Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

12 lip 2017 - 10:22:21

Ja długo się zastanawiałam nad powiększaniem, ale czytałam dużo na różnych forach i blogach i stwierdziłam, że... najbardziej żałuje się niepodjętych decyzji! Szukałam przez jakiś czas najlepszej kliniki w mojej okolicy i ostatecznie zdecydowałam się na <moderacja> . Efekt powiększonych ust był bardzo naturalny. Na początku trochę się bałam i zdecydowałam się na dawkę 0,5. Efekt był bardzo wyważony, a przy tym ładnie poprawiał mój wygląd. Teraz już zdecydowałam się na zastosowanie całego 1 ml. Moje usta są znacznie bardziej kształtne i większe niż moje naturalne "szparki", ale wciąż wygląda to naturalnie. Nie ma mowy o żadnym kaczym dziobie.. :D :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 12:30 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

22 lip 2017 - 22:13:30

Ja mam usta bardzo delikatnie poprawione, bo okropne są te usta jak u karpia :) Zabieg wykonywałam u pani Klaudii Orenczak w Szczecinie na Garncarskiej i jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu, o coś takiego mi chodziło.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

28 wrz 2017 - 23:02:34

Cytat
niedopary
czy ktoras powiekszala sobie usta w ten sposob? bardzo mnie ciekawi jak to wyglada bo rozwazam ten zabieg. czy zabieg trzeba powtarzac? bede wdzieczna za wszelkie informacje.

Jest jakiś konkretny powód dla, którego chcesz powiększyć usta? Raczej nie ma z nim problemu, ale zawsze lepiej wiedzieć więcejhttps://podpowiadamy.pl/powiekszanie-ust-co-trzeba-wiedziec-przed-zabiegiem/ Tam piszą, że zabiegu powinny wystrzegać się kobiety w ciąży oraz karmiące.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

15 lut 2018 - 17:07:56

W Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Łodzi są kliniki, które dobrze mi znane. Jest to sieć gabinetów medycyny estetycznej ‘Ziemlewski’. Ja byłam we Wrocławiu na ul. Moniuszki 23 lok. 1, bardzo miło wspominam wizyty. Tam też lekko powiększałam sobie usta, z efektów jestem zadowolona, wiec polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-15 17:08 przez MarikaKiss.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

15 mar 2018 - 13:53:33

Szkoda, że powiększanie ust kojarzy się większości z dziewczynami, które przesadziły z ilością wstrzykiwanego kwasu. Jak usta są dobrze zrobione, to wyglądają naturalnie i nikt nawet się nie domyśla, że były powiększone. Przeszłam taki zabieg, wykonywała go dr Janasik z kliniki Elite, nie żałuję, trzeba po prostu mieć umiar i zdecydować się na współpracę z dobrym specjalistą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-04 23:01 przez coli.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

14 cze 2018 - 10:44:06

trzeba trafić do dobrego lekarza, ja powiększałam 1ml w magicznej klinice u dr Roberta, super wyszło i na pewno jeszcze w przyszłości tam wrócę

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

29 cze 2018 - 09:48:48

Oj z tym na pewno się zgadzam. Niestety ale w sieci mozna zobaczyć wiele efektów nieudanego powiekszania ust. Które wygladają po prostu słabo. Usta powiekszone nie mogą wygladać jak u karpia (jak u sióstr Godlewskich) ale ładnie i naturalnie. Sama powiekszyłam sobie usta ale dlatego,ze z natury praktycznie ich nie mam i mam bardzo wąskie wargi.Kiepsko to u mnie wygladało. Aktualnie mam powiekszone tak naturalnie, ze jakby ktoś mnie wcześniej nie znał i mnie wcześniej nie widział, to nie wiedziałby, ze zdecydowałam sie na taki właśnie krok.
Nie sugerujcie sie tutaj cenami. Warto jest dopłacić więcej ale mieć usta powiekszone solidnie!

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

04 lip 2018 - 13:05:35

Przed podjęciem decyzji o powiększeniu ust należy dobrze się rozeznać wśród gabinetów, poczytać opinie, żeby potem nie wrócić z jakąś masakrą na twarzy. Akurat u mnie w Piasecznie mamy z koleżankami jeden zaufany gabinet Estety Day Spa i zawsze tam chodzimy na zabiegu. Powiększałam sobie tam usta i jestem zadowolona z efektów, bo wyglądają bardzo naturalnie i mimo, że już sporo czasu minęło od tego zabiegu to dalej są wypełnione i mają ładny kształt.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

26 sie 2018 - 23:26:26

też miałam co do tego dylemat, ale w końcu zdecydowałam się i nie żałuje. moja przyjaciółka poleciła mi klinikę melitus w Warszawie więc udałam się do niej i byłam pod okiem doktor Noszczyk. mam dosyć wąskie usta i dlatego chciałam je powiększyć, zabieg przeszedł dobrze, bez żadnych powikłań i jestem zadowolona z kliniki i specjalistów w niej.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

04 wrz 2018 - 07:39:01

a mnie się osobiście to nie podoba .
Widać wyrażnie różnicę , skóra się powyciąga a potem usta jak klown.konflikt

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

26 wrz 2018 - 16:12:34

Ja robiłam powiększenie ust i wyszły przy tym bardzo naturalnie . Warto było a korzystałam z usług kliniki Arte Clinic Gliwice

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

28 gru 2018 - 23:24:13

I tu się z tym nie zgodzę,ze usta ma się jak klown. Jak są dobrze zrobione to naprawdę nie widać różnicy. Sama robiłam w Gdyni w Care Medica bo moich nie miałam prawie wogóle i teraz cieszę się ładnymi, nieprzesadnie dużymi ustami. Pewnie pierwsze kilka dni po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego były spuchnięte i to nie wyglądało estetycznie tylko jak u glonojada ale jak opuchlizna zeszła różnica jest ogromna.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

21 lut 2019 - 08:45:26

Zdecydowałam sie na powiekszanie ust i ja osobiscie jestem zadowolona. Miałam sporą dysproporcję pomiędzy dolną a górną wargą tak więc zabieg sprawił, ze wyglada to o wiele lepiej :) Trochę bałam się rzecz jasna samego zabiegu bo wiele się wcześniej naczytałam na ten temat w sieci.Dostałam jednak znieczulenie tak wiec nie bolało mnie tak bardzo . Czułam jedynie delikatne rozpychanie w ustach.
Nie mam rownież żadnego efektu karpia oraz górna warga absolutnie nie odstaje tak jak w przypadku niektórych nieudanych zabiegów. Usta są również o wiele lepiej nawilżone. Polecam przed zabiegiem na pewno zorientować się w tym jakie jest doświadczenie osoby wykonującej zabieg.

Polecam <moderacja> ten gabinet w Rzeszowie do wykonania tego typu zabiegów.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-28 20:04 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

22 kwi 2019 - 18:29:07

skad jestes? bo jak z warszawy to polecam klinike melitus :) a nawet jak jestes z innego miasta to warto pojechac do stolicy, bo tam naprawde robia usta naturalnie, subtelnie. do niektorych lekarzy strach pojsc, bo ja na przyklad nie znam sie na ilosciach kwasu, jaką nalezy aplikowac, zeby usta dobrze wygladaly. w melitus doktor Noszczyk dokladnie mi wszystko wyjasnila i poweidziala ile wstrzyknelaby u mnie, zeby bylo ok. zaufalam jej, bo sama bardzo zadbanie wyglada, nie wiem czy korzysta z zabiegow medycyny estetycznej- jesli tak to widac ze robi to z umiarem, bo wyglada rewelacyjnie... a moje usta... wyglada super, poweikszone, ale nie sa wydete jak u niektorych celebrytek.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

28 lis 2019 - 08:00:33

Kwas hialuronowy jest na pewno lepszy niz powszechnie znany botoks i nie ma tak zlych skutkow ubocznych

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy mój nos jest koszmarny?