Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

tabernakula sklep

1 minutę temu

zakupy internetowe

26 minut temu

Budowa domu

30 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Schudłam 18 kg jestem po dwójce dzieci mimo tego że schudłam nadal się wstydzę swojego wyglądu a najgorszy jest ten brzuch :-( proszę was o radę co by tu jeszcze zrobić żeby było lepiej i powiedzcie szczerze czy powinnam jeszcze dużo schudnąć? Mam 164 cm i 56 kg:-(

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Schudnąć nie, ale warto ciało ujędrnić, umięśnić, krótko mówiąc ćwiczenia i zdrowa dieta.

Cytat
jus215
Schudłam 18 kg jestem po dwójce dzieci mimo tego że schudłam nadal się wstydzę swojego wyglądu a najgorszy jest ten brzuch :-( proszę was o radę co by tu jeszcze zrobić żeby było lepiej i powiedzcie szczerze czy powinnam jeszcze dużo schudnąć? Mam 164 cm i 56 kg:-(


niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

jak dawno urodziłaś drugie? Ja jestem 18 miesięcy po porodzie, wszystko wróciło do normy jeśli chodzi o centymetry, ale mam taki "smutny" pępek i chciałabym jakoś ujędrnić skórę. Niestety balsamy nie działają :(

dwa lata temu ale moj brzuch to tragedia:(

Jak udało ci się tyle schudnac?

dieta dieta i ruch ale brzuch zostal jak widac...nie wspomne ze ma na nim mnóstwo rozstępów ;-(

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

ja od miesiąca kręcę hula-hop, ale tak na lenia. Od kilku miesięcy intensywnie ćwiczę brzuszki jak tylko mam chwilę. Na razie wygląda to tak. Mam zamiar dorzucić coś na brazylijskie pośladki.

Pół roku po porodzie nie mogłam patrzeć na swój brzuch. Domyślam się, że po dwójce dzieci potrzebujesz po prostu więcej czasu i wysiłku. Stawiałbym głównie na ćwiczenia. Ja wciąż jestem bardzo niezadowolona z pupy. Zostały mi rozstępy i... zwyczajnie oklapła. Boczki powędrowały trochę za wysoko :) takie resztki po rozciągniętych w ciąży tkankach. Dużo pracy, duuużo dużo pracy jeszcze. Ale jak na mnie diety dają słabe efekty jeśli w parze nie idzie ciężka harówka. Tak właściwie, to nie stosuję żadnych diet, bo większość z nich jest tak naprawdę niezdrowa



Na profilu Chodakowskiej jest mnóstwo zdjęć metamorfoz kobiet po ciąży, mają ładne jędrne ciało, możesz spróbować zwłaszcza ,że widzę ,że silna wola nie jest u Ciebie problemem :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
jus215
czyli jest zle...

No mogłoby być lepiej, a jak chcesz lepiej do roboty, ale nie tak, że skóra obwisa, bo zajadamy sałatę.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

nie jest zle. wszystko da sie zrobić

jeśli chodzi o mnie, schudłam 15 kg (ważyłam 64, teraz ważę 49) dzięki ułożeniu planu diety i treningowego przez profesjonalistę :) Chłopak, który mi układał te plany naprawdę zna się na rzeczy , a w dodatku bardzo mało bierze , bo około 20 zł za plan. Na facebooku ma konto: Trener Personalny Tomasz Brajer, naprawdę polecam :) Nie mam zdjęcia sprzed schudnięcia, ale mam z teraz: skóra mi wgl nie wisi, mam praktycznie same mięśnie



A może konsultacja u trenera fitness? Pewnie są zestawy ćwiczeń skupiające w sobie głównie ujędrnianie. Słyszałam też, że taką skórę usuwa się operacyjnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niechirurgiczne uzupełnianie włosów ?