Obecnie rozmawiamy o:

Polecam

gorący temat

Gdzie na Mazury?? :)

dzisiaj o 11:52

meble do salonu

dzisiaj o 9:05

Wasze kremy BB

wczoraj o 21:31

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wybielanie zębów

03 lip 2015 - 22:28:07

Cześć. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad wybieleniem sobie zębów. Słyszałam o wybielających paskach Crest Supreme lub systemie wybielającym 10 dni Biała Perła. Nie wiem które zastosować? Zarówno o jednym jak i o drugim słyszałam dużo dobrych opinii. Może ktoraś z was stosowała i mi doradzi?

Wybielanie zębów

03 lip 2015 - 22:51:39

jesli bym miala wybierac to crest

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Wybielanie zębów

02 gru 2015 - 19:01:00

Ani paski ani żel nie wybieli tak dobrze twoich zębów jak zastosowanie Metody Martuni ;) stosowałam już dużo rzeczy ale wszędzie efekt był słaby, teraz dopiero widzę, że moje zęby są naprawdę białe :)

Wybielanie zębów

02 gru 2015 - 19:25:23

ja właśnie zakupiłam na all białą perłę, używałam jej kiedyś i efekt był świetny ;)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Wybielanie zębów

28 lip 2019 - 21:29:08

Pewnie przy niewielkich przebarwieniach pasty lub paski działają. Jednak u mnie był dosyć skomplikowany problem, głównie przebarwienia po leczeniu kanałowym (na górnej czworce m.in.) których juz sie nie dało za bardzo wybielić , więc postawiłam na licówki <moderacja> Impreza dosyć droga, ale myślę że warto, ponieważ zęby wyglądają naturalnie (licówki są cieniutkie) i mam dobrze dobrany odcień, nie jest to taka biel stuprocentowa, tylko naturalny bardzo jasny odcień.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-29 09:24 przez moderator.

Wybielanie zębów

12 sie 2019 - 14:38:28

Dziewczynki kochane!Kusi mmie bardzo żeby wybielić sobie ząbki.Tylko czy ja nie bębe tego żałowała?????Moze któraś z Was ma to już za sobą?Jak długo utrzymuje sie efekt?Czy warto?Bardzo prosze o wszelkie informacje.

Wybielanie zębów

11 wrz 2019 - 10:22:42

Tyle fluoru w tym wszystkim, że strach się bać.. ja niestety mam złe doświadczenia z takimi wybielaczami

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki kolor włosów by mi pasował?