Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej
Czy miała może któraś z Was niechirurgicznie uzupełniane włosy?

Jeśli tak to bym prosiła na odpowiedzenie na kilka pytań:
-w jakim salonie (nazwa-miasto)
-cena zabiegu
-na jaki czas (co ile chodzicie do salonu)
-komfort noszenia
-wytrzymałość
-wygląd

Ogólne opinie osób noszące włosów uzupełnianych.

Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedzi. :)

Chodzi ci o przedłużanie?

O włosy wszczepione na takiej siateczce jakby peruka, ale są też inne metody.

Chętnie się też dowiem jak normalnie przedłużałaś włosy.

Ja przedluzalam po nieudanej trwałej kiedy to musiałam ściąć Myslalam ze sobie będą dorastać a ja i tak będę mieć dłuższe bo przedłużone Nic bardziej mylnego Jeszcze bardziej oslabilam włosy Włosy Przedłużone to ogromny kłopot Specjalna szczotka myć należy delikatnie aby nie pokudlic I nawet jak zrobione super to i tak widać np jak wiatr zawieje i uloza się tak jak byśmy nie chciały Nosilam je pol roku i sciagnelam Teraz mam długie swoje i żadnych trwał przedluzania rozjasniania Ja osobiście mam zle doswiadczenie chociaż wykonywałam w dobrym salonie za niemałą kase

Kurcze to naprawde kiepsko, ale wnioskuje z tego co napisałaś że masz swoje ładne tylko Ci ta trwała je zniszczyła. Ja swoje mam nie dość że słabe i bardzo rzadkie i cienkie, a nie susze suszarka i nie prostuje a malowałam je może z 4 razy w życiu.

Po prostu źle się z nimi czuje, jak patrze na ulicy jak jakaś dziewczyna ma gęste i ładne włosy(a to najczęściej co druga) to robi mi się smutno, że mam takie geny. Jedni mają od urodzenia ładne włosy, a inni marzą o tym co normalni mają na co dzień i nawet tego nie doceniają ;/

Teraz to jest oki ale 4 lata temu była tragedia Na avatarze moja fotka włosy mam tak niżej łopatek Nie mam zabojczo gęstych To kwestia dobrego wycieniowania

Dobrze jest układać włosy od nasady daje to efekt optyczny ze są geste



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-19 16:26 przez Yvetterabenda.

Moim zdaniem masz ładne i gęste włosy, sama chciałabym takie mieć. Ja nie mogę nosić zwykłej kiti i wrkoczyka bo wygląda jakbym miała taki malutki ogonek doczepiony do głowy, maskara.

Może ci się tak wydaje a z boku wygląda to inaczej? Ja tez mam takie wrazenie jak zrobię kitkę dlatego albo rozpuszczam albo spinam w kok Jedno wiem z doswiadczenia ze nie warto nic z włosami robić. Dobry dopasowany szampon odzywka i to wszystko Spróbuj może dobrze wycieniowac aby wizualnie zwiekrzyc ich objętość

Niestety takie mam geny, niedługo ide się badać czy czasem nie mam niedoczynności tarczycy bo to też może być związane z moimi problemami z włosami i nie tylko. Ale tak jak napisałaś najcześciej nie da się zrobić powalających efektów z czegoś mizernego, a jak już to na krótko za grubą kase.

Czytam właśnie o mezoterapii igłowej i mezoterapia osoczem bogatopłytkowym. Niektórzy piszą że pomaga, niektórzy że pomaga ale problem wraca po 2 latach, a inni że nie przynosi żadnych opinii i że to wyciąganie kasy. ;/

Tez uważam ze wyciągnięcie kasy :(

To juz lepsza jest czarna rzepa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-19 17:23 przez Yvetterabenda.

No też o niej czytała, siemię lniane jest również ponoć dobre, kupiłam już i musze wypróbować, bardziej toleruje naturalne sposoby. :)

No też o niej czytała, siemię lniane jest również ponoć dobre, kupiłam już i musze wypróbować, bardziej toleruje naturalne sposoby. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-19 17:49 przez elena96.

w-spodnicy.ofeminin.pl/Tekst/Uroda-domowe-sposoby/530850,1,Maseczki-na-wlosy--domowe-maseczki-na-wlosy---2.html

Źle się link skopiował

w-spodnicy.ofeminin.pl. nie da się inaczej wejdz tutaj i znajdź na temat włosów



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-19 18:06 przez Yvetterabenda.

Ok, dzięki z chęcią coś poczytam o domowych sposobach pielęgnacji.

hmm. masz włosy słabe i rzadkie czy po prostu Ci wypadają?
ten trop z tarczycą jest całkiem niezły, bo z tego co pamiętam jeszcze ze studiów to problemy z tarczycą u kobiet przekładają się na podwyższony poziom testosteronu i zwiększone, androgenowe wypadanie włosów (coś jak u facetów).
Mój były miał kiedyś problem z wypadaniem włosów i pomogła zdrowsza dieta (fastfoody out!) + szampon przeciw wypadaniu włosów (chyba Nisim albo Neutrogena, coś na n -nie pamiętam) no i jak tylko mu przestały włosy wypadać garściami to poszedł do kosmetyczki na ostrzykiwanie skóry głowy co mu pobudziło trochę wzrost nowych włosów. Ale to wszystko były świeże tematy bo bardzo szybko zareagował jak zaczęły mu wypadać włosy. Ale tak czy inaczej na to ostrzykiwanie trochę kasy wydał bo był na tym chyba z 8-10 razy.

Ja polecam ci Clip in włoski naturalne. Na stałe przedłużanie włosów niszczy je strasznie, a przecież nie potrzebujesz mieć ich w domu dłuich i gęstych-tylko na wyjścia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Legiej z grzywką czy bez?