Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
l_aur_a
jeśli chodzi o mnie, schudłam 15 kg (ważyłam 64, teraz ważę 49) dzięki ułożeniu planu diety i treningowego przez profesjonalistę :) Chłopak, który mi układał te plany naprawdę zna się na rzeczy , a w dodatku bardzo mało bierze , bo około 20 zł za plan. Na facebooku ma konto: Trener Personalny Tomasz Brajer, naprawdę polecam :) Nie mam zdjęcia sprzed schudnięcia, ale mam z teraz: skóra mi wgl nie wisi, mam praktycznie same mięśnie
ale to po ciąży? czy po prostu odchudzanie?

po ciazach...

Powiem tak fakt nie lubie swojego brzucha ale jak patrze na moje dzieci to w zyciu bym nie poddala sie operacji plastycznej zeby go usunac...koniec tematu bo teraz to dopiero mam kompleks:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-13 20:19 przez jus215.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
jus215
po ciazach...

Powiem tak fakt nie lubie swojego brzucha ale jak patrze na moje dzieci to w zyciu bym nie poddala sie operacji plastycznej zeby go usunac...koniec tematu bo teraz to dopiero mam kompleks:(
nie masz powodow do komlleksow ani do operacji plastycNych. Moj brzuch wygladal tak samo ale mi bylo latwiej, bo mam jedno dziecko. Ty troszke wiecej popracujesz i zobaczysz, bedzie ladny brzus. Dziewczyny dobrze radza, czasem warto skorzystac z fachowej pomocy.

Szkoda ze nie mam zdjec przed, zeby ci pokazac i troche podbudowac. Zaczelam robic zdjecia miesiac temy zeby miec porownanie czy sa postepy. Szkoda ze nie wczesniej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-13 20:54 przez roksolana83.

tak jak sama napisałaś, problemem jest brzuch ale nie przejmuj się bo tylko on, reszta wygląda dobrze, skoro udało Ci się zrzucic aż tyle kilogramów to taka przeszkodę też Ci się uda pokonać, trwaj w diecie i treningach a na pewno będzie lepiej ;)

Poćwicz i będzie dobrze .Ja co prawda jestem chuda ale mam bardzo brzydki brzuch z bliznami po operacjach ,musze go ukrywać niestety i nic nie zrobię już.Ty masz brzuszek fajny poćwiczysz ujędrnisz i będzie super.

zdrowe odzywianie i ruch!! ćwiczenia na brzuszek i zadziała ;) do wakacji będziesz miała figure taką, że Cie mąż nie pozna!

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
l_aur_a
po prostu odchudzanie :)
po prostu odchudzanie to watle cialo i wyniszczony organizm. Ruch i zdrowe jedzenie. Dobrze dobrane cwiczenia a nie glodzenie sie i diety kapusciane



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-17 14:59 przez roksolana83.

+1 do treningu!
czeka Cię trochę pracy, ale będzie dobrze! Możesz iść albo do trenera personalnego (wbrew poradzie powyżej nie zaryzykowałabym pracy z kimś za 20 zł / godzina bo normalne stawki rynkowe to 50-100 zł / godzina, a nie wierzę że ktoś kto jest dobry tak słabo by się cenił) który na początek pomoże Ci z planem treningowym i zbilansuje dietę, a do tego możesz zapisać się do jakiegoś klubu fitness z zajęciami grupowymi... i nie bać się ciężarów, jesli nie masz predyspozycji do tego żeby "rosnąć" to nie zostaniesz drugą Agatą Wróbel, a mięśnie doskonale wymodelują Ci sylwetkę.

Cytat
magda_188
+1 do treningu!
czeka Cię trochę pracy, ale będzie dobrze! Możesz iść albo do trenera personalnego (wbrew poradzie powyżej nie zaryzykowałabym pracy z kimś za 20 zł / godzina bo normalne stawki rynkowe to 50-100 zł / godzina, a nie wierzę że ktoś kto jest dobry tak słabo by się cenił) który na początek pomoże Ci z planem treningowym i zbilansuje dietę, a do tego możesz zapisać się do jakiegoś klubu fitness z zajęciami grupowymi... i nie bać się ciężarów, jesli nie masz predyspozycji do tego żeby "rosnąć" to nie zostaniesz drugą Agatą Wróbel, a mięśnie doskonale wymodelują Ci sylwetkę.
Czytaj ze zrozumieniem - dziewczyna napisała, że koleś bierze 20zł za opracowanie planu treningu, a nie za towarzystwo na siłowni. Czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy.

co nie zmienia faktu że to w dalszym ciągu bardzo mało
wpisz sobie w google "rozpisanie planu treningu cena" i zobacz co Ci wyjdzie, ja w pierwszej piątce znalazłam tylko jedną ofertę za 50 zł / miesiąc pozostałe od 80 do 150 zł jednorazowo...

no chyba że nie chcesz indywidualnego planu tylko żeby Cię ktoś przyporządkował do pierwszej lepszej grupki w którą mu "wpadniesz" i Ci przesłał to co chcesz...

ja płaciłam za pomiar masy ciała z pomiarem tkanki tłuszczowej + konsultację dietetyczną + plan treningowy na miesiąc 120 zł w Katowicach, ale dietę dostałam taką jaką chciałam (czytaj: uwzględniającą nutellę :D )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-20 14:37 przez magda_188.

? Dziewczyna na fotce wygląda super o jakim brzuchu wy mowicie? Jest zgrabna i kobieca i nie wygląda jak stara lykowata kura jak co niektóre umięśnione do bólu Przecież takie mięśnie u kobiety wygladaja tragicznie zero kobiecości

Jeśli chodzi o tego trenera to jest on początkujący , dlatego ceny są tak niskie, a z resztą ważne że jego plany są naprawdę skuteczne. Jeśli uważasz że zapłacenie więcej jest równoznaczne ze schudnięciem więcej to pozdrawiam ;)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

To ze chlopak bierze malo nie znaczy ze jest zly. Chodze do masazysty, ktory na poczatku kariery bral 30 zl za masaz max. Teraz ceny wahaja sie od 80 do 130 i trzeba 3 tygodnie czekac w kolejce na pierwsza wizyte. Wiec wyluzujcie. Taniej nie znaczy gorzej. A to ze ktos zaczyna nie znaczy ze ma slaba wiedze. Wiadomo, na poczatku trzeba wyrobic imie i dobra opinie.

Cytat
Yvetterabenda
? Dziewczyna na fotce wygląda super o jakim brzuchu wy mowicie? Jest zgrabna i kobieca i nie wygląda jak stara lykowata kura jak co niektóre umięśnione do bólu Przecież takie mięśnie u kobiety wygladaja tragicznie zero kobiecości
klapki na oczy hura hura i do przodu. Autorka slepa nie jest, z brzuchem sobie poradzi. nikt tu nie pisze o umiesnionym brzuchu jak u kulturystki tylko o powrocie do normy po ciazy. My tu sie motywujemy a nie adorujemy. Falszywe komplementy lepiej sobie darowac. autorka ma fantastyczna gore i dol, ale brzuch jest do zrobienia i falszywe slodzenie tego nie zmieni. Pomoga sensowne cwiczenia i wiara w sebie. Jak ja sie ciesze ze nie mam takich slodziu miodziu kolezanek. Az mdli



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-23 20:50 przez roksolana83.

No ja polecam zapisać się do jakiegoś klubu fitness, gdzie mają trenerów i zacząć ćwiczyć po prostu. Nie wyglądasz źle, ale jeśli sie nie akceptujesz, to dobrze byłoby popracować nad swoim wyglądem, bo to daje dużo satysfakcji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niechirurgiczne uzupełnianie włosów ?