Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Przedszkole

1 minutę temu

Podnoszenie kwalifikacji

41 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"mysle nad jakas zmiana wygladu" Ta jakaś zmiana to powinny być zdecydowanie BRWI :)

Zdecydowanie wybrałabym na Twoim miejscu chłodny czekoladowy brąz. Podkreśli pięknie oczy i buzię :)

a ile mi dajeta lat:D?

Cytat
adkaki
a ile mi dajeta lat:D?

Umysłowo z 6. Ale solarium dodaje ci z 5 lat, więc 11 pyknie.

Cytat
INES2024
Jestem pewna że tak ;) tylko czy chcesz niszczyć wloski ja rozjaśniam od 3 lat rozjaśniaczem 6-9% wodzie i wydaje dużo kasy na maski keratynę szamponu itd dołączę moje zdj przed blondem i po ;)
Nie pogniewaj się ale sliczna z cioebie dziewczyna włosy przed blondem miałas prześliczne ,idealne ,Teraz w tych białych to tragedia POPROSTU .jeszcze ten makijaż niezbyt pasująy .Na pierwszych zdjęciach idealna sliczna dziewczyna.białe włosy cie postarzają i wyglądasz dziwnie .Jestem normalnie w szoku jak ze slicznej dziewczyny ktoś na własne zyczenia zmienia się w clowna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-13 20:31 przez filipekkrol.

Cytat
INES2024
Jestem pewna że tak ;) tylko czy chcesz niszczyć wloski ja rozjaśniam od 3 lat rozjaśniaczem 6-9% wodzie i wydaje dużo kasy na maski keratynę szamponu itd dołączę moje zdj przed blondem i po ;)

Przeczytałam post autorki, potem komentarze, przewijam na dół, widzę Twoje pierwsze zdjęcie. Myślę sobie "ładna dziewczyna". Przewijam niżej, widzę drugie zdjęcie. Przewijam niżej i krzyknęłam do monitora... Przysięgam, przestraszyłam się.

Cytat
JolajnaLoja
Cytat
INES2024
Jestem pewna że tak ;) tylko czy chcesz niszczyć wloski ja rozjaśniam od 3 lat rozjaśniaczem 6-9% wodzie i wydaje dużo kasy na maski keratynę szamponu itd dołączę moje zdj przed blondem i po ;)

Przeczytałam post autorki, potem komentarze, przewijam na dół, widzę Twoje pierwsze zdjęcie. Myślę sobie "ładna dziewczyna". Przewijam niżej, widzę drugie zdjęcie. Przewijam niżej i krzyknęłam do monitora... Przysięgam, przestraszyłam się.
Wierz mi,ja tez jestem w szoku ,jak z tak ładnej dziewczyny zrobiło się takie coś w sensie ze jak clown

Cytat
adkaki
oo cieee chuuu... jaki kanarkowy blond;D myslalam o bardziej naturalnym;)



Kultura przez Ciebie przemawia, nie ma co. Słownictwo masz prawie takie piękne jak Toje cyce na pierwszym zdjęciu, albo bałagan na drugim :)

moja rada naprawde szczera zapuść włosy tylko tak żeby były proste nie pocieniowane tak mniej więcej 2 cm poniżej ramion, zrób prostą grzywkę i przefarbuj się na czarno będzie Ci pasował ten kolor, ale blond raczej nie



[/quote]Nie pogniewaj się ale sliczna z cioebie dziewczyna włosy przed blondem miałas prześliczne ,idealne ,Teraz w tych białych to tragedia POPROSTU .jeszcze ten makijaż niezbyt pasująy .Na pierwszych zdjęciach idealna sliczna dziewczyna.białe włosy cie postarzają i wyglądasz dziwnie .Jestem normalnie w szoku jak ze slicznej dziewczyny ktoś na własne zyczenia zmienia się w clowna.[/quote]


nie mam za co się obrazić.. jakbym słyszała mojego męża.. tzn bez tego clowna bo chyba nie ma tyle odwago :P też mu się bardziej brąz podobał jednak na ulicy patrzy za tlenionymi.. faceci :P no na tych zdj faktycznie biało i blado.. każdemu podoba się coś innego lecz przyznam iz długo myślałam o powrocie do brązu lecz czuję się pewniej w tym blondzie :/ :P aż tak zle wyglądam w tym blondzie? nie potrafię obiektywnie na sb spojrzeć..





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-13 21:15 przez INES2024.

Dziewczyny...serio :-O

INES2024 akurat w Twoim przypadku sprawdza się zasada im mniej tym lepiej (a najlepiej bez makijażu). Już nie raz to pisałam :)

Autorko Tobie bym odradzała blond, bo będzie jeszcze bardziej sztucznie- chyba, że lubisz taki efekt.

nie wiem jaki kolor ale te brwi dziewczyny............masakra!pogaduszki

Cytat
INES2024

nie mam za co się obrazić.. jakbym słyszała mojego męża.. tzn bez tego clowna bo chyba nie ma tyle odwago :P też mu się bardziej brąz podobał jednak na ulicy patrzy za tlenionymi.. faceci :P no na tych zdj faktycznie biało i blado.. każdemu podoba się coś innego lecz przyznam iz długo myślałam o powrocie do brązu lecz czuję się pewniej w tym blondzie :/ :P

Przepraszam, ale z każdym kolejnym zdjęciem jest coraz gorzej. Wyglądasz źle, bardzo źle.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Burgund czy brąz?