Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

28 to jaki odcien blondu lub jaka farbe mam kupic

nie rób sobie tak cienkich brwi bo to zaburza proporcje twojej buz i nos wydaje się byc gigantyczny

dzieki za radę,te zdjecie jest robione juz dawno i już nie robie tego strasznego błędu:) tylko jaka farbe mi polecacie??

No to wyglądasz dość "poważnie" jak na swój wiek.
Dałabym Ci ok 40.

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 3/5

Powiem Ci tak jeżeli chcesz wyglądać młodziej to zdecydowanie postaw na brązowy kolor, to on odmładza :) Na zdjęciu z rudymi włosami wyglądasz na ok 34 lata, a na zdjęciu z blond 30. Ja bym postawiła na naturalny brąz ; )

w blond lepiej ale kolega edek ma tu racje brwi musza byc grubsze help i bedzie elegancko

Pytałaś już o kolor włosów:))
W blond CI lepiej!!!!! zdecydowanie.
Masz jasne oczy,cere....W rudym wyglądasz strasznie.
Blond to Twój kolor.
Popracuj nad brewkami;)
Wracając do pytania w blond wyglądasz na 35.Pewnie tyle masz:)
w rudym 45.
Na weselnym dałabym Ci 25.

na tym zdjęciu z dzidziusiem wyglądasz bardzo ładnie i na swoj wiek na wcześniejszych poważnie-tak jak Ci podpowiadają dziewczyny naturalna, niewydumana fryzura to już połowa sukcesu do tego lekki makijaż i w świat :)

Na tych zdjęciach i w tych fryzurach faktycznie gdzieś na 45, zmień image, na innych zdjęciach zdecydowanie młodziej ;)

Cytat
aneta2210
No w blondzie około 30,ale w rudych około 40.

W blondzie korzystniej i młodziej 35-40 ;)

w blondzie mlodziej. 38-40. a na tym weselnym to szok .. jakies 24 :D dluzsze wlosy mialas?

Na zdjęciu z rudymi jest chyba mniej korzystne światło niż z blondem, ale i tak bym Ci dała z 45. Na weselnym z 32.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Operacja NOSA