Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Medycyna estetyczna

26 mar 2015 - 11:28:54

Cześć wszystkim, poszukuję jakiś salon/dobry gabinet medycyny estetycznej w Warszawie, czy mogłaby mi któraś coś poradzić? może same byłyście, korzystałyście z takich usług?

Medycyna estetyczna

26 mar 2015 - 11:31:16

a o co konkretnie chodzi, jaki zabieg?

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Medycyna estetyczna

01 kwi 2015 - 09:54:14

Polecam gabinet Fleur de Beaute w Warszawie (Usrynów, ulica Nowoursynowskiej). Świetna obsługa (Pani doktor ma niesamowite podejście do pacjenta, szybko mnie uspokoiła), pracują na fantastycznej marce Ingrid Millet. Na pewno wybiorę się tam jeszcze raz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-13 11:49 przez Saberity.

Medycyna estetyczna

05 cze 2015 - 11:40:48

też zainteresowałam się tematem, lato już praktycznie nadeszło - obudziłam się trochę późno, ale muszę zlikwidować kilka znamion... przede mną super wakacje, a nie chcę po raz kolejny wstydzić się na plaży. No i do tego moją nadpotliwośc... Z tymi problemami chyba udaje się do gabinetów medycyny estetycznej co nie? więc podbijam temat, gdzie w Warszawie robią takie cuda? :)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Medycyna estetyczna

15 cze 2015 - 16:24:55

Sama jestem generalnie na tak. Nie wiem czy poddałabym się jakiemuś poważnemu zabiegowi takiemu jak na przykład powiększanie biustu czy korekta nosa ale jestem zdania,że w botoksie czy kwasie hialuronowym nie ma nic złego. Sama miałam juz dwa razy botoks. Konkretnie na lwią zmarszczke, Jest to zmarszczka , u mnie nawet dwie pomiędzy oczami. Wygląda to kiepsko i twarz prezentuje się na dość zmęczoną. Zabieg nie był bolesny a dał dobre efekty. Twarz wyglada po prostu młodziej. Robiłam go na Puławskiej w Warszawie, na ich stronie jest opis : [Moderacja - nieopłacona reklama] . Wszystko wykonywane jest oczywiście przez profesjonalnych lekarzy bo do kosmetyczki to nie wiem czy bym się z tym wybrała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-23 20:43 przez moderator.

Medycyna estetyczna

02 wrz 2015 - 12:44:33

Szczerze powiem, że w poszukiwaniach odpowiedniego lekarza medycyny estetycznej nie powinno się ograniczać do jednego miasta. Przecież to się wiąże z poważną decyzją, która będzie niosła skutki przez całe życie. Zatem lepiej znaleźć kogoś właściwego bez względu na to jak daleko trzeba do niego dojechać. Sama jestem z Warszawy, ale na zabieg korekcji odstających uszu wybrałam się aż na Śląsk. Zdecydowałam się na konsultacje w Katowicach u pani doktor Anny Olender, bo przekonały mnie do tego liczne pozytywne opinie internetowe i osobiste byłych pacjentek pani doktor. Gdy w końcu poznałam tą panią, wiedziałam że znajduję się w dobrych rękach. Wszelkie moje wątpliwości i obawy, związane z tym, że nigdy wcześniej nie miałam styczności z tym typem medycyny, zostały rozwiane już przy pierwszej wizycie. Lekarz bardzo rzeczowy i konkretny, a przede wszystkim profesjonalny, czego dowodem jest to, jak bardzo jestem teraz zadowolona ze swojego wyglądu.

Medycyna estetyczna

03 lut 2016 - 22:42:48

Jestem z Warszawy.. a na zabieg pojechałam do Opola :) znalazłam tam bardzo konretne i profesjonalne centrum medycyny estetycznej i mimo że musiałam nadrobić sporo kilometrów to było warto. Korzystałam w Arkadii z zabiegów na twarz a konkretnie nici liftingujące. Niestety jak schudłam po ciąży cała moja skóra na twarzy zrobiła się strasznie wiotka :( bez zabiegu raczej nie byłam w stanie tego poprawić preparatami domowymi.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Medycyna estetyczna

29 mar 2016 - 20:12:09

Ja z Łodzi mogę polecić Dr Marzene Majcherczyk-Skulimowską Specjalista chirurgii ogólnej.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

Medycyna estetyczna

25 kwi 2016 - 13:21:34

Ja chodziłam na zabiegi do Pani Bożeny Król, ul. Lanciego 16/199 Warszawa. Śmiało można wypróbować, mi pomogły zabiegi. Polecam najpierw skonsultować się... tzn żeby lekarz sama zobaczyła, oceniła stopień problemu i zaleciła odpowiedni tok leczenia.
Pozdrawiam i życzę Powodzenia!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-25 13:25 przez KrystynaProst.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Medycyna estetyczna

30 kwi 2016 - 19:28:31

Pewnie chodzi o spłycenie zmarszczek albo o powiększanie ust?

Medycyna estetyczna

29 cze 2016 - 23:21:07

Ja ze swoje strony mogę Wam polecić gabinet Look-medica w Łodzi. Z tego co słyszałam to otworzyli filie również w Warszawie. Jestem od wielu lat ich klientką i zawsze ich sobie chwalę.

Medycyna estetyczna

30 cze 2016 - 18:34:35

Świetnym miejscem do poprawienia swojej urody jest Centrum Zdrowej Skóry w Warszawie na Racławickiej :) Oferują szeroki zakres usług z dziedziny medycyny estetycznej (jak i również alergolog, dietetyk) wykonywanych pod okiem doświadczonych lekarzy.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Medycyna estetyczna

14 paź 2016 - 11:19:24

Osobiście jestem przeciwna poważnym zabiegom chirurgicznym wykonywanym w znieczuleniu ogólnym ponieważ wiążą sie one z ryzykiem. Jest wiele innych, bezpieczniejszych zabiegów, ktore mogą być dobrą alternatywą. Jak na przykład
kriolipoliza
karboksyterapia
czy też endermologia
Świetny efekt na twarzy dają również peelingi.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

Medycyna estetyczna

02 sty 2018 - 18:52:57

To wszystko zależy od tego, jaki zabieg chcesz przeprowadzić. Jest mnóstwo różnych klinik i zazwyczaj specjalizują się w konkretnych zabiegach. Moja koleżanka robiła ostatnio nos. Miała naprawdę długi i haczykowaty i ciągłe kompleksy z tego powodu. A operację robiła nie w Warszawie a w Lublinie w <moderacja-treści reklamowe>. Teraz ma ładny, zgrabny nosek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-02 19:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

Medycyna estetyczna

15 lut 2018 - 14:03:45

w Lodzi w BIO SALONIE na Piotrkowskiej robią takie zabiegi
http://www.bio-salon.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moja metamorfoza!! 17 kg w 7 miesięcy!