiłam to na jesieni, pod koniec października. Problem znikł całkowicie, więc nie jest to tylko zmniejszenie widoczności. Z tego, co pamiętam, to ten laser obkurcza naczynia krwionośne i dlatego pajączki znikają całkowicie.
Też się bałam, że jak przyjdzie mróz, to problem powróci, ale jak na razie nic takiego się nie stało, więc jestem dobrej myśli.
Jak chcesz wiecej na ten temat poczytać albo zadzwonić bezpośrednio do ośrodka, to tu jest ich strona internetowa: <moderacja>
Tam wszystko jest opisane i znajdziesz też kontakt.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 17:51 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 7/5

Zabiegi na cerę naczynkową Gdańsk

04 lut 2016 - 13:24:53

Wybierz gabinet, gdzie skonsultuje cię lekarz i dopiorą wszystko odpowiednio. Ustalicie odpowiedni termin i powiedzą Ci jak dbać o skrócę, by problem nie wrócił. Ja mam to już za sobą i jestem bardzo zadowolona. Polecam - <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 17:51 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blizny po trądziku