Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

23 minut temu

Biznes

26 minut temu

tabernakula sklep

46 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CAłe życie miałam czarne włosy, podkusiło mnie na blond. Straciłam połowę włosów z długości i gęstości i zastanawiam się czy ich nie przyciemnić znowu. W którym kolorze mi lepiej jaki by mi ewentualnie pasował?



W blond wyglądasz ładnie, ale rzeczywiście włoski bardzo się zniszczyły:(.... Jeżeli zależy Ci na utrzymaniu blondu to może nie rób pasemek rozjaśniaczem tylko farbuj na ciemne ,średnie blondy jakieś złote blondy karmelowe. No i kuracje zastosuj jakąś na włoski:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-09 16:00 przez patrizia033.

chyba w ciemnym lepiej

Facet obok Ciebie wygląda jak mój ojciec. :D

Co do włosów: i tak i tak Ci dobrze.

W jasnych włosach jesteś młodsza, wyglądasz świeżo, i cieplejszą masz buzię. Też bym poszła w blond ale takim ciepłym kolorze i bardziej naturalnym gdzie będziesz mogła ufarbować włosy sama i nie korzystać z rozjaśniacza.

w jednym i drugim kolorze ci ładnie. w czarnym wyglądasz powazniej a w blondzie tak dziewczęco :). szkoda włosów żeby znowu teraz coś z nimi robić..

Cytat
magalan83
W jasnych włosach jesteś młodsza, wyglądasz świeżo, i cieplejszą masz buzię. Też bym poszła w blond ale takim ciepłym kolorze i bardziej naturalnym gdzie będziesz mogła ufarbować włosy sama i nie korzystać z rozjaśniacza.

blond chyba ładniejszy. Ale jeśli włosy się aż tak niszczą to sama nie wiem, może jakiś ciemniejszy blond? Albo pasemka?

ładnej buzi w kazdym kolorze ładnie:)

W czarnych o wiele ladniej. Na twoim miejscu bym przyciemnila do brazu. W blondzie nijako.

W ciemnych ładniej.Po co zaraz drastycznie wracać do czarnych,stopniowo je przyciemniaj.zacznij od kasztanowych jasnych do brązu,a nw końcu ciemny brąz wygląda prawie jak czarny ale ma ładniejszy połysk.

zweryfikowana
Posty: 1.349
Ostrzeżenia: 1/5

Mi się podobasz bardziej w ciemnych. Blond nie jest zły, ale jakim kosztem go uzyskałaś...

w obu wyglądasz bardzo dobrze - szkoda, że nie pokazałaś tego blondu w rozpuszczonych bo możliwe, że wtedy wyglądają gorzej

ja jako osoba, która farbowała przez ileś tam lat i wróciła do swojego radziłabym też powrót ;)

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

W jasnych lepiej ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moja metamorfoza