Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moim zdaniem to zalezy od typu urody..ciekawa jestem czy kazda z was idzie spac z makijazem?zeby byc ciagle zadbana?:)

Cytat
ppaauulliinnaa46
moim zdaniem to zalezy od typu urody..ciekawa jestem czy kazda z was idzie spac z makijazem?zeby byc ciagle zadbana?:)
uważasz że chodzenie spać z makijażem równa się dbanie o siebie. Należy przede wszystkim zadbać o cerę, wlosy ciało. Jeżeli ktoś nie dba o skórę to nawet tona tapety nie pomoże.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

na pierwszym zdjęciu 40 na drugim 42 a na trzecim ok 30, na pierwszym masz okropne brwi - na drugim wyglądają o sto razy lepiej, w długich włosach lepiej

Na dwóch pierwszych i na ostatnim ok 45, na weselnym młodziej wyglądasz

w blondzie 40-42
w rudym 36-38
Masz spaloną cerę.

w rudym bardzo staro wyglądasz..

na 30 blond zdecydowanie ładniej i młodziej

Cytat
KotkaPsotka1234
No niestety,tak wygląda większość Polek przed 30,zwłaszcza tych ze wsi ,które postawiły na męża i dzieci ,zamiast na SIEBIE :P
nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, co maq do rzeczy czy ktoś mieszka na wsi czy w mieście, w dzisiejszych czasach każdy ma dostęp do fryzjera kosmetyczki itd. a poza tym duzo żalezy od typu urody i genów... Nie każda kobieta jest pieknością... ale każda może zadbać o siebie :)

w blondzie lepiej, wyglądasz na jakies 30 lat.

Widziałam Twój drugi wątek i muszę powiedzieć, że tu nie tyle chodzi o kolor włosów, co o fryzury. Tutaj masz normalną fryzurę na blond włosach, dlatego się podoba, ale w drugim wątku masz fryzurę jak rycząca czterdziestka. Znowu tutaj przy rudych włosach nie masz makijażu, a tam masz, w dodatku są dużo lepiej ułożone. Ja polecam blond - odpowiedni jego odcień odmłodzi, oraz zmianę fryzury na mniej wydumaną, naturalniejszą. Dodatkowo rada - nie ślub tak brwi, bo wyglądają potwornie.

32-28 ,a na tym weselnym to 26 lat.

blond 35
rudy 40
weselnie 28-29

popieram poprzedniczki - brwi do korekty i blond bardziej naturalny i jest super!!! ;-)

ps. z ciekawości - ile masz lat?

W blondzie wyglądasz młodziej, jednak 28 lat bym Ci nie dała, pomimo, że szyja wygląda bardzo młodo, to cerę na twarzy masz bardzo zniszczoną.

na tym zdjeciu z dzieciaczkiem zdecydowanie lepiej niż na tym bez makijażu (mam na mysli kolor rudy)

ps. wg mnie najbardziej odmladza naturalnosc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zmienić kolor na rudy? Doradźcie :)