Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

RUDY CZY CZARNY ?

04 paź 2014 - 17:28:55

I ZNOWU PROBLEM Z WYBOREM KOLORU :)



zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

RUDY CZY CZARNY ?

04 paź 2014 - 17:31:26

a może dla odmiany blond? myślę że w blondzie by Ci było ładnie, czarny jest zbyt smutny tym bardziej na zimę

RUDY CZY CZARNY ?

04 paź 2014 - 17:31:44

zdecydowanie rudy ! swietny odcien !

RUDY CZY CZARNY ?

04 paź 2014 - 17:32:47

mi jest ciezko doradzic bo nie lubie takich fryzzur krotkich wiec dla mnie zadna stylizacja,

RUDY CZY CZARNY ?

04 paź 2014 - 17:33:28

W rudym o wiele fajniej

RUDY CZY CZARNY ?

04 paź 2014 - 17:36:32

Rudy masakra, strasznie nienaturalnie wygląda. Ja bym na Twoim miejscu poszła w ciemny blond - jasny brąz ;)

RUDY CZY CZARNY ?

04 paź 2014 - 17:38:53

Też bym miała problem. Oba fajne, takie zadziorne :) Nie rób sobie przypadkiem jakiś nudnych blondów, czy bronzów! Sprobuj rudego, latwiej przefarbowac na czarny jak się znudzi :)

RUDY CZY CZARNY ?

04 paź 2014 - 17:44:25

Czarny

RUDY CZY CZARNY ?

04 paź 2014 - 17:54:40

Czarny. Rudy wygląda mało naturalnie moim zdaniem i dlatego mi się nie podoba.

RUDY CZY CZARNY ?

04 paź 2014 - 17:56:10

Cytat
Asztarte
Też bym miała problem. Oba fajne, takie zadziorne :) Nie rób sobie przypadkiem jakiś nudnych blondów, czy bronzów! Sprobuj rudego, latwiej przefarbowac na czarny jak się znudzi :)
Faktycznie, bo rude czy czarne kłaki nie są wcale nudne :P Zazdrościsz blondynkom, że wyglądają młodziej, a szatynkom, że wyglądają naturalnie? Bo aż ociekasz zazdrością. Oryginalne to mogą być włosy w kolorze różu, mięty, fioletu czy błękitu, a nie klasyczne kolory włosów (znawca z Ciebie żaden).
Autorko, moim zdaniem najlepiej wyglądasz w czerni, zwłaszcza na tym pozowanym zdjęciu "dowodowym" (przypominasz mi koleżankę z pracy), kolor ładnie podkreśla Twoje oczy :)

RUDY CZY CZARNY ?

04 paź 2014 - 18:05:10

w czarnych super ;)

RUDY CZY CZARNY ?

05 paź 2014 - 19:07:30

Cytat
Crewedka
Cytat
Asztarte
Też bym miała problem. Oba fajne, takie zadziorne :) Nie rób sobie przypadkiem jakiś nudnych blondów, czy bronzów! Sprobuj rudego, latwiej przefarbowac na czarny jak się znudzi :)
Faktycznie, bo rude czy czarne kłaki nie są wcale nudne :P Zazdrościsz blondynkom, że wyglądają młodziej, a szatynkom, że wyglądają naturalnie? Bo aż ociekasz zazdrością. Oryginalne to mogą być włosy w kolorze różu, mięty, fioletu czy błękitu, a nie klasyczne kolory włosów (znawca z Ciebie żaden).
Autorko, moim zdaniem najlepiej wyglądasz w czerni, zwłaszcza na tym pozowanym zdjęciu "dowodowym" (przypominasz mi koleżankę z pracy), kolor ładnie podkreśla Twoje oczy :)

Myślę, że koleżanka nie zazdrości ( bo i czego?) i chodzi jej o to, że rudy i czarny to takie intensywne, wyraziste kolory, w przeciwieństwie do wszelkiego rodzaju brązów czy ciemnych blondów. Ja sama mam brązowe włosy, ale przez długi czas miałam czarne i ciężko mi było się przyzwyczaić do zmiany. Autorce osobiście polecam czarny bądź ciemny brąz :)

RUDY CZY CZARNY ?

05 paź 2014 - 19:16:43

Czarny w rudym jakoś tak... staro :(. W czerni elegancko i ładnie.

RUDY CZY CZARNY ?

05 paź 2014 - 19:42:20

Jak dla mnie czarny:-)

RUDY CZY CZARNY ?

05 paź 2014 - 19:47:31

na 3 zdjęciu to wygląda świetnie - ten czarny, bo na jakoś sztucznie. Natomiast w blondzie (to opinii niektórych szafowiczek) myślę że wyglądałabyś zbyt mdło i blado, chyba że taki bardziej podchodzący pod brąz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Z czerni na blond.