Obecnie rozmawiamy o:

Sushi Sushi Sushi!!:)

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

w okularach czy bez?

14 gru 2015 - 09:45:04

Lepsze będą soczewki bo na zdjęciach będziesz miała odbicia światła w okularach, pozdrawiam ;)

w okularach czy bez?

08 lut 2016 - 08:53:08

Ja tam używam soczewki kontaktowe acuvue i jestem zadowolona :) Jak dla mnie świetne rozwiązanie, dobrze zastępują mi okulary :) Tylko będę używała soczewek teraz.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

w okularach czy bez?

11 lut 2016 - 21:27:25

Ja wolę okulary, okropnie nie lubię zakładania soczewek. Jak się dobierze fajne okularki, ładne oprawki potrafią dodać uroku

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

w okularach czy bez?

11 mar 2016 - 11:32:07

Moim zdaniem powinnaś spytać kilku obiektywnych osób czy okulary Ci faktycznie pasują, czy może lepiej bez. Ja zdecydowałam się na soczewki, bo lepiej się w nich czuję i też żeby ułatwić pracę fotografowi :) Jednak jeśli na co dzień nie nosisz soczewek, to lepiej jest je kupić kilka miesięcy wcześniej, najwygodniej w sklepie internetowym np. <moderacja>i ponosić przez ten czas, żeby nie odczuwać dyskomfortu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 17:47 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 576
Ostrzeżenia: 9/5

w okularach czy bez?

26 lip 2016 - 10:56:38

Soczewki są bez porównania lepsze. Poza tym wygodniejsze. Latem nie wyobrażam sobie chodzić w okularach bo słonce jest mmęczące. Jak nałożycie soczewki to nie pada Wam słońce na oczy bo bez problemu możecie nosić okulary przeciwsłoneczne....

Nakładanie soczewek może się wydawać na początku troche przerażające ale uwierz, że jest to jedynie kwestia przyzwyczajenia i nie ma w tym niczego trudnego ( pierwsze zakładanie jest problematyczne ale potem idzie z górki).

W sieci jest wiele stron, poradników o tym jak wybrac soczewki. Zerknij sobie na tą stronę: <moderacja, spam> - znajduje sie na niej wiele dobrych informacji.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-15 18:50 przez moderator.

w okularach czy bez?

15 sie 2016 - 13:08:28

pokaz swoje zdjęcie w okularach i bez wtedy można doradzać

w okularach czy bez?

15 sie 2016 - 13:57:53

Jeżeli na codzień i od święta nosisz okulary to bez sensu z nich rezygnować :-) Jeśli zawsze masz je na nosie, nie używałaś nigdy soczewek, to miej je. :-D
Inaczej dla rodziny i przyjaciół "dziwnie" będziesz wyglądała bez nich, bo są przyzwyczajeni do Twojej twarzy z okularami :-)

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 8/5

w okularach czy bez?

19 sie 2016 - 15:08:11

Soczewki na pewno lepiej wyglądają niż okulary ale jest wiele różnych opinii. Jeden lekarz mówi, że okulary są zdrowsze, drugi, że to nie ma różnicy a ostatnio nawet czytałam, że soczewki można zakladać już 5 letnim dzieciom. Ja ostatnio fajne widziałam na https://optiland.pl/. Kupował ktoś tam?

w okularach czy bez?

17 sty 2017 - 09:28:20

Według mnie okulary są sexy i naprawdę można w nich fajnie wyglądać - zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Trzeba tylko poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiednich oprawek. Ja wiem, że nie jest to wcale takie proste, ale warto szukać przede wszystkim w internecie, jest tam zdecydowanie większy wybór i można faktycznie coś naprawdę modnego. Sama kupowałam okulary ze sklepu on-line: http://soczewki24.pl/4-okulary-korekcyjne i zaoszczędziłam ponad 100 złotych :)

w okularach czy bez?

28 sty 2017 - 14:40:58

Zdecydowanie bez.

w okularach czy bez?

28 sty 2017 - 15:42:11

bez różnicy

w okularach czy bez?

28 sty 2017 - 16:40:02

mnie sie wydaje że to kwestia osobowości.
Okulary dodają kontrastu twarzy a soczewek po prostu nie widać.
Z drugiej strony soczewki nie są az tak wygodne bo trzeba systematycznie o nie dbać .
Okulary jak zabrudzisz to nie ma problemu.

w okularach czy bez?

28 sty 2017 - 17:01:59

Wszystko właśnie zależy od tego jakie są to okulary.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

w okularach czy bez?

09 lut 2017 - 16:48:58

Cytat
banach
mnie sie wydaje że to kwestia osobowości.
Okulary dodają kontrastu twarzy a soczewek po prostu nie widać.
Z drugiej strony soczewki nie są az tak wygodne bo trzeba systematycznie o nie dbać .
Okulary jak zabrudzisz to nie ma problemu.

masz całkowitą rację. Ja sama nosze okulary i soczewki na zmianę.
Podczas spotkania i w domu wole okulary. Podobno ludzie wyglądają w nich bardziej inteligentnie :D
Soczewki zakładam do kina oraz podczas prowadzenia auta. Często nosze je przez cały dzień. Nie kupuje jednak kilku dniowych, zdecydowanie wole te jednodniowe.
Teraz noszę kolorowe korekcyjne http://mylenshop.com/pol_m_soczewki-kolorowe-615.html (dostałam w prezencie, ale pasują mi do włosów :D), ale w przyszłym miesiącu chcę wrócić do swoich poprzednich Soft Lensów

pamiętam jak pierwszy raz założyłam soczewki, poszłam do optyka i poprosiłam 4 pary. Czułam się fatalnie, okazało się, że wcześniej musiałam iść do okulisty, by zmierzył krzywiznę oka. Oczu nie popsuła, ale czułam się jakbym miała na gałce coś nienaturalnego.

w okularach czy bez?

09 lut 2017 - 16:56:04

Cytat
Niebieska-20
Myślę że lepiej jednak bez okularów, załóż soczewki :)

dokładnie tak

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

który kolor włosów pasuje ?