Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny w okularach :)

25 lip 2014 - 12:53:34

Cytat
kasia-j
hehehe mam tylko takie selfie :) ja niestety już noszę okularki od miesiąca ale wciąż nie mogę się przemóc, czuję się nieatrakcyjnie.. no ale życie :)
pasują Ci do twarzy :) i myślę że przyzwyczaisz się :) ja już nosze 16 lat ;) Szukam jakiejś nowości, chce wyglądać inaczej ;)

Dziewczyny w okularach :)

25 lip 2014 - 13:10:11

Cytat
agusiap89
ja mam prostokątne duże szkła w czarnej oprawie i z białymi nausznikami :)
coś w tym stylu :)

[attachment 959364 OK.jpg]

chociaż ostatnio przerzuciłam się na soczewki i jestem mega zadowolona ! :)

Mam te same ;)

Dziewczyny w okularach :)

25 lip 2014 - 13:25:18

Ja mam takie:


Zauważyłam, że sporo osób teraz nosi takie w pełnych, grubszych oprawkach...

Dziewczyny w okularach :)

25 lip 2014 - 14:46:33

Cytat
skasna
Ja mam takie:

Zauważyłam, że sporo osób teraz nosi takie w pełnych, grubszych oprawkach...
bardzo podobne do moich:) różnica jest w tym że moje są całe obudowane :) myślę że teraz postawie na inny kształt :)

Dziewczyny w okularach :)

25 lip 2014 - 14:52:05

Ja mam tego typu jak kobieta na zdjęciu poniżej:


Płaciłam za nie 700zł + posiadają antyrefleks.

Dziewczyny w okularach :)

25 lip 2014 - 14:53:03

Moje mam w avku. Noszę od niedawna i uwielbiam ;)

Dziewczyny w okularach :)

25 lip 2014 - 15:09:48

Cytat
justysia2210
Moje firmy playboy, chyba za 350 zł mają 5 lat towarzyszyły mi od studniówki pp ślub nie rzucają się w oczy

Może to będzie off top, ale dlaczego panny młode nie zdejmują okularów do ślubu? Przecież to wygląda beznadziejnie.

Ja mam 2 pary, jedne czarne z białymi i pomarańczowymi wstawkami, drugie fioletowe z jasnoróżowymi wstawkami. Noszę je tylko po domu, zdecydowanie bardziej wolę soczewki.

Dziewczyny w okularach :)

01 wrz 2014 - 19:12:00

Podbijam temat, gdzie można dostać Ray Ban Wayfarer Square dwukolorowe , konkretnie czarne z czerwonymi oprawkami - męskie?Właśnie jak w załączniku tylko ramy boczne czerwone.



niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 6/5

Dziewczyny w okularach :)

15 gru 2014 - 13:33:45

ah raybany wiadomo ale cena zaporowa masakra jak dla mnie, szkoda byłoby mi dać 1000 zł za same oprawki. ja raczej staram się polować na okazje i tak np na http://kodano.pl/ jest teraz promocja na oprawki za złotówkę :) mają dość duży wybór więc można skorzystać :)

Dziewczyny w okularach :)

15 sty 2015 - 20:30:05

Cytat
cytraa
Cytat
justysia2210
Moje firmy playboy, chyba za 350 zł mają 5 lat towarzyszyły mi od studniówki pp ślub nie rzucają się w oczy

Może to będzie off top, ale dlaczego panny młode nie zdejmują okularów do ślubu? Przecież to wygląda beznadziejnie.

Ja mam 2 pary, jedne czarne z białymi i pomarańczowymi wstawkami, drugie fioletowe z jasnoróżowymi wstawkami. Noszę je tylko po domu, zdecydowanie bardziej wolę soczewki.
Może dlatego , bo chca swojego męża widzieć dokładnie, nie kazdy ma małą wade i może sobie wybrać. Ja na swoim slubie mialam okulary, ale na plener już nie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mój mały kilogramowy sukces