Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

11 minut temu

sprawdzony stomatolog

14 minut temu

sklep detailingowy

38 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Medycyna estetyczna

26 mar 2015 - 11:28:54

Cześć wszystkim, poszukuję jakiś salon/dobry gabinet medycyny estetycznej w Warszawie, czy mogłaby mi któraś coś poradzić? może same byłyście, korzystałyście z takich usług?

Medycyna estetyczna

26 mar 2015 - 11:31:16

a o co konkretnie chodzi, jaki zabieg?

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Medycyna estetyczna

01 kwi 2015 - 09:54:14

Polecam gabinet Fleur de Beaute w Warszawie (Usrynów, ulica Nowoursynowskiej). Świetna obsługa (Pani doktor ma niesamowite podejście do pacjenta, szybko mnie uspokoiła), pracują na fantastycznej marce Ingrid Millet. Na pewno wybiorę się tam jeszcze raz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-13 11:49 przez Saberity.

Medycyna estetyczna

05 cze 2015 - 11:40:48

też zainteresowałam się tematem, lato już praktycznie nadeszło - obudziłam się trochę późno, ale muszę zlikwidować kilka znamion... przede mną super wakacje, a nie chcę po raz kolejny wstydzić się na plaży. No i do tego moją nadpotliwośc... Z tymi problemami chyba udaje się do gabinetów medycyny estetycznej co nie? więc podbijam temat, gdzie w Warszawie robią takie cuda? :)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Medycyna estetyczna

15 cze 2015 - 16:24:55

Sama jestem generalnie na tak. Nie wiem czy poddałabym się jakiemuś poważnemu zabiegowi takiemu jak na przykład powiększanie biustu czy korekta nosa ale jestem zdania,że w botoksie czy kwasie hialuronowym nie ma nic złego. Sama miałam juz dwa razy botoks. Konkretnie na lwią zmarszczke, Jest to zmarszczka , u mnie nawet dwie pomiędzy oczami. Wygląda to kiepsko i twarz prezentuje się na dość zmęczoną. Zabieg nie był bolesny a dał dobre efekty. Twarz wyglada po prostu młodziej. Robiłam go na Puławskiej w Warszawie, na ich stronie jest opis : [Moderacja - nieopłacona reklama] . Wszystko wykonywane jest oczywiście przez profesjonalnych lekarzy bo do kosmetyczki to nie wiem czy bym się z tym wybrała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-23 20:43 przez moderator.

Medycyna estetyczna

02 wrz 2015 - 12:44:33

Szczerze powiem, że w poszukiwaniach odpowiedniego lekarza medycyny estetycznej nie powinno się ograniczać do jednego miasta. Przecież to się wiąże z poważną decyzją, która będzie niosła skutki przez całe życie. Zatem lepiej znaleźć kogoś właściwego bez względu na to jak daleko trzeba do niego dojechać. Sama jestem z Warszawy, ale na zabieg korekcji odstających uszu wybrałam się aż na Śląsk. Zdecydowałam się na konsultacje w Katowicach u pani doktor Anny Olender, bo przekonały mnie do tego liczne pozytywne opinie internetowe i osobiste byłych pacjentek pani doktor. Gdy w końcu poznałam tą panią, wiedziałam że znajduję się w dobrych rękach. Wszelkie moje wątpliwości i obawy, związane z tym, że nigdy wcześniej nie miałam styczności z tym typem medycyny, zostały rozwiane już przy pierwszej wizycie. Lekarz bardzo rzeczowy i konkretny, a przede wszystkim profesjonalny, czego dowodem jest to, jak bardzo jestem teraz zadowolona ze swojego wyglądu.

Medycyna estetyczna

03 lut 2016 - 22:42:48

Jestem z Warszawy.. a na zabieg pojechałam do Opola :) znalazłam tam bardzo konretne i profesjonalne centrum medycyny estetycznej i mimo że musiałam nadrobić sporo kilometrów to było warto. Korzystałam w Arkadii z zabiegów na twarz a konkretnie nici liftingujące. Niestety jak schudłam po ciąży cała moja skóra na twarzy zrobiła się strasznie wiotka :( bez zabiegu raczej nie byłam w stanie tego poprawić preparatami domowymi.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Medycyna estetyczna

29 mar 2016 - 20:12:09

Ja z Łodzi mogę polecić Dr Marzene Majcherczyk-Skulimowską Specjalista chirurgii ogólnej.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

Medycyna estetyczna

25 kwi 2016 - 13:21:34

Ja chodziłam na zabiegi do Pani Bożeny Król, ul. Lanciego 16/199 Warszawa. Śmiało można wypróbować, mi pomogły zabiegi. Polecam najpierw skonsultować się... tzn żeby lekarz sama zobaczyła, oceniła stopień problemu i zaleciła odpowiedni tok leczenia.
Pozdrawiam i życzę Powodzenia!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-25 13:25 przez KrystynaProst.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Medycyna estetyczna

30 kwi 2016 - 19:28:31

Pewnie chodzi o spłycenie zmarszczek albo o powiększanie ust?

Medycyna estetyczna

29 cze 2016 - 23:21:07

Ja ze swoje strony mogę Wam polecić gabinet Look-medica w Łodzi. Z tego co słyszałam to otworzyli filie również w Warszawie. Jestem od wielu lat ich klientką i zawsze ich sobie chwalę.

Medycyna estetyczna

30 cze 2016 - 18:34:35

Świetnym miejscem do poprawienia swojej urody jest Centrum Zdrowej Skóry w Warszawie na Racławickiej :) Oferują szeroki zakres usług z dziedziny medycyny estetycznej (jak i również alergolog, dietetyk) wykonywanych pod okiem doświadczonych lekarzy.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Medycyna estetyczna

14 paź 2016 - 11:19:24

Osobiście jestem przeciwna poważnym zabiegom chirurgicznym wykonywanym w znieczuleniu ogólnym ponieważ wiążą sie one z ryzykiem. Jest wiele innych, bezpieczniejszych zabiegów, ktore mogą być dobrą alternatywą. Jak na przykład
kriolipoliza
karboksyterapia
czy też endermologia
Świetny efekt na twarzy dają również peelingi.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

Medycyna estetyczna

02 sty 2018 - 18:52:57

To wszystko zależy od tego, jaki zabieg chcesz przeprowadzić. Jest mnóstwo różnych klinik i zazwyczaj specjalizują się w konkretnych zabiegach. Moja koleżanka robiła ostatnio nos. Miała naprawdę długi i haczykowaty i ciągłe kompleksy z tego powodu. A operację robiła nie w Warszawie a w Lublinie w <moderacja-treści reklamowe>. Teraz ma ładny, zgrabny nosek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-02 19:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

Medycyna estetyczna

15 lut 2018 - 14:03:45

w Lodzi w BIO SALONIE na Piotrkowskiej robią takie zabiegi
http://www.bio-salon.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moja metamorfoza!! 17 kg w 7 miesięcy!