Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

powiększanie ust warto ?

17 gru 2016 - 22:57:09

Byle nie przegiąć - delikatne powiększenie małych ust to nic złego :)

powiększanie ust warto ?

03 sty 2017 - 11:26:42

Cytat
kreme-brule
Byle nie przegiąć - delikatne powiększenie małych ust to nic złego :)

z tym się zgodzę.
Niestety jest to tak samo uzależniające jak tatuaże, czy fb tańczy

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 3/5

powiększanie ust warto ?

21 lut 2019 - 08:48:32

Opinie na ten temat są różne. Ale moim zdaniem wybór powinien zależeć od konkretnej osoby.Jesli ktoś czuje się źle ze swoimi ustami to czemu ma sobie ich nie poprawić? Tak było właśnie w moim przypadku Nie mam natualnie duzych ust. Są bardzo wąskie i po prostu miałam kompleksy na ich punkcie. Postanowiłam wybrac sie na powiekszanie, które wykonywałam w dwóch turach tak aby dobrze dopasowąć wielkość ust. I jestem zadowolona. Wyglada to dobrze, naturalnie. I wcale wbrew pozorom zabieg nie był tak bolesny.... Nie tak jak wiele osob pisze. Wykonywałam w profesjonalnej klinice medycyny estetycznej. <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-18 19:34 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

powiększanie ust warto ?

07 maj 2020 - 14:08:49

Warto ale jedynie jesli wybierzecie się do dobrego specjalisty na powiększanie ust. Obecnie jest wiele gabinetów, w których mozna wybrac się na taki zabieg, jednak mam wrażenie, ze nie we wszystkich znają sie na tym co robić. Oraz jeśli wybierzecie się do jakiejś kosmetyczki bez kwalifikacji, to mozecie sobie narobić krzywdy WIadomo, ze zabieg jest odwracalny i kwas hialuronowy po pewnym czasie się wchłania. Jednak chcecie chodzić przez prawie rok z brzydkimi ustami?

Polecam wybrać się raczej do jakiegoś dobrego gabinetu, wczesniej poczytać sobie opinie. Dobrze jeśli zabieg jest wykonywany przez doświadczonego kosmetologa albo lekarza medycyny estetycznej.Polecam <moderacja>ten gabinet w Krakowie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-06-01 21:02 przez moderator.

powiększanie ust warto ?

08 cze 2020 - 13:53:54

chciałabym, ale jednak to sa też spore ceny, a wygląd też czasem może być niewiadomą.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

powiększanie ust warto ?

30 lip 2020 - 07:34:13

Oj nawet nie wiecie jak wiele kobiet ma powiększone usta.... Usta można powiekszyć dowolną ilościa kwasu hialuronowego ale to właśnie osoba, która ma mieć powiększone usta sama decyduje jak bardzo chce je sobie powiekszyć. I jeśli nie chce uzyskać mocnego efektu, to wcale nie musi. Sama się ostatnio na to zdecydowałam. NIe miałam podane dużo kwasu hialuronowego, jedynie aby wymodelować kontur oraz nieco poprawić górną wargę (dzięki temu jest bardziej symetrycznie).
Kwas hialuronowy jest bezpieczny tak wiec nadaje się do podawania w wielu miejscach. https://fashionandbeauty.pl/5-mitow-na-temat-modelowania-ust-kwasem-hialuronowym/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-01 14:03 przez jalenka.

powiększanie ust warto ?

27 lut 2021 - 18:15:26

Wg mnie jak najbardziej! Jeśli jest to Twój kompleks, albo marzenie, to na co czekać? Ja żałuję, że tyle dojrzewałam do takiej decyzji... Tylko wiadomo, trzeba wybrać dobrego lekarza, z doświadczeniem, aby czuć się bezpiecznie i pewnie! Ja jestem bardzo zadowolona z zabiegu w wydaniu pana dra Rosińskiego z https://www.wrosinski.pl/zabiegi/powiekszanie-ust/

powiększanie ust warto ?

30 maj 2021 - 20:17:21

Ja robiłam taki zabieg, mimo że długo się wahałam. Nie żałuję :) Usta subtelnie, ale zarazem naprawdę widocznie powiększone. Szczerze polecam każdemu, kto ma kompleks w postaci zbyt wąskich warg, zmiana jest piękna :) Zabieg wykonywał niezastąpiony dr Migała z kliniki Sfera :)

powiększanie ust warto ?

23 wrz 2021 - 17:07:14

Ja tam wolę zainwestować w fajny błyszczyk i mieć swoje naturalne usta. Za dużo kobiet ma zrobione usta i wcale mi się to jakoś specjalnie nie podoba.

powiększanie ust warto ?

21 lis 2021 - 13:02:52

Ja regularnie powiększam usta i jestem jak najbardziej za :) na zabieg chodze tak raz 10-12 miesięcy i spokojnie to starcza. Chodzę do SClinic w Warszawie - polecam klinikę jeśli komuś zależy na naturalnym ostatecznym efekcie, a nie ustach-pontonach :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brwi metoda cieniowania