Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

rozstępy

11 lut 2016 - 21:29:12

Ale te wszystkie zabiegi tanie nie są prawda? Ja mam rozstępy nawet na łydkach i wstydzę się chodzić latem w spódnicy choćby do kolan, muszę miec taką do ziemi :/

rozstępy

15 lut 2016 - 09:51:05

Jednym ze skutecznych zabiegów na rozstępy jest mezoterapia mikroigłowa frakcyjna. Zabiegi te swoją skuteczność mają porównywalną do zabiegów laserowych z tym, że przy mezo skóra sama zaczyna pracować.Polega na fragmentowaniu skóry mikroigłami. Stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu usuwana jest wierzchnia wartswa skóry oraz tworzone są mikrokanaliki, dzięki którym struktura naskórka nie stanowi bariery do bardzo intensywnego wnikania odpowiednio i indywidualnie dobranych preparatów. Po zabiegu pożądanym efektem jest, by skóra stała się mocno czerwona i podrażniona, co silnie stymuluje ją do naturalnej produkcji nowych komórek. Już w ciągu tygodnia od zabiegu możemy zauważyć wyraźną różnicę w wyglądzie skóry. Do uzyskania najlepszych efektów zalecana jest seria ok. 10 zabiegów. POdczas zabiegu substancje aktywne zawarte w preparatach skutecznie docierają bezpośrednio do skóry właściwej, gdzie następuje ich maksymalna absorpcja, nieosiągalna dla innych metod kosmetologicznych. Mikroigły dodatkowo naturalnie stymulują kolagen i elastynę.W rezultacie zabiegu następuje maksymalna absorpcja substancji aktywnych zawartych w dobranych przez kosmetologa preparatach i ich rozprzestrzenienie w skórze właściwej oraz silne pobudzenie tkanek do odnowy i regeneracji.
:)

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 15/5

rozstępy

02 sty 2019 - 09:21:59

Polecam zabieg osocza bogatopłytkowego. Efekty są bardzo dobre
elastyczna i jędrna skóra,
poprawa ukrwienia skóry,
wygładzenie zmarszczek i fałdów,
przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.

Wpływa zarówno dobrze na stan skóry twarzy, jak równiez i na przyklad na rozstępy.....

niezweryfikowana
Posty: 253
Ostrzeżenia: 6/5

rozstępy

28 lip 2020 - 08:04:53

Póki są czerwone, możesz wiele zdziałać Szczerze polecam zabiegi gabinetowe, ponieważ dadzą lepszy efekt niż kosmetyki: karboksyterapia, mezoterapia, kwasy, lasery ;)

Jeśli są jednak białe to nie pomoże nic na ich zlikwidowanie bo jest to trwała zmiana w skorze oraz pomogą jedynie kosmetyki na zmniejszenie ich widoczności. Polecam Strialys. http://www.derm-art.pl/krem-na-rozstepy-rozwiazanie-na-czerwone-linie/Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-02 09:32 przez jumkaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oczyszczanie twarzy a aparat ortodontyczny