Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej! Jakiś czas temu wzięłam się za siebie i zrzuciłam 15 kg w 3 miesiące, od znajomych i nieznajomych dostawałam setki pytań na ten temat i czuje się na prawde zmotywowana do pomocy innym osobom które chciałyby osiągnąć to samo a nawet i więcej! Zaczełam prowadzić bloga, miała być to jednorazowa notka żeby każdy kto mnie zamęczał tymi nieustającymi pytaniami wszedł i wszystko znalazł, ale chyba to zmienie.
Tutaj zostawiam wam linka: http://twoj-trening-twoja-przyszlosc.blogspot.com/
Byłabym mega mega wdzięczna jeżeli ktoś by tam wpadł i coś po sobie zostawił, zawsze marzyłam o tym, żeby chodź kilka osób czytało i lubiło to co pisze ^^

gratuluję :) 15k to sporo. Ile masz wzrostu, ile ważysz teraz? :) muszę przyznać, że na załączonych zdjęciach średnio widać różnicę :D nie jestem nawet na 100% pewna, które jest 'przed' a które 'po' :D

a masz inne zdjecia? 15 kg to duzo, ale te zdjecia tego nie oddają.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

no w takim tempie to niezbyt zdrowo. sama zrzuciłam ponad 20, ale nie chciałabym się tak zajeżdżać. spokojnie i zdrowo, ponad pół roku ś=ćwiczeń i zdrowa dieta

nie widzę różnicy między przed i po...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-09 19:55 przez roksolana83.

zweryfikowana
Posty: 272
Ostrzeżenia: 1/5

nie widac zadnej roznicy;/

bo to pewnie reklama aby wchodzic na jej stronkę....

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 3/5

Ja schudłam 10 kg w dwa miesiace. w koncu wygladam tak jak zawsze chcialam ;) dieta, zdrowa dobra dieta i suplement. to moj sposob ;) wybrałam acetomale bo ma ekstrakt z jabłek i szparagów a to ponoć super wpływa na metabolizm! i faktycznie przyspieszyl ;)

Cytat
liliszczecin
Ja schudłam 10 kg w dwa miesiace. w koncu wygladam tak jak zawsze chcialam ;) dieta, zdrowa dobra dieta i suplement. to moj sposob ;) wybrałam acetomale bo ma ekstrakt z jabłek i szparagów a to ponoć super wpływa na metabolizm! i faktycznie przyspieszyl ;)

Schudłaś i super, ale to mi zalatuje jakąś reklamą, w każdym wątku to samo.

do autorki, szczerze 15 kg w 3 miesiące powinno być widac różnicę, a moim zdaniem to zdjęcie "po" wygląda gorzej od tego "przed"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-20 15:47 przez MarikaMarikowa.

Na zdjęciach wyglądasz na średniego wzrostu osobe,jesli schudłabys 15 kilo patrząc na zdjecie drugie ,to wyglądałabyś jak patyk.Ja schudłam prawie 20 kilo w 3 miesiące przy wzroście 165 ,po schudnieciu wazyłam 49 kilo i znajomi pytali czy zachorowałam na anoreksje

Moje schudniecie było wielkim błędem odchudzałąm się na adipexie i później miałam problemy zdrowotne tqkze odradzam .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-20 16:01 przez filipekkrol.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki kolor włosów ?