Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moja metamorfoza

21 lut 2015 - 20:53:55

ma 28 lat w nicku ma swój rocznik:)

zweryfikowana
Posty: 252
Ostrzeżenia: 1/5

Moja metamorfoza

21 lut 2015 - 21:18:29

Czytam te kolejne wątki,które z uporem maniaka zakładasz,załamuje ręce,ale podpisuję się pod tym,co dziewczyny piszą.Jesteś w moim wieku,a wyglądasz jak ciotka klotka po 40.Poczekaj aż odrosną włosy i idź do dobrego fryzjera,naturalny blond wskazny,bo to,co masz teraz,to 10 lat temu było "modne".Wyglądasz na miłą dziewczynę,szkoda że stylizujesz się na starą babę,dodając sobie lat.Podpatrz,jakie są ubrania w sieciówkach,tam coś znajdziesz,jak już ktoś tutaj podpowiadał,tylko nie łącz tylu różnych barw,wzorów jednocześnie.

Moja metamorfoza

21 lut 2015 - 21:55:02

Zdjęcie, które masz na szafie to od stylisty jest najlepsze. Masz fajnie włosy zrobione i lekki makijaż. I nie ubieraj się tak pstrokato. Jeden element mocnego koloru wystarczy.

Moja metamorfoza

21 lut 2015 - 22:40:15

Cytat
dziefczynka
Zdjęcie, które masz na szafie to od stylisty jest najlepsze. Masz fajnie włosy zrobione i lekki makijaż. I nie ubieraj się tak pstrokato. Jeden element mocnego koloru wystarczy.

Lekki makijaż? Przecież ona ma tam tapetę jak Kleczkowska ze "Złotopolskich". I mam wątpliwości czy żółte włosy są fajne. No ale fakt - w tamtej wersji wyglądała najlepiej.

A ten stylista to chyba z jakimś dużym ubytkiem klepek w głowie. Długie błyszczące kolczyki, długi łańcuszek z wielkim wisiorem, duży zegarek, na drugiej ręce jeszcze jakaś bransoletka i srebrny element na kiecce. Brakuje tylko korony na głowie.

Moja metamorfoza

22 lut 2015 - 00:02:16

Matko, dziewczyna pyta o włosy, a wy zaraz o wszystko się czepiacie, Opanujcie się !!! Włosy masz ok, mnie się podobają jasne jak na foto nr 1

Moja metamorfoza

22 lut 2015 - 00:02:45

Zgadzam się z dziewczynami - nie masz dużo lat, ale ubrania, fryzura, makijaż - źle dobrane. Postarzasz się, myślałam, że masz min. 40 lat :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy poradźcie kochane!