Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gratulację byłaś śliczna, ale teraz jesteś piękna :)
Mam nadzieje, że za kilka miesięcy również będę się miała czym pochwalić :)

Cytat
agnezja93
Wiec teraz pytanie do was :-D ogólnie cały czas jadłam pieczywo białe i jeśli zmieni to na pieczywo ciemne to jakiś rezultat tego będzie?



mój tata tak schudł 5 kg w 3 miesiące :)oprócz tego słodycze zamienił na owoce:)

Cytat
lastraga
Cytat
agnezja93
Wiec teraz pytanie do was :-D ogólnie cały czas jadłam pieczywo białe i jeśli zmieni to na pieczywo ciemne to jakiś rezultat tego będzie?



mój tata tak schudł 5 kg w 3 miesiące :)oprócz tego słodycze zamienił na owoce:)

ogólnie zamieniłam to miesiąc temu a naprawdę jadłam dużo pieczywa białego i nie widzę żadnego efektu :P

Gratuluję, ale ja nie popieram wykluczania czegokolwiek z jadłospisu, bo wiadomo trzeba się tego trzymać do końca życia jeżeli nie chcielibyśmy wrócić do wcześniejszej wagi. Ja jem wszystko na co mam ochotę, ale liczę kalorie, patrząc przy tym na wartości odżywcze oczywiście, bo samo liczenie kalorii nic nie daje. Poza tym biegam, bo przygotowuje się do maratonu. I z tego co wiem nie każdemu służy 5 posiłków dziennie, sama jadam 3 posiłki dziennie + czasami jakieś przekąski oczywiście zdrowe przekąski, chociaż zdarzają się i słodycze - nie zaprzeczę. Fast food`a też zjem, ale w określonej ilości, na ile pozwala mi tabelka :P W każdym bądź razie tym sposobem zgubiłam 4,8 kg w 39 dni. (Wiem, że to dużo, ale nie ma się tutaj czym sugerować, bo na początku traciłam dużo wody, w ubikacji byłam co godzinę, teraz tracę średnio 0,5 kg na tydzień) ;) Wiem, że będę musiała ten styl życia prowadzić już zawsze, ale wkręciłam się już mocno w to liczenie kalorii i w sumie nie narzekam, problem jest jak gdzieś wychodzę z partnerem, ale wtedy wszystko obliczam na oko, już mam w tym jakąś wprawę, więc nie jest źle ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-28 11:47 przez maretka.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny, przerzućcie się na owies i nie przeżerać się. Działa :)
Płatki owsiane ale nie te expresowe z torebek, wystarczą "górskie".
Na kolację serek Grani z błonnikiem, albo serek "Danio" - biały + błonnik kakaowy i do popicia co najmniej szklanka wody mineralnej niegaz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-28 11:51 przez PaniGami.

super laska z Ciebie!! :)

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

wow ! Gratulacje :)

<moderacja>

jejku! :o wspaniale wyglądasz, zazdroszczę i gratuluję :P

Dziękuje kochana! Nie ma co zazdrościć tylko działać :) Jeśli tylko tego chcesz, uda Ci się!

Gratulacje. Świetnie wyglądasz. :)

Cudna przemiana :) A talia to po prostu idealna :) Moje Gratulacje

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Myślę, że też mi się uda :) Metoda inna , bo ja zapisałam sie na Redustim. To zabieg redukcji tkanki tłuszczowej polem magnetycznym. W Vici Clinic w Krakowie pani mi powiedziała o tej promocji i się skusiłam. Za 12 zabiegów zapłaciłam 2000 zł i mam zamiar pożegnać się z moim tłuszczykiem raz na zawsze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

metamorfoza