Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

gorący temat

Budowa domu

9 minut temu

Projekt wnętrza

43 minut temu

usługi stomatologiczne

46 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kobietkiii to pytanie do Was :)

03 mar 2015 - 10:51:24

Cytat
filipekkrol
Jedzą jak piszesz i maja super ciała,ale to wszystko jest do czasu .Wiekszosc kobiet gdy przekroczy lat 40 ,zaczyna bardziej tyc zmienia sie całkowicie przemiana materii i już nie jest tak jak za młodu:)


no mogłaby być jakaś sprawiedliwość na tym świecie :D

kobietkiii to pytanie do Was :)

03 mar 2015 - 10:53:18

jem co che i kiedy chce i nadal jestem patyczakiem mimo ze najmłodsza nie jestem :)

kobietkiii to pytanie do Was :)

03 mar 2015 - 11:00:13

Są wyjątki ale poczekaj jeszcze troche :)

Może to jest tez dlatego ,że kobieta na starosc starzeje sie wychodza coraz wieksze zmarszczki .Gdy jest troszke ciała wtedy zmarszczki sa mniej widoczne ,gdy kobieta jest chuda wtedy zmarszczki sa wieksze i wygląda starzej .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-03 11:07 przez filipekkrol.

kobietkiii to pytanie do Was :)

03 mar 2015 - 11:24:36

nie wiem od czego to zależy ale tez bym tak chciała :)

kobietkiii to pytanie do Was :)

03 mar 2015 - 21:32:25

Cytat
Lucky_one
Ja muszę zwracać uwagę na to, co jem. Co niestety średnio mi wychodzi i trochę tłustawa jestem :D patrząc wagowo jest ok, bo 57 kg przy 170 cm wzrostu, ale sama po sobie widzę, że nie wyglądam dobrze. Fajnie wyglądałam ważąc 52 kg. Było to przed studniówką- podświadomie starałam się być szczupła na te ważne wydarzenie i serio mało jadłam.

Z ciekawości: czemu zostałam zminusowana?

kobietkiii to pytanie do Was :)

03 mar 2015 - 21:58:58

Jestem od 9lat wegetarianką. 5 lat nie jadłam jajek, zaczęłam rok temu jeść znowu - i zaczęłam jeść za dużo od października - na szybko danie wiadomo, a późno z pracy przychodziłam, i nie dojadałam więc potrzebowałam - ale jadłam ok 20na 5dni ://// więc za dużo. Potem zrezygnowałam na miesiąc z jajek potem znowu zaczęłam "przedawkowywać".

Wcześniej jak na pierwszym roku studiów byłam koleżanki mi zazdrościły, że mam figurę super. Teraz troszkę gorzej jest - podpowiem - to nie od tego, że za dużo jem tylko od tego, że jem byle co, w nocy, i za dużo na raz.

5kg przytyłam(ale podobno jak człowiek wyglądam)

Także rada dla was; zero frytek, chipsów, zero głodzenia się rano do wieczora i zajadania na wieczór, zjadania czegokolwiek od 22(wcześniej jadam i tak chodzę spać późno) jedzcie śniadania, pijcie soki, Ćwiczcie(chodziłam na wf tylko na 1st roku a 2 i 3 nie) więc się przytyło.
Chodzę teraz na ćwiczenia od czasu do czasu - zdecydowanie za rzadko, ale ruch musi być :))

Cytat
Lucky_one
Cytat
Lucky_one
Ja muszę zwracać uwagę na to, co jem. Co niestety średnio mi wychodzi i trochę tłustawa jestem :D patrząc wagowo jest ok, bo 57 kg przy 170 cm wzrostu, ale sama po sobie widzę, że nie wyglądam dobrze. Fajnie wyglądałam ważąc 52 kg. Było to przed studniówką- podświadomie starałam się być szczupła na te ważne wydarzenie i serio mało jadłam.

Z ciekawości: czemu zostałam zminusowana?

Pewnie dlatego, ze mało ważysz i jesteś wysoka. Teraz 57 ok ale wcześniej 52 tragedia dziewczyno przy tym wzroście... o.o

Ja nic nie chcę ci mówić ale ja mam 47kg a wcześniej ważyłam 42 a mam 155cm - i podobno przy wadze 42 wyglądałam jak dziecko z Afryki...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-03 22:00 przez Mikumomo.

kobietkiii to pytanie do Was :)

03 mar 2015 - 22:06:47

Cytat
Mikumomo
Jestem od 9lat wegetarianką. 5 lat nie jadłam jajek, zaczęłam rok temu jeść znowu - i zaczęłam jeść za dużo od października - na szybko danie wiadomo, a późno z pracy przychodziłam, i nie dojadałam więc potrzebowałam - ale jadłam ok 20na 5dni ://// więc za dużo. Potem zrezygnowałam na miesiąc z jajek potem znowu zaczęłam "przedawkowywać".

Wcześniej jak na pierwszym roku studiów byłam koleżanki mi zazdrościły, że mam figurę super. Teraz troszkę gorzej jest - podpowiem - to nie od tego, że za dużo jem tylko od tego, że jem byle co, w nocy, i za dużo na raz.

5kg przytyłam(ale podobno jak człowiek wyglądam)

Także rada dla was; zero frytek, chipsów, zero głodzenia się rano do wieczora i zajadania na wieczór, zjadania czegokolwiek od 22(wcześniej jadam i tak chodzę spać późno) jedzcie śniadania, pijcie soki, Ćwiczcie(chodziłam na wf tylko na 1st roku a 2 i 3 nie) więc się przytyło.
Chodzę teraz na ćwiczenia od czasu do czasu - zdecydowanie za rzadko, ale ruch musi być :))

Cytat
Lucky_one
Cytat
Lucky_one
Ja muszę zwracać uwagę na to, co jem. Co niestety średnio mi wychodzi i trochę tłustawa jestem :D patrząc wagowo jest ok, bo 57 kg przy 170 cm wzrostu, ale sama po sobie widzę, że nie wyglądam dobrze. Fajnie wyglądałam ważąc 52 kg. Było to przed studniówką- podświadomie starałam się być szczupła na te ważne wydarzenie i serio mało jadłam.

Z ciekawości: czemu zostałam zminusowana?

Pewnie dlatego, ze mało ważysz i jesteś wysoka. Teraz 57 ok ale wcześniej 52 tragedia dziewczyno przy tym wzroście... o.o

Ja nic nie chcę ci mówić ale ja mam 47kg a wcześniej ważyłam 42 a mam 155cm - i podobno przy wadze 42 wyglądałam jak dziecko z Afryki...
I to jest pwod zminusowania?Że tyle waży?I dlaczego od razu tragedia ,są młode szczuplutkie dziewczyny i wcale nie wyglądają tragicznie.

kobietkiii to pytanie do Was :)

04 mar 2015 - 17:22:26

Cytat
Mikumomo
Cytat
Lucky_one
Cytat
Lucky_one
Ja muszę zwracać uwagę na to, co jem. Co niestety średnio mi wychodzi i trochę tłustawa jestem :D patrząc wagowo jest ok, bo 57 kg przy 170 cm wzrostu, ale sama po sobie widzę, że nie wyglądam dobrze. Fajnie wyglądałam ważąc 52 kg. Było to przed studniówką- podświadomie starałam się być szczupła na te ważne wydarzenie i serio mało jadłam.

Z ciekawości: czemu zostałam zminusowana?

Pewnie dlatego, ze mało ważysz i jesteś wysoka. Teraz 57 ok ale wcześniej 52 tragedia dziewczyno przy tym wzroście... o.o

Ja nic nie chcę ci mówić ale ja mam 47kg a wcześniej ważyłam 42 a mam 155cm - i podobno przy wadze 42 wyglądałam jak dziecko z Afryki...

Ja nie wiem, jakie Wy macie wyobrażenia o wzroście i wadze. Z połowa moich koleżanek jest wyższa/tego samego wzrostu co ja, więc wysoka nie jestem. I nie napisałam, że wyglądam grubo. Po prostu jestem tłustawa = mam wysoki % tłuszczu, tyle. Wszystkim podobają się szczupłe laski, aktorki i Wy myślicie, że ile one ważą? Przy 170 cm myślę max 55 kg, jeśli więcej, to po prostu sporo ćwiczą i to mięśnie ważą.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

kobietkiii to pytanie do Was :)

04 mar 2015 - 17:37:52

Ja jestem przykości - ostatanio w ciąży schudłam 9kg i rzeczywiście czuje się i wyglądam lepiej. Ale nie katuje się dietami ani niczym

kobietkiii to pytanie do Was :)

03 maj 2015 - 17:43:44

Jestem szczupła, nie odżywiam się regularnie ani szczególnie zdrowo. W tamtym roku przytyłam w tym schudłam. Stało się to gdy przestałam prawie przestałam jeść gotowane. Powinnam dla dobrych zdrowych nawyków ćwiczyć, ale mam za dużego lenia.

kobietkiii to pytanie do Was :)

03 maj 2015 - 18:00:44

Ja miałam taki okres, że mogłam jeść kilogramami batony, czipsy, wszystko, o każdej porze i waga stale pokazywała ok 40 kg przy jakimś 170 cm wtedy miałam... Obecnie cokolwiek zjem "po godzinkach" idzie w brzuch :( więc trzeba już bardziej uważać na to co i kiedy jem.

kobietkiii to pytanie do Was :)

03 maj 2015 - 18:09:07

Ja raczej muszę się pilnować ;P

kobietkiii to pytanie do Was :)

03 maj 2015 - 18:26:04

ja od 2 lat jem 5 posilkow dziennie mam taki czas ze cwicze regularnie ale jak przychodza swieta to juz nie
przy wzroscie 158cm waze ok 60kg
nie jestem gruba moja zmora to boczki i oponka bo na reszte nie nazekam a wiadomo te czesci ciala najgorzej zmienic
wiadomo jak kazdy czasami zjem kebaba czy pizze wypije piwo czy inny alkohol
owszem chcialabym wazyc te 50 kg ale ciezko bedzie mi to zrzucic bo juz jem bardzo male ilosci i cwicze
kiedys wazylam 47 i bylo ok ale tez mialam boczki i oponke ale mniejsza przytylam w ciagu roku przez stres i przy normalnym jedzeniu tego co zawsze

i sie posypia minusy bo jestem za gruba nie??

kobietkiii to pytanie do Was :)

03 maj 2015 - 18:45:51

Niestety to tak nie działa, że jedni mają szczęście, a drudzy nie. To kwestia diety i poziomu aktywności. Owszem, możliwe że widzisz szczupłą osobę z kebabem, ale raczej nie żywi się ona nimi na okrągło :/

Cytat
agnezja93

75 kg 165 wzrostu
To bardzo dużo. Musisz się zdrowo odżywiać i być aktywna, a jak nie pomoże to marsz do lekarza, bo pewnie na coś chorujesz. Ze zdrowiem nie ma żartów.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

kobietkiii to pytanie do Was :)

03 maj 2015 - 19:17:34

Z tym "jem co chcę" to nie taka prosta sprawa. Obecnie waże 45 kg. Jestem po 30, mam dziecko. Wagę zawdzieczam
po 1 genom - dziękuję mamo
po 2 zdrowym nawykom żywieniowym - dużo warzy i owoców, owoce zamiast ciastek - dziękuję mamo
po 3 - ruch. tłuszczyk samospalenia nie dokona. Ave ja

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomozcie