Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

w blondzie 30 w rudych trochę więcej

opalinizna Cie strasznie postarza dałabym ok 42-45lat, w blondzie lepiej

zweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 1/5

Zdjęcie weselne, a te pierwsze w ogóle bez porównania. Dałabym Ci coś około 30 lat.

tez bym dala okolo 40,na weselnym hmm pow.33.co do koloru to jakis cieply jasny braz mi sie widzi

Nie wiem jak mozna tak ublizac dziewczynie .Wstawcie swoje fotki ,czy wszystkie jesteście TAKIE PIĘKNE .Po to zadała proste pytanie ,bo chciała porady z waszej strony ,a nie jakiś zenujących odpowiedzi w postacie ile ma lat ? I określajac w stosób nietaktowny jej wiek ,z którym naprawdę przesadziłyście .Według mnie porada ,jakiej jej co niektóre jej dałyscie -to nie żadne porady -tylko wyśmiewanie się z dziewczyny .A moim zdaniem napewno w blondzie jest Tobie lepiej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-06 18:48 przez ilona2414.

no pare nietaktów było,ale kazdy ma swój sposób wyrażania opinii,co poradzić<norma na tym forum>

Cytat
ilona2414
Nie wiem jak mozna tak ublizac dziewczynie .Wstawcie swoje fotki ,czy wszystkie jesteście TAKIE PIĘKNE .Po to zadała proste pytanie ,bo chciała porady z waszej strony ,a nie jakiś zenujących odpowiedzi w postacie ile ma lat ? I określajac w stosób nietaktowny jej wiek ,z którym naprawdę przesadziłyście .Według mnie porada ,jakiej jej co niektóre jej dałyscie -to nie żadne porady -tylko wyśmiewanie się z dziewczyny .A moim zdaniem napewno w blondzie jest Tobie lepiej :)

Przecież ona się pytała o swój wiek, a nie żeby jej dawać porady :P I na pierwszych 2 zdjęciach wygląda bardzo staro. Czasami prawda boli.

Dla mnie wyglądasz na 28lat:) Jesteś śliczna, ale wydaję mi się, że źle się malujesz. Nie włosy są problemem, tylko ten makijaż, tak sądzę. Ja wyglądam młodziej, gdy używam podkładu nawilżającego, zamiast kryjącego , bez pudru, rzęsy wydłużone mocno tuszem, bez kredki, lekki róż na policzkach.
Polecałabym zmianę podkładu na ciut jaśniejszy i zapuszczenie brwi.
Fryzury wszystkie ładne, włosy masz piękne, każdy kolorek pasuje wg mnie i nie wpływa na wiek u Ciebie.

Napisz co o tym sądzisz. Masz możliwość się inaczej pomalować i wrzucić zdjęcie?

według mnie wyglądasz na ponad grubo 30 pierwsza wersja lepsza od poprzedniej

wydaje mi się żeee...
Na zdjęciu z wesela wyglądasz dość młodo - ale z daleka, ponieważ nie widzę dokładnie twarzy.

W rudym kolorze strasznie, to nie jest odpowiedni odcień dla Ciebie.

Pierwsze zdjęcie - zbyt duży kontrast między kolorem włosów a karnacją.

Nie dopuszczaj do sytuacji, gdzie masz taki przeskok kolorystyczny między włosami a karnacją, ponieważ wygląda się jak w peruce - po prostu śmiesznie i tandetnie. Zasada dobrego wyglądu: jeżeli się opalisz, przyciemniaj włosy w średni blond, w odcieniach naturalnych. Jeżeli się zrobisz bledsza wtedy możesz poszaleć z jaśniejszymi odcieniami blondu. No i jeżeli masz jasne włosy nie rób zbyt ciemnych brwi.

ogólnie to zdjęcie z wesela - tam bardzo ładnie wyglądasz.

blond 28, a w rudych 35
ogólnie lepiej Ci w blond,ale może to też być wina zdjęcia,że po prostu wyszłaś niekorzystnie

w blondzie zdecydowanie epiej i mlodziej

W blond lepiej, 27-32 a w rudych to na 35+

bez makijażu wyglądasz na 38lat jak dla mnie, ale nie przejmuj się mi tez dają więcej ;) myslę, że zmiana koloru włosów na pewno pomoże, jak dla mnie pasowałby Ci brąz albo beżowy blond, masz zmęczoną cerę, polecam kremy celia ja używam argan królewski, po dwóch tygodniach skóra jest zdrowsza


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

na ile lat wygladam