Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

13 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przymierzam się do przefarbowania włosów z ciemnego brązu (mam gęste, kręcone, puszące się włosy) na ciemny blond +wykonanie zabiegu keratynowego wygładzania, nie prostowania(zał.) Czy któraś z Was jest w stanie polecić mi dobrą farbę? Ponieważ do salonu chciałabym przyjść już zakupioną farbą a nie bardzo orientuje się po prostu co gdzie jak, nie mówiąc już o tym idealnym odcieniu :)) Kolejne pytanie o ten zabieg, ktoś może się podzielić własnymi doświadczeniami, jak efekt i czy warto?? Odcień jaki mnie interesuje:

Nie koniecznie z tak widocznymi refleksami. Mam jeszcze jedno zdjęcie poglądowe

Ale zależy mi właśnie na tym, żeby przy samym czubku głowy były ciemne, więc chyba pierwszy wariant wyglądałby lepiej :) Jak myślicie?



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-10 12:46 przez malvina94.

Witam.
Po pierwsze to zabieg zmiany koloru proponuję Ci wykonać w dobrym salonie fryzjerskim. Absolutnie nie podejmuj się zrobić tego sama! Do zmiany koloru z brązu na blond będziesz musiała zrobić najpierw dekoloryzację czyli ściągnięcie koloru ponieważ jest taka zasada farba farby nie rozjaśni. A jeżeli chodzi o keratynę która nie wyprostuje Ci włosów lecz pozbawi puszenia, to jedyną marką jaką znam, która posiada taki zabieg to KREATYNA CZEKOLADOWA firmy Amazon Keratin jak chcesz to poczytaj sobie o tym na ich stronie http://www.amazonkeratin.pl/keratyna-czekoladowa-amazonkeratin/


Pozdrawiam ALEBABKA♥

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka fryzura? Doradźcie proszę :)