Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Również polecam Ci clip-in jednak nie kupuj na allegro, bo tam kombinują. :D Koleżanka zamawia blond włosy na doczepiane.pl i jest zadowolona, poza tym nosi je już od trzech lat i nie zauważyłam ani ja, ani ona żeby miała np łyse place na głowie (sporo osób mówi że po doczepkach później tak jest, ale najwidoczniej jest to opinia osób które nigdy nie miały z doczepami do czynienia) Są o wiele lepsze niż przedłużane włosy bo nie obciążasz swoich włosów tak bardzo, jak stałe przedłużanie a w domu zawsze można zdjąć i dać im odpocząć :D.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Niekoniecznie jestem ZA tą metodą, ponieważ jest droga, a stricte przeszczepianie mieszków włosowych jest jeszcze droższe. Owszem efekty są, ale nie każdy może sobie na nie pozwolić. Btw. mąż mój stosuje od kilku miesięcy <moderacja>, efekty są, ale ochów i achów nie ma. Moje pytanie brzmi, czy produkty ukierunkowane na łysienie typu męskiego mogą stosować kobiety? Czy w naszym wypadku to przyniesie jakieś efekty?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 17:40 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

clip in wyrywają i osłabiają włoski

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Ja bym poleciła uzupełnienie włosów mikrowłóknami. Na prawdę warto bo nie jest to jakieś bardzo drogie a efekt jest super. Osobiście korzystam z kosmetyków serii Kmax od Luciano http://lucianohair.pl/ i te tez mogę Ci polecić :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-31 16:43 przez jutanka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Legiej z grzywką czy bez?