Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

metamorfoza

11 maj 2015 - 10:50:08

Dziewczyny aktualnie mam długie ciemne włosy po slubie chciałabym przejść totalna metamorfozę jak sądzicie jaki kolor włosów i typ fryzury by mi pasował ? 
Marzył by mi się blond albo ombre tylko kompletnie nie wiem jaki odcień- poradźcie coś- zdjęcia mile widziane 

(zobacz zmiany)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-21 11:31 przez ktosiksamosik.

metamorfoza

11 maj 2015 - 10:54:12

myślę ze fryzjer dobry ci pomoże a nie forum warto odwracać fotki wystarczy kliknąć strzałką i gotowe

metamorfoza

11 maj 2015 - 10:59:35

Nieumiejętność obracania zdjęć to jakaś plaga czy objaw zbiorowego niedowalenia mózgowego?


Zmieniłabym na ciepły, ciemny brąz.

metamorfoza

11 maj 2015 - 11:09:11

Niestety dobrego fryzjera to u mnie w mieście raczej nie ma

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

metamorfoza

11 maj 2015 - 11:10:19

szyja boli. Ciepły brąz, ścięcie do ramion i grzywka

metamorfoza

11 maj 2015 - 11:11:28

Dziewczyny zdjęcie robione telefonem, a mój telefon fiksuje przez co zdjęcie jest obrocone

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

metamorfoza

11 maj 2015 - 11:19:37

pasowałoby dodać trochę objętości. Może taka, wycieniowana.


na pewno poszukaj dobrego fryzjera. Ja chciałam zaoszczędzić i dopiero za 3 razem i po pół roku oczekiwania aż odrosną mam to, co chciałam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-11 11:20 przez roksolana83.

metamorfoza

11 maj 2015 - 11:36:51

Cytat
roksolana83
pasowałoby dodać trochę objętości. Może taka, wycieniowana.


na pewno poszukaj dobrego fryzjera. Ja chciałam zaoszczędzić i dopiero za 3 razem i po pół roku oczekiwania aż odrosną mam to, co chciałam

a co z kolorem ?

metamorfoza

11 maj 2015 - 15:42:32

Zetnij gdzies do ramion i grzywka moze być na bok, bo czoło masz dość wysokie więc fajnie Ci je zakryje. Jeśli chodzi o kolor, to fryzjer powinien Ci doradzić w jakim kolorze twój odcień cery będzie dobrze wyglądał. Jeśli sie boisz farbować całych to postaw na ombre z jakimś ciepłym blondem np.

metamorfoza

11 maj 2015 - 16:56:30

Cytat
Betty_705
Zetnij gdzies do ramion i grzywka moze być na bok, bo czoło masz dość wysokie więc fajnie Ci je zakryje. Jeśli chodzi o kolor, to fryzjer powinien Ci doradzić w jakim kolorze twój odcień cery będzie dobrze wyglądał. Jeśli sie boisz farbować całych to postaw na ombre z jakimś ciepłym blondem np.

Ciekawy pomysł pytanie tylko czy włosy do ramion będą ok bo mam ich strasznie dużo, teraz może tego nie widać bo są dwudniowe natomiast są grube i ciężkie a nie chce ich też zbyt cieniowac wiec włosy do ramion mogą wyglądać jak hełm :)

metamorfoza

11 maj 2015 - 17:00:37

pojedz do innego miasta do polecanego fryzjera, teraz Twoje włosy wygladają na zielone ;) ombre fajnie by wyglądało, pocienowane ładnie wlosy, ale zeby gora nie byla zbyt ciemna

metamorfoza

11 maj 2015 - 17:09:02

To jest ciemny czekoladowy brąz a nie zielony. To wina światła i aparatu w telefonie

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

metamorfoza

11 maj 2015 - 19:36:52

Cytat
ktosiksamosik
Cytat
Betty_705
Zetnij gdzies do ramion i grzywka moze być na bok, bo czoło masz dość wysokie więc fajnie Ci je zakryje. Jeśli chodzi o kolor, to fryzjer powinien Ci doradzić w jakim kolorze twój odcień cery będzie dobrze wyglądał. Jeśli sie boisz farbować całych to postaw na ombre z jakimś ciepłym blondem np.

Ciekawy pomysł pytanie tylko czy włosy do ramion będą ok bo mam ich strasznie dużo, teraz może tego nie widać bo są dwudniowe natomiast są grube i ciężkie a nie chce ich też zbyt cieniowac wiec włosy do ramion mogą wyglądać jak hełm :)
może masz ich dużo, ale są klapnięte i cieniowanie dobrze by im zrobiło. czemu nie chcesz cieniować?

metamorfoza

11 maj 2015 - 20:16:52

Nie chce cieniowac bo mam potem zawsze puch na głowie po każdym myciu. Nie trafiłam jeszcze w życiu na fryzjera z prawdziwego zdarzenia który potrafiłby coś z nimi zrobić

metamorfoza

12 maj 2015 - 10:20:02

a nie możesz pójść do jakiegoś fajnego salonu, by Ci specjalista dobrał nową fryzurkę? Skąd w ogóle jestes? Może coś dziewczyny doradzą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki KOLOR Ciemny Blond , Brąz ??