Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

09 lut 2022 - 07:06:31

Cytat
HannaKordel
A jak z tymi cenami? Ktoś mi powie czy faktycznie te promocje w Magicznej Klinice działają? Bo w zasadzie przekonałyście mnie do zabiegu. Tylko jeszcze chciałabym wiedzieć jaki to wydatek.

Z tego co wiem to są promocje i to na prawdę całkiem spoko. Warto sobie śledzić i profil na FB, bo tam najczęściej podają właśnie różne informacje. Co do samego powiększania ust, to wiem, że pracują na bardzo dobrych preparatach jak Juvederm czy Filorga.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

10 lut 2022 - 11:37:28

Cytat
czerwonasukienka5

A jak z tymi cenami? Ktoś mi powie czy faktycznie te promocje w Magicznej Klinice działają? Bo w zasadzie przekonałyście mnie do zabiegu. Tylko jeszcze chciałabym wiedzieć jaki to wydatek.

Z tego co wiem to są promocje i to na prawdę całkiem spoko. Warto sobie śledzić i profil na FB, bo tam najczęściej podają właśnie różne informacje. Co do samego powiększania ust, to wiem, że pracują na bardzo dobrych preparatach jak Juvederm czy Filorga.

Jeszcze jedno. Należy pamiętać o tym by nie wystawiać sie po powiększaniu kwasem na solarium czy chodzić na saunę. Są to czynniki, które w pewien sposób niwelują działanie kwasu. Co do kliniki to lekarze bardzo w porządku. Potrafią dobrze wprowadzić kwas.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

14 lut 2022 - 12:49:39

EvaBraun89 i by lekarz pamiętał o zasadach higieny, rękawiczkach itdm właściwym nakłuciu etc. Zdarzały się sytuacje, że w niewiadomych miejscach aplikując kwas,, miało się potem straszne problemy jak zakażenia czy grudki. Dlatego warto wybierać renomowane miejsca.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

22 lut 2022 - 15:57:18

A Ty jakimi kwasami miałaś powiększanej tutaj ? W ogóle miałaś jakieś siniaczki ? Czy tylko lekki obrzęk ;) Pytam, bo co dziewczyna to inaczej jakoś to wygląda ;)

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

23 lut 2022 - 09:24:44

Miałam lekki obrzęk, który jest akurat rzeczą normalną. Tak mi się wydaje przynajmniej. Był lekki siniaczek, ale taki na prawdę malutki, który dosłownie po 2 dniach zszedł. Nie miałam żadnych grudek i to był dla mnie bardzo dobry znak. Wcześniej w innym miejscu jak powiększałam usta u niezbyt kompetentnej osoby, miałam grudy pod ustami i skończyło się na ściąganiu kwasu.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

28 lut 2022 - 13:17:14

Widziałam gdzieś właśnie takie paskudne zdjęcia ze ściągania kwasu z ust :( Ohyda po prostu. Dlatego ja zanim wybrałam się do Magicznej Kliniki najpierw sprawdzałam, kto wstrzykuje kwas, a potem jakie preparaty stosuje.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

01 mar 2022 - 00:50:06

Magiczna Klinika jak dla mnie jest najlepszym miejscem na zabiegi z medycyny estetycznej. Bardzo polecam nie tylko ze względu na preparaty, ale również ze względu na lekarzy, którzy tutaj wykonują zabiegi.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

01 cze 2022 - 09:57:43

Właśnie ja zapisałam się jakiś czas temu na modelowanie ust kwasem hialuronowym do Olmedical i szczerze mówiąc to był doskonały wybór! Moje usta wyglądają o wiele młodziej, są bardziej jędrne i odzyskały dawny koloryt. Dodatkowo zniknęły również zmarszczki dookoła ust co jest też wielkim plusem.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

11 lip 2022 - 19:47:15

Kwas hialuronowy to dobre rozwiązanie. Wiem, że takie zabiegi wykonuje Magiczna Klinika. Mają swoje oddziały w całej Polsce, ale ja odwiedziłam punkt w Krakowie i szczerze polecam. Zabieg modelowania ust jest bezbolesny i nie ma żadnej rekonwalescencji. Można go powtarzać, żeby efekt był zadowalający. Tutaj jest więcej informacji na ten temat https://magicznaklinika.pl/ .

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

13 lip 2022 - 20:20:25

Wiesz może, jak długo efekt modelowania ust utrzymuje się tylko po jednym zabiegu? I ile wynosi jedna dawka kwasu? Czy to zależy od organizmu, czy jest jedna, konkretna dawka już wcześniej określona przez lekarza? Dowiedziałam się, że Magiczna Klinika jest też w moim mieście, więc może się zapiszę na wizytę.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

19 lip 2022 - 17:11:32

To w sumie zależy od organizmu i Twoich potrzeb. Jeśli chcesz mieć pełne usta, to i tak będziesz musiała zabieg modelowania powtarzać kilka razy. Daj znać, jeśli się zdecydujesz i czy w ogóle będziesz zadowolona z efektu po zabiegu. Szczerze mówiąc, ja do nich się zapisałam na korektę nosa, dam znać co i jak.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

20 lip 2022 - 17:14:24

Connie, to pewnie wiesz, na czym dokładnie polega ten zabieg? Szczerze mówiąc, mi też przydałby się taki zabieg, bo mój kształt nosa od lat mi przeszkadza, ale nie sądziłam, że da się coś zrobić? Wykorzystują skalpel czy tylko jakiś botox albo kwas hialuronowy?

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

21 lip 2022 - 14:48:30

Nie jest on bardzo skomplikowany. Wykorzystują kwas hialuronowy, za pomocą którego wykonują korektę nosa. Jeśli masz zbyt dużą górkę, to oni mogą ją zlikwidować. Jeśli jednak po jakimś czasie będziesz chciała powrócić do naturalnego wyglądu, to nie musisz wykonywać ponownego zabiegu. I tyle. Jeśli masz pytania, to pisz. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Michael McNiven recalled toward the cab squad by means of the Montreal Canadiens