Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kobietkiii to pytanie do Was :)

02 mar 2015 - 21:49:26

mam pytanie może dosyć dziwne ale je zadam i jestem ciekawa waszych odpowiedzi :)
W moim otoczeniu sa same szczupłe kobiety co więcej jedzą wszystko zero sportu a maja super figurki.
A jak jest u was jestescie na dietach, patrzycie co jecie czy tez macie dobra przemiane materii ?

kobietkiii to pytanie do Was :)

02 mar 2015 - 22:08:59

wzięłam sie za siebie tez zawsze jadłam i mogłam wszystko ale jak tylko polubiłam piwo brzuch zaczął rosnąc teraz walka z nim:(

kobietkiii to pytanie do Was :)

02 mar 2015 - 22:11:53

ja mam wszystkie koleżanki szczupłe bez zadnych wyrzeczen ani nic i tylko im pozazrościc :)

kobietkiii to pytanie do Was :)

02 mar 2015 - 22:23:51

Ja tak mam. Jem wszystko na co tylko mam ochotę, o różnych porach. Żadnej diety nie stosuje ani nie uprawiam żadnych sportów. Piwko też lubie :)
Jestem szczupła, ale idealnej figury nie mam. Mało tego chciałabym przytyć z 5kg, no ale nie udaje mi się

kobietkiii to pytanie do Was :)

02 mar 2015 - 22:26:59

Cytat
roksi666
Ja tak mam. Jem wszystko na co tylko mam ochotę, o różnych porach. Żadnej diety nie stosuje ani nie uprawiam żadnych sportów. Piwko też lubie :)
Jestem szczupła, ale idealnej figury nie mam. Mało tego chciałabym przytyć z 5kg, no ale nie udaje mi się


oj taki to ma dobrze :D Ja to chyba tyje od samego patrzenia :P

kobietkiii to pytanie do Was :)

02 mar 2015 - 22:30:40

Ja wiem czy tak dobrze :) Chciałabym mieć bardziej kobiece kształty a nie wyglądać jak dziewczynka z podstawówki. No ale nie można mieć wszystkiego.
Tak zapytam to ile ważysz i ile masz wzrostu?

kobietkiii to pytanie do Was :)

02 mar 2015 - 22:33:48

Cytat
roksi666
Ja wiem czy tak dobrze :) Chciałabym mieć bardziej kobiece kształty a nie wyglądać jak dziewczynka z podstawówki. No ale nie można mieć wszystkiego.
Tak zapytam to ile ważysz i ile masz wzrostu?

75 kg 165 wzrostu

kobietkiii to pytanie do Was :)

02 mar 2015 - 22:39:58

Faktycznie może trochę za dużo :( Jeśli źle się czujesz w swoim ciele to zacznij ćwiczyć, wprowadz sobie jakąś diete

zweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

kobietkiii to pytanie do Was :)

02 mar 2015 - 22:48:44

mam w miarę dobrą przemianę materii ale ze względu na pracę jestem w ciągłym ruchu, inaczej miała bym duży brzuch i zadek .... :(

kobietkiii to pytanie do Was :)

02 mar 2015 - 22:51:12

Ja muszę zwracać uwagę na to, co jem. Co niestety średnio mi wychodzi i trochę tłustawa jestem :D patrząc wagowo jest ok, bo 57 kg przy 170 cm wzrostu, ale sama po sobie widzę, że nie wyglądam dobrze. Fajnie wyglądałam ważąc 52 kg. Było to przed studniówką- podświadomie starałam się być szczupła na te ważne wydarzenie i serio mało jadłam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-02 22:51 przez Lucky_one.

zweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

kobietkiii to pytanie do Was :)

02 mar 2015 - 22:53:22

Wy też jak przytyjecie i spojrzycie w dół to widzicie swoje policzki ? :(

kobietkiii to pytanie do Was :)

02 mar 2015 - 22:55:18

Ja przeważnie uważam na to co jem, staram się nie jeść słodyczy, nie piłam nigdy gazowanych napojów, piwa nie piję od 4 miesięcy, mięsa nie jem od 14 lat.Jem najczęściej płatki owsiane, warzywa, owoce, kasze, ryby, naleśniki z mąki żytniej razowej. Czasami zdarzy się pizza czy napad na wielkie ilości słodyczy ale wtedy staram się przez kilka dni nie zjeść nic niezdrowego. Zapominam o piciu wody :P
Ćwiczę minimum 4 razy w tygodniu Chodakowską lub Mel B po około godzinie.
Ważę 58,5 kg przy 168cm.
Chciałabym schudnąć do 54/55kg, niestety nie wiem jak to zrobić :P
Może któraś z Was mogłaby mi coś podpowiedzieć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-02 22:57 przez asiafashion.

kobietkiii to pytanie do Was :)

03 mar 2015 - 10:39:55

Cytat
roksi666
Faktycznie może trochę za dużo :( Jeśli źle się czujesz w swoim ciele to zacznij ćwiczyć, wprowadz sobie jakąś diete

właśnie się wzielam za siebie i mam nadzieje ze cos schudnę :)

Cytat
asiafashion
Ja przeważnie uważam na to co jem, staram się nie jeść słodyczy, nie piłam nigdy gazowanych napojów, piwa nie piję od 4 miesięcy, mięsa nie jem od 14 lat.Jem najczęściej płatki owsiane, warzywa, owoce, kasze, ryby, naleśniki z mąki żytniej razowej. Czasami zdarzy się pizza czy napad na wielkie ilości słodyczy ale wtedy staram się przez kilka dni nie zjeść nic niezdrowego. Zapominam o piciu wody :P
Ćwiczę minimum 4 razy w tygodniu Chodakowską lub Mel B po około godzinie.
Ważę 58,5 kg przy 168cm.
Chciałabym schudnąć do 54/55kg, niestety nie wiem jak to zrobić :P
Może któraś z Was mogłaby mi coś podpowiedzieć.


to i tak Ci powiem że masz bardzo dobre nawyki żywieniowe :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-03 10:42 przez agnezja93.

kobietkiii to pytanie do Was :)

03 mar 2015 - 10:47:39

Jedzą jak piszesz i maja super ciała,ale to wszystko jest do czasu .Wiekszosc kobiet gdy przekroczy lat 40 ,zaczyna bardziej tyc zmienia sie całkowicie przemiana materii i już nie jest tak jak za młodu:)

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

kobietkiii to pytanie do Was :)

03 mar 2015 - 10:49:38

Jem wszystko, nigdy nie miałam problemów z figurą, zawsze tak jak chciałam - do czasu. Praca za biurkiem 8 godzin dziennie więc i pojawiło się za dużo tu i ówdzie :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomozcie