Obecnie rozmawiamy o:

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Regulacja brwi-Warszawa

15 lis 2014 - 22:30:01

Czesc dziewczyny czy mozecie polecic dobra kosmetyczke w Warszawie, ktora potrafi dobrac ksztalt i ladnie wyregulowac brwi? Juz od dluzszego czasu poszukuje jakiejs specjalistki, ktora poradzi sobie z moimi brwiami;) Z gory dziekuje za kazda odpowiedz;))

Regulacja brwi-Warszawa

19 wrz 2018 - 15:07:00

Kochana ja w Piasecznie w Estetyka Day Spa reguluję brwi i jestem zadowolona w 100% z ich usług.

Regulacja brwi-Warszawa

19 wrz 2018 - 18:36:49

Cytat
Liljan
Czesc dziewczyny czy mozecie polecic dobra kosmetyczke w Warszawie, ktora potrafi dobrac ksztalt i ladnie wyregulowac brwi? Juz od dluzszego czasu poszukuje jakiejs specjalistki, ktora poradzi sobie z moimi brwiami;) Z gory dziekuje za kazda odpowiedz;))
Podaj jakie rejony cię interesują bo watpie że bedzie ci sie chiało jechac na 2 koniec warszawy by wyregulować brwi

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 3/5

Regulacja brwi-Warszawa

19 paź 2023 - 12:43:40

A nie lepiej samemu robić? są nawet fajne masełka i żele do układania brwi potem

Regulacja brwi-Warszawa

20 paź 2023 - 13:51:46

A masz jakieś konkretne do polecenia? Szukam czegoś teraz i może masz coś sprawdzonego

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 3/5

Regulacja brwi-Warszawa

23 paź 2023 - 08:57:32

Ja ostatnio głównie z tego korzystam https://www.notino.pl/estee-lauder/brow-now-przezroczysty-zel-do-brwi/ i bardzo zadowolona jestem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co w sobie zmienić? heeelp