Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

43 minut temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

10 wrz 2021 - 08:34:41

Raz poszłam z moją mamą do gabinetu kosmetycznego, w którym ona bierze udział w tlenoterapii. Będąc w poczekalni, czytałam całą ofertę gabinetu i natknęłam się na to, że mają promocję na powiększanie ust. Z jednej strony zawsze o tym marzyłam, a z drugiej trochę się bałam... Ale stwierdziłam, że raz się żyje! Powiększyłam usta minimalnie, byleby były wyraźniejsze, ale nie wpływając na efekt tzw. "kaczki". Szczerze powiem - jestem bardzo zadowolona. Polecam dla każdego, kto chce elegancko podkreślić swoje usta.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

04 paź 2021 - 07:53:33

Też polecam zabieg powiększania i modelowania ust, ja korzystałam z oferty Kliniki Sfera w Warszawie, https://www.klinikasfera.pl/, zabieg robił mi dr Migała. Super sprawa, naprawdę.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

21 lis 2021 - 13:03:50

Ja jak najbardziej polecam. Ale trzeba wybrać się do dobrego specjalisty. Ja mogę doradzić SClinic i doktor Syryło. Pani doktor to ma oko do proporcji i wie ile i gdzie wstrzyknąć, żeby to fajnie wyglądało.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

22 lis 2021 - 20:46:43

Ja robiłam w Magicznej Klinice. Mają placówki w wielu miastach. Wszystko szybko, praktycznie bezboleśnie. Efekt rewelacja, bardzo naturalny. Powinno się utrzymać do pól roku.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

24 lis 2021 - 20:51:27

Możesz podać więcej informacji na temat zabiegu w Magicznej Klinice? Zawsze marzyłam o dużych ustach, ale bałam się zabiegów. Wiele osób chwali tę klinikę, więc może i ja w końcu się zdecyduję. Czy to boli? Kiedy widać pierwsze efekty?

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

24 lis 2021 - 20:56:46

Nie masz się czego bać, bo otrzymasz najpierw miejscowe znieczulenie. Praktycznie nic nie będziesz czuła. Efekty zobaczysz już po kilku dniach. Po zabiegu będziesz mogła od razu wrócić do życia codziennego, bo nie jest inwazyjny. Nie zwlekaj i zapisz się do Magicznej Kliniki, możesz trafić na promocje.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

25 lis 2021 - 12:31:50

Dziewczyny, a czy do zabiegu wypełniania ust kwasem hialuronowym muszę się w jakiś specjalny sposób przygotować? Bo tyle dobrego naczytałam się o Magicznej Klinice, że chyba też skorzystam z ich oferty. Zwłaszcza, że mają też oddział w Krakowie. Oferta jest atrakcyjna.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

01 gru 2021 - 19:38:26

Connie263, nie musisz się w żaden sposób przygotowywać, bo to nie jest operacja, tylko niewielki zabieg. Nie używaj żadnej pomadki, bo to ogólnie bez sensu, i to Ci ją zmyją. Po zabiegu będziesz mogła wrócić do normalnego życia. Ja już jestem po zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Nie zwlekaj, tylko zapisz się na zabieg. :)

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

01 gru 2021 - 19:47:03

Dzięki za info. Jak długo efekt może się utrzymać? W ogóle zabieg można powtarzać dowolną ilość razy? Nie chcę wyglądać jak glonojad, ale boję się, że jeden zabieg modelowania ust nie starczy, bo moje usta są naprawdę wąskie.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

01 gru 2021 - 20:28:27

Jak konkretnie wygląda wypełnienie ust kwasem hialuronowym? Zastrzyki pewnie są bolesne, bo usta to bardzo czuły punkt. Widziałam, że w Magicznej Klinice zabieg ten ma przystępną cenę ale czy robi się go tylko raz i od razu usta są pełniejsze?

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

02 gru 2021 - 18:15:09

Dziewczyny, zabieg polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego za pomocą igiełek. Nie będzie bolało, bo otrzymacie znieczulenie miejscowe. Poza tym zabieg można powtarzać, ale można też poprzestać na jednym. Wszystko zależy od tego, jaki rozmiar ust Was usatysfakcjonuje. :D

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

02 gru 2021 - 18:17:02

Możesz jeszcze powiedzieć, ile trwa rekonwalescencja? Ja ostatnio sporo czytałam o nieudanych zabiegach na usta i mam pewne obawy, że nie tylko będę sztucznie wyglądać, ale też coś pójdzie nie tak i będę miała problemy zdrowotne.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

02 gru 2021 - 18:20:56

Connie, nie musisz się niczego bać, bo specjaliści z Magicznej Kliniki mają duże doświadczenie. Rekonwalescencja nie trwa długo, bo po zabiegu możesz robić to, co zawsze. Opuchlizna powinna szybko zejść. Poza tym to od Ciebie zależy liczba zabiegów i rozmiar ust. Zawsze możesz przestać, gdy uznasz, że już masz takie usta, jakie chciałaś. :)

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

02 gru 2021 - 19:58:58

A jak z tymi cenami? Ktoś mi powie czy faktycznie te promocje w Magicznej Klinice działają? Bo w zasadzie przekonałyście mnie do zabiegu. Tylko jeszcze chciałabym wiedzieć jaki to wydatek.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

02 gru 2021 - 20:00:53

Nie ma ściemy z tymi cenami. Zawsze to co na stronie jest aktualne. Zresztą przed każdym zabiegiem możesz się upewnić. Ale ja robiłam u nich zabiegi sporo razy i nigdy nie zdarzyło mi się nic takiego. Cena ustalona, to cena ustalona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

implanty