Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ppaauulliinnaa46
a tu weselnie:)tez tak staro wygladam?

tutaj to jakieś 25 lat?

Pomożecie dziewczyny ??? http://forum.szafa.pl/67/8012614/do-dziewczyn-ktore-szyja-mam-sukienke-z-zeszlego-roku-ale-chcialab.html#msg-8012708

Ja myślę, że masz ok 32

nie jestem zbyt zadowolona z tych opini:( mam 28lat i własnie zastanawiam sie jaka fryzurke i kolor włosów powinnam zrobic aby wygladac młodziej
dodawałam wczesniej post i przewaga była za rudosciami a tu za blondem i mam dylemat teraz...

Uważam, że masz zbyt różową twarz (kolor prosiakowy) do rudych włosów. Zainwestuj w odpowiedni makijaż zamiast rozwodzić się nad włosami.

powiem w prost na weselnym zdjęciu wyglądasz na zadbaną kobietę na pozostałych już nie za bardzo to jak na 28 lat wyglądasz bardzo staro musisz o siebie zadbać.... zmiana fryzury na pewno idź do dobrego fryzjera niech ci coś pomoże



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-15 18:19 przez edekzkrainykredek2.

Tak, na weselnym poniżej 30 :) Jak widać wszystko zależy od zdjęcia, więc pewnie w rzeczywistości każda z nas oceniłaby Twój wiek jeszcze inaczej:)

zweryfikowana
Posty: 1.349
Ostrzeżenia: 1/5

Oprócz zmiany koloru może zapuść włosy i zmień fryzurę, to cię na pewno dodatkowo odmłodzi :)

na tym jednym zdjeciu jestem zaraz po kąpieli i bez makijażu nigdzie nie wychodzę:)a moze doradzi mi ktos jaki kolor powinnam wybrac:?

zdecydowanie blond,lat 32



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-15 18:35 przez gabiskarb.

Zadbaj przede wszystkim o twarz, masz duzo zmarsczek i ogolnie zniszczona cera jak na 28. włosy blond, ale ciemniejszy, bardziej naruralny :)

zweryfikowana
Posty: 427
Ostrzeżenia: 1/5

Na zdjęciach na samej górze blon 35 rudy 40
Na zdj z wesela 30

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

zadbaj o cere i nie rób niteczek z brwi. ostatni rudy jest ładny.

No niestety,tak wygląda większość Polek przed 30,zwłaszcza tych ze wsi ,które postawiły na męża i dzieci ,zamiast na SIEBIE :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Z blondynki w brunetke:)