Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CAłe życie miałam czarne włosy, podkusiło mnie na blond. Straciłam połowę włosów z długości i gęstości i zastanawiam się czy ich nie przyciemnić znowu. W którym kolorze mi lepiej jaki by mi ewentualnie pasował?



W blond wyglądasz ładnie, ale rzeczywiście włoski bardzo się zniszczyły:(.... Jeżeli zależy Ci na utrzymaniu blondu to może nie rób pasemek rozjaśniaczem tylko farbuj na ciemne ,średnie blondy jakieś złote blondy karmelowe. No i kuracje zastosuj jakąś na włoski:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-09 16:00 przez patrizia033.

chyba w ciemnym lepiej

Facet obok Ciebie wygląda jak mój ojciec. :D

Co do włosów: i tak i tak Ci dobrze.

W jasnych włosach jesteś młodsza, wyglądasz świeżo, i cieplejszą masz buzię. Też bym poszła w blond ale takim ciepłym kolorze i bardziej naturalnym gdzie będziesz mogła ufarbować włosy sama i nie korzystać z rozjaśniacza.

w jednym i drugim kolorze ci ładnie. w czarnym wyglądasz powazniej a w blondzie tak dziewczęco :). szkoda włosów żeby znowu teraz coś z nimi robić..

Cytat
magalan83
W jasnych włosach jesteś młodsza, wyglądasz świeżo, i cieplejszą masz buzię. Też bym poszła w blond ale takim ciepłym kolorze i bardziej naturalnym gdzie będziesz mogła ufarbować włosy sama i nie korzystać z rozjaśniacza.

blond chyba ładniejszy. Ale jeśli włosy się aż tak niszczą to sama nie wiem, może jakiś ciemniejszy blond? Albo pasemka?

ładnej buzi w kazdym kolorze ładnie:)

W czarnych o wiele ladniej. Na twoim miejscu bym przyciemnila do brazu. W blondzie nijako.

W ciemnych ładniej.Po co zaraz drastycznie wracać do czarnych,stopniowo je przyciemniaj.zacznij od kasztanowych jasnych do brązu,a nw końcu ciemny brąz wygląda prawie jak czarny ale ma ładniejszy połysk.

zweryfikowana
Posty: 1.349
Ostrzeżenia: 1/5

Mi się podobasz bardziej w ciemnych. Blond nie jest zły, ale jakim kosztem go uzyskałaś...

w obu wyglądasz bardzo dobrze - szkoda, że nie pokazałaś tego blondu w rozpuszczonych bo możliwe, że wtedy wyglądają gorzej

ja jako osoba, która farbowała przez ileś tam lat i wróciła do swojego radziłabym też powrót ;)

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

W jasnych lepiej ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moja metamorfoza