Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Medycyna estetyczna

16 lut 2018 - 15:30:24

a ile masz lat?

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Medycyna estetyczna

10 cze 2018 - 19:37:49

Ja również uważam, że medycyna estetyczna została stworzona dla ludzi. Ważne tylko żebyśmy korzystali z niej z głową. Mieszkam od niedawna we Wrocławiu i znalazłam bardzo fajną klinikę <moderacja> korzystałam już kilka razy z usług ortodonty i wstrzykiwania botoksu. I za każdym razem byłam bardzo zadowolona, cętnie do nich wracam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-11 08:02 przez moderator.

Medycyna estetyczna

23 lip 2018 - 16:08:16

Medycyna estetyczna to dobry sposób aby poprawić swoją cerę. Ja korzystam z takich zabiegów i jestem bardzo zadowolona. Chodzę do kliniki Akmed w Gliwicach, mają tam nowoczesny sprzęt i profesjonalny personel.

Medycyna estetyczna

30 sie 2018 - 13:54:59

Czy znacie może kogoś sprawdzonego na terenie Warszawy? Czy np. ta depilacja laserowa będzie ok?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-03 13:14 przez Kanio34.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Medycyna estetyczna

03 wrz 2018 - 20:29:20

ja prawdę mówiąc długi czas broniłam się przed zabiegami medycyny estetycznej aż w końcu skończyłam 35 lat i trach zaczęła mi przeszkadzać sucha skóra twarzy i kremy nie dawały rady... niestety. Nie bójcie się pomóc swojej urodzie i przede wszystkim nawilżeniu i poprawie kondycji skóry.

Medycyna estetyczna

20 wrz 2018 - 14:25:37

Polecam Klinikę Zakrzewscy miałam u nich wykonaną Volumetrie twarzy , efekt super wyszedł. Bardzo jestem zadowolona

Medycyna estetyczna

24 wrz 2018 - 08:34:55

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Luxmed w Lublinie. Zabiegi z endermologii są na prawde skuteczne, po jednej serii jestem zadowolona.

Medycyna estetyczna

09 paź 2018 - 09:22:57

Ja polecam Akademię Medycyny Estetycznej, która znajduje się w Warszawie na Ursynowie. Zdecydowałam się u nich na zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i przyznam, że jestem bardzo zadowolona z efektów. Moja cera prezentuje się dużo lepiej :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

Medycyna estetyczna

22 paź 2018 - 17:42:03

A jak dbacie o wyglad swoich zębów? Bo większość z Was skupia się na pielęgnacji ciała i twarzy a co z uśmiechem? Ja np mam niezbyt ładne zeby dlatego zastanawiam się nad licówkami. Myślę, że licówki doskonale poprawiły by wygląd mojego uśmiechu. Znalazłam już miejsce, w którym mozna wykonać bardzo dobre licówki - to Centrum Implantologii i Stomatologii Estetyczne. Jeśli chciałyście zadbać o Wasz uśmiech to <moderacja>spójrzcie jakie zabiegi upiększające zęby możecie tam wykonać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-22 19:29 przez moderator.

Medycyna estetyczna

27 lis 2018 - 13:18:13

Naprawdę nie obawiacie się tego rodzaju zabiegów? Ja bałabym się nawet tych, które nie są zbyt inwazyjne.

Medycyna estetyczna

18 sty 2019 - 14:40:05

Nie ma co się bronić przed zabiegami medycyny estetycznej. To dobrodziejstwo XXI wieku. Ja chodzę do Salveo Warszawa na ul. Chłodnej. Polecam. Bardzo miła obsługa, nowoczesny gabinet. Panie pracują na Indiba Deep Care i tam koszt zabiegu wynosi ok. 350 zł, a w innych tego typu gabinetach w Warszawie potrafi przekraczać 1000 zł

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Medycyna estetyczna

27 lut 2019 - 12:56:05

Myślę że mogę polecić bardzo profesjonalną klinikę z której korzystam i ja i moja koleżanka. Zresztą ona mnie tam zwerbowała :Dtańczy
W Warszawie jest klinika dra Strzałkowskiego, którą polecamy :). Pełen profesjonalizm i ceny też nie są strasznie wysokie. Dr ma ogromne doświadczenie również za granicą :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Medycyna estetyczna

14 mar 2019 - 18:45:15

Jak najbardziej jestem zwolenniczką zabiegów medycyny estetycznej, ale oczywiście z zachowaniem umiaru. Świetnym miejscem jest Gabinet Kosmetologii Estetycznej Bez Skalpela. Oferują szeroką gamę zabiegów. Przyjazna atmosfera i ciepły klimat.

Medycyna estetyczna

06 cze 2019 - 08:49:31

Według mnie raczej nie, no ale kto co woli.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Medycyna estetyczna

17 lip 2019 - 14:11:01

U mnie przyplątało się nie tak dawno łojotokowe zapalenie skóry, w sumie bałam się wychodzić z domu, bo pewnie wiecie jak wygląda wtedy twarz. Zaczęłam używać kupionego w aptece kremu. oraz specjalistycznego mydła w płynie.Jednak zasadniczo wygląd skóry zaczął się poprawiać w wyniku <moderacja> mezoterapii igłowej, o takiej kuracji dowiedziałam się od koleżanki z pracy. Dało to efekty, bo cera dochodzi do siebie i widzę, że jest taka jakś świeższa i generalnie w lepszym stanie. Gdyby komuś się to nieszczęście przytrafiło, to może też w jakimś procencie poskutkować może zmiana diety. Farmaceutka w aptece mi powiedziała podczas kupowania leków, że w takich przypadkach należy ograniczyć cukier, białe pieczywo i mleko. 



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-29 09:21 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

profesjonalne badanie cery i sesja pielęgnacyjna- bezpłatne