Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

29 lis 2019 - 22:30:29

Cytat
Amilyn
Kwas hialuronowy jest na pewno lepszy niz powszechnie znany botoks i nie ma tak zlych skutkow ubocznych

A jakie skutki uboczne mogą być przy kwasie?

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

08 lut 2020 - 10:58:29

To wszystko zależy, do jakiego gabinetu trafisz, jaki jest lekarz - odradzam kosmetyczkę do powiększania ust. Bardzo wiele pokrzywdzonych osób było. Następna sprawa to czy stosuje sie do zasad higieny, czyli czy używa odpowiednich czepków, wacików, opatrunków itd. Następna sprawa to skąd zaopatruje się w kwasy HA. Czy prosto od dystrybutora czy leci na łeb na szyję po cenie. Owszem sa fajne promocje, ale zbyt niska cena generalnie zawsze powinna byc podejrzana. Następna sprawa to sam kwas hialuronowy na jakim pracuje lekarz. Jeżlei na jakichs dziwnych, mało popularnych, raczej darujmy sobie z tym gabinetem. Jednym z takich polecanych i na prawdę w porządku kwasów jest m.in Restylane, który ma rejestracje FDA, a efekt po nim jest naturalny a nie napompowanych ust przypominający niczym wargi sromowe. Już takie efekty też widziałam. No ostatnia rzecz to... sam lekarz. Poczytac sobie opinie itd. Bardzo duzo zależy od wkłucia się. Jeżeli dobrze zaaplikuje usta to mogą jakieś małe siniaczki jedynie sie pokazać. Ewentualnie jakaś mała grudka, ale raczej tez nie powinno być. P.S botoksem się ust nie powiększa :]

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

12 lut 2020 - 11:26:21

Nie wiem czy osobiscie zdecydowałabym sie na powiekszanie ust ostrzykiwaniem. Wiem, ze faktycznie w niektórych przypadkach wygląda to naturalnie bo widziałam niektóre aktorki, których powiększone usta wyglądają dobrze. Jednak są sytuacje, w których nie jest już tak fajnie. No i jednak powiekszanie ust boli A sama mam awersję do zastrzyków.

Polecam pomadki matowe. Obecnie bardzo wiele firm ma je w swojej ofercie. Dzięki nim optycznie mozna powiekszyć usta, jak tutaj

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

07 kwi 2020 - 11:52:56

Cytat
lidka_paluszkiewicz

Kwas hialuronowy jest na pewno lepszy niz powszechnie znany botoks i nie ma tak zlych skutkow ubocznych

A jakie skutki uboczne mogą być przy kwasie?

Ale ona chyba pisze o skutkach ubocznych po botoksie. A to, że kwas z czasem traci na wlasciwosci (botoks zreszta tez, tylko gorzej) to nie jest zadna wiedza tajemna.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

04 cze 2020 - 07:37:20

Ja robilam usta preparatem o nazwie Juvederm Volbella i nie mam żadnych siniaków itp. Fakt ze dr wstrzyknęła mi tylko 0.3 na początek po 4 tygodniach ide na poprawkę. Myśle dziewczyny ze te grudki na ustach i inne mankamenty mogą być związane z tym ze za dużo jest podane jak na pierwszy raz . Moja dr mi mówiła ze ten kwas jest jeden z najlepszych który nie powoduje siniaków i grudek ale tez zależy od osoby i podania kwasu i mogą zdarzyć sie przypadki. Skórę powinno sie przyzwyczaić powoli do takich zabiegów bo jezeli nagle jest wstrzyknięte dużo to mogą powstawać komplikacje.
W rękach doświadczonej osoby jest to bardzo skuteczne. https://www.dynasplint.com.pl/czy-zabiegi-powiekszania-ust-sa-bezpieczne/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-06-24 12:24 przez jumkaa.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

18 wrz 2020 - 11:13:36

Ja usta robiłam w gabinetpokojska. Usta naturalne, piękne. Po zabiegu nie miałam żadnych siniaków. Obsługa profesjonalna i wykwalifikowana. Gabinet czysty i sterylny. Na pewno powtórzę ten zabieg w tym miejscu.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

28 wrz 2020 - 16:46:32

Ja powiększałam swoje usta w NUVU Estetic w Krakowie i jestem zachwycona rezultatem :) Polecam

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

29 wrz 2020 - 20:01:50

Podoba mi się subtelny efekt modelowania ust, ale póki co nie zdecydowałam się. Korzystam z innych zabiegów medycyny estetycznej, ale tu mam jakiś wew. opór :) W sumie nie wiem dlaczego, bo lekarza mam świetnego - dr Migała to wspaniały specjalista i ufam mu w 100%. Na stronie kliniki Sfera widziałam też efekty takich zabiegów. Ale chyba po prostu lubię swoje usta na tyle, że nie mam potrzeby póki co :)

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

30 wrz 2020 - 13:35:11

Polecam udać się do gabinetu Doktora Marcina Nowaka w Trójmieście. Usta są piękne, symetryczne i nawilżone. Zabieg trzeba powtarzać, ale rezultaty są naprawdę świetne.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

18 lis 2020 - 07:27:20

Najważniejsze to dobra technika modelowania ust dostosowana indywidualnie i wysokojakościowy preparat kwasu hialuronowego.

Sama zdecydowałam się na powiekszanie oraz jestem bardzo zadowolona. Usta prezentują się naturalnie, są większe ale bez przesady. Ktoś kto by mnie nie znal nie stwierdziłby, czy powiekszałam usta w gabinecie.

Najlepiej zobacz sobie zdjęcia przed i po z poszczególnych gabinetów.
https://instytut.bielenda.pl/blog/modelowanie-ust-wszystko-co-musisz-wiedziec/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-01 14:49 przez nataliii23.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

02 gru 2020 - 21:07:56

Robiłam zabieg powiększania ust w Aestetic Clinic u dra Rosińskiego. Polecam, moim zdaniem jest to zabieg jak każdy inny. Z potencjału medycyny estetycznej można korzystać z głową i nie rozumiem takiego myślenia, że to jest jakiegoś rodzaju fanaberia np.

Najlepiej sobie zresztą o tym poczytać w sprawdzonym źródle, ja polecam tutaj https://www.wrosinski.pl/zabiegi/powiekszanie-ust/. Podstawa to zabieg w sprawdzonym gabinecie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-02-27 18:13 przez ancho.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

22 kwi 2021 - 19:19:17

Zawsze to powtarzam, że najważniejsze jest aby rozsądnie podejść do tematu poprawiania urody. Po pierwsze nie warto przeginać, po drugie należy skupić się wyłącznie na dobrych, sprawdzonych miejscach. Sama zdecydowałam się na zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego, który wykonałam w Magicznej Klinice. Zdecydowanie polecam to miejsce - super personel i prawdziwi fachowcy serce

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

22 kwi 2021 - 23:54:38

W magicznej klinice miałam zabieg zlikwidowania worków pod oczami, który przyniósł rewelacyjne efekty. Widziałam, że w ofercie kliniki jest także modelowanie ust kwasem hialuronowym, co powinno Ciebie zaskoczyć. Atmosfera podczas zabiegów jest przyjazna, a przed personel się mną tak zajął, że w ogóle nie stresowałam się zbliżającym zabiegiem co jest naprawdę ogromnym plusem.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

23 kwi 2021 - 22:28:55

Moim zdaniem świetny pomysł, szczególnie jeśli do zabiegu wybierzesz dobrą klinikę. Ja na usta nie mogłam nigdy narzekać, ale moim kompleksem był nos, więc postanowiłam zrobić sobie zabieg modelowania go kwasem hialuronowym w Magicznej Klinice. Efekt jest boski, więc polecam i Tobie to miejsce.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

21 cze 2021 - 10:26:33

Ja robię zabieg regularnie od 3 lat. Większe usta są dla mnie bardzo ważne, bo mam niestety bardzo małą górną wagę, a to dla mnie spory dyskomfort. Powiększam usta kwasem hialuronowym w klinie PMU Pokojska w Gdańsku. Taki zabieg trwa do 30 minut, nie boli, mam może delikatny dyskomfort pierwszego dnia, ale to szybko mija. Ważne było dla mnie, żeby efekt ten był naturalny. Jakby ktoś był z Gdańska to polecam: https://pokojska.com/powiekszanie-ust/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Medycyna estetyczna w Krakowie