Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

sklep detailingowy

13 minut temu

kosmetyki samochodowe

58 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wymiana i dopasowanie ubrań

22 lip 2015 - 10:28:55

Hej
Piszę bo mam problem ze swoimi raczej niedopasowanymi ubraniami. Chciałabym wymienić większość mojej garderoby, ponieważ ok 3/4 ciuchów mam po starszej siostrze (dodam że mam 17 lat :p), są kompletnie nie w moim stylu i niedobrze się w nich czuję. To są takie zwykłe ubrania w pastelowych kolorach, dość dziewczęce, a ja źle się czuję w takiej dziewczęcej wersji, po prostu nie jestem sobą, co sprawia, że mój wygląd odbiera mi pewność siebie.
Przeważają u mnie ubrania dosyć luźne, do tej pory jeżeli miałam kupić jakiś ciuch najchętniej wybierałam za dużą męską koszulkę. Ostatnio doszłam do wniosku, że właśnie w takich luźnych ubraniach wyglądam najgorzej- jestem niska, mam 160cm, ważę 50kg więc nie tak dużo, ale jeżeli nie ubiorę się w sukienkę albo coś obcisłego to wyglądam na dużo grubszą niż jestem. W dodatku (najczęściej) zbyt długa bluzka jeszcze bardziej skraca moją figurę.
Poczytałam trochę o typach sylwetek, zmierzyłam się no i wyszło z tego że jestem kepsydrą i mam wymiary w biodrach 90cm, w talii 63cm, w biuście 85 cm i w ramionach 92 cm.
Czy mogłybyście mi doradzić, jakie ubrania powinnam zacząć teraz kupować? Już wiem, że te moje za duże koszulki raczej odpadają, ale co na przykład ze spodniami? Przeważnie noszę rurki, bo są teraz najbardziej dostępne i nie wygladam w nich źle o ile góra jest opięta, bo w przeciwnym razie jest dosyć masywnie. Może bardziej by mi pasowały spodnie z lekko rozszerzanymi nogawkami albo z wysokim stanem?
dziękuję z góry za pomoc i odpowiedzi

Wymiana i dopasowanie ubrań

22 lip 2015 - 12:03:45

zadnych poszerzanych spodni bo skracaja nogi. jesli jestes niska to mozesz sobie sprawic jakies buty wyzsze :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzjer OLSZTYN