Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zabiegi odmładzające - KRAKÓW

10 kwi 2015 - 13:54:42

Witam, czy może mi ktoś polecić jakiś godny zaufania gabinet w Krakowie? Interesuję mnie mezoterapia kwasem, nici lub botoks.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-14 15:37 przez Gladys_80.

Zabiegi odmładzające - KRAKÓW

31 maj 2015 - 22:12:03

Dziwne, że nikt Ci nie polecił żadnego. W takim razie będę pierwsza. Przy Karmelickiej masz J'adore Instytut, bardzo porządny, można powiedzieć "ekskluzywny" salon urody. W ofercie wiele zabiegów, w tym poszukiwana przez Ciebie medycyna estetyczna. Oczywiście więcej szczegółów jest na ich stronie :)

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

Zabiegi odmładzające - KRAKÓW

16 cze 2015 - 12:12:22

A jakieś konkretne zabiegi polecacie? Bo w różnych gabinetach są różne zabiegi. Ja wybieram się na Secret RF - zabieg falami radiowymi, naczytałam się trochę już o tym zabiegu, jest sporo informacji w internecie, ten zabieg robiła sobie np. Izabela Trojanowska.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Zabiegi odmładzające - KRAKÓW

07 gru 2015 - 15:02:21

A ja chodzę do Vici Clinic przy ul.św. Sebastiana. Teraz jestem w trakcie zabiegów Redustim :) To redukcja tkanki tłuszczowej polem magnetycznym, fajna sprawa. Jestem po 5 zabiegach i już jestem zadowolona :) Wykupiłam pakiet 12-stu zabiegów w promocyjnej cenie 2000 zł i myślę, że osiągnę zamierzony efekt :)

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

Zabiegi odmładzające - KRAKÓW

11 mar 2016 - 10:15:14

a czyli sama nie wiesz, co masz wybrać? Może zanim pójdziesz do jakiegoś gabinetu poczytaj ten artykuł <moderacja> mnie bardzo pomógł w tym, żeby zrozumieć, co po co i dla kogo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 17:36 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziewczyny schudłam 18 kg a mimo to i tak się nie akceptuje:-(