Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

6 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

calominal opinie

30.01 o 21:06

SPONSORING

21.06 o 11:53

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Aktywne użytkowniczki

rozstępy

09 lut 2015 - 11:28:50

Od roku walczę z nadprogramowymi kilogramami. Udało mi się zrzucić już 15 kilogramów aczkolwiek zauważyłam na brzuchu i "boczkach" straszne rozstępy. Myślałam że rozstępy sprzyjają wzrostowi wagi a nie spadkowi... Czytałam sporo o tym i z tego co wyczytałam, gdy już się pojawiają to ciężko jest się ich pozbyć. Podczas gubienia kilogramów cwiczylam w okresie letnim, teraz zimą ćwiczenia sobie odpuściłam, jedynie przez cały ten okres czasu bez żadnej przerwy robiłam po 100 brzuszków dziennie. Czy mialyscie kiedykolwiek ten problem? Jak sobie z nim radzilyscie?

rozstępy

25 lut 2015 - 21:04:17

Ja z rozstępami ( po ciąży) poradziłam sobie z kuracją z firmy efektima pharmacare. Działa doskonale- mi już mało co zostało. Żałuje że nie używałam tego w trakcie ciaży wtedy może całkowicie udało by mi się ustrzec przed rozstępami.

rozstępy

25 lut 2015 - 21:13:08

bo rozstępy powstają w wyniku nadmiernego rozciągania się skóry i zerwania sieci włókien kolagenowych tworzących skórną strukturę.
Przyczyny powstawania rozstępów to: czynniki hormonalne, znaczny wzrost masy ciała w krótkim czasie, ciąża, czynniki genetyczne oraz zaburzenie funkcjonowania tkanki łącznej. jak gwałtownie przybierasz na wadze skora nadmiernie sie rozciaga przez co powstaja nieładne kreski zwane rozstepami, a gdy chudniemy one sie nam uwidaczniaja i jedynie chyba laserem mozna sie jej ich pozbyc ale tego tez nie jestem na 100% pewna

rozstępy

05 mar 2015 - 09:45:51

Laserem albo tabletkami.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

rozstępy

10 mar 2015 - 10:56:52

ja tez walczę z rozstępami i nic :(

rozstępy

10 mar 2015 - 11:04:17

Ja rozstępy mam po dzieciaczkach, wolałam poczekać na 2 i dopiero po 2 maluchu zaczynam działać. W zeszłym tyg. miałam spotkanie z lekarzem medycyny estetycznej u nas w miescie, ruszamy w sobotę z mezoterapią ok 4-5 zabiegów, na koniec 3-4 razy seria laserowa. Mozliwe, że mezoterapia sobie poradzi, jednak prawdopodobnie, po odzywianiu potrzebny bedzie u mnie laser ponieważ mam rozstępy stare i rozległe. Zobaczymy, efekty ponoć swietne, jak to będzie u mnie czas pokaże?

rozstępy

10 mar 2015 - 12:24:06

Cytat
cekoladova
Od roku walczę z nadprogramowymi kilogramami. Udało mi się zrzucić już 15 kilogramów aczkolwiek zauważyłam na brzuchu i "boczkach" straszne rozstępy. Myślałam że rozstępy sprzyjają wzrostowi wagi a nie spadkowi... Czytałam sporo o tym i z tego co wyczytałam, gdy już się pojawiają to ciężko jest się ich pozbyć. Podczas gubienia kilogramów cwiczylam w okresie letnim, teraz zimą ćwiczenia sobie odpuściłam, jedynie przez cały ten okres czasu bez żadnej przerwy robiłam po 100 brzuszków dziennie. Czy mialyscie kiedykolwiek ten problem? Jak sobie z nim radzilyscie?

lepiej powiedz jak ci się udało tyle schudnąć ? :)Gratuluje oczywiście :)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

rozstępy

14 maj 2015 - 15:35:22

Ja rozstępy też dostałam po urodzeniu dzieci, na brzuchu i lekkie na udach. Smarowałam zwykłym kremem przeciw rozstępom z rossmana i stały się prawie niewidoczne :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-14 15:35 przez helenka1212.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

rozstępy

07 cze 2015 - 18:22:19

moim zdaniem najbardziej skuteczne są zabiegi, poradzą sobie z każdym rodzajem rozstępów. Tutaj <modercja> możecie zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegach, moim zdaniem super sprawa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 17:49 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

rozstępy

10 cze 2015 - 00:02:44

a czy któraś z was widziała na sobie efekty po mikrodermabrazji korundowej albo diamentowej?? Bo ja byłam na depilacji laserowej w salonie Laser Glamour w Łodzi i tam mają takie zabiegi i ponoć są świetne na rozstępy. <moderacja> Tylko chciałabym się od was dowiedzieć czy taki zabieg w salonie kosmetycznym naprawdę skutkuje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 17:49 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 8/5

rozstępy

15 paź 2015 - 13:19:36

Jedyną skuteczną metodą na cellulit i rozstępy jest laser. Żadne kremy, balsamy nie zadziałają tak dokładnie jak laser, który wbrew pozorom nie jest inwazyjny i nie ma skutków ubocznych. Po kilku zabiegach w Esteticenter zaczęłam wyglądać tak jak w marzeniach, które wydawały mi się nierealne do spełnienia...a jednak dobry salon i efekt masz murowany.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-19 11:02 przez Kryptokarzelka.

rozstępy

15 paź 2015 - 13:41:36

a ja wam odpowiem tak na te nasze rozstepy :)



niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

rozstępy

07 gru 2015 - 14:53:53

Ja z rozstępami wygrałam dopiero laserem. Trzy zabiegi wystarczyły. Wiadomo wszystko zależy od tego jakie rozległe są, u mnie akurat nie bylo tragedii. Ale nie mogłam na nie patrzec. Chodziłam na laser ResurFX do Vici Clinic w Krakowie.Trochę bolało ale można wspomóc sie maścią Emla i jest lepiej. Teraz w Vici jest promocja na zabiegi tym laserem. Przy zakupie jednego zabiegu drugi dostaje się gratis, to bardzo opłacalne :)

rozstępy

07 gru 2015 - 15:06:25

Jeżeli rozstępy są w fazie początkowej to jeszcze masz szanse z nimi wygrać, później już niestety nie. Mozna je smarowac róznymi kremami żeby były mniej widoczne.

rozstępy

19 sty 2016 - 19:33:34

U mnie przy rozstępach rewelacyjnie sprawdził się zabieg transdermalporacji aparatem Dermation. Zabieg jest wyjątkowo krótki i całkowicie bezbolesny, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co wyrzucić ? co zostawić ?