Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaaaasne, a może jesteśmy po prostu szczere? Tak na forum, jak i w realu? Cóż...

Truskawka- bo mam prawo. Zabronisz mi, jaśnie pani?

Autorka jest zafiksowana na swoim punkcie, nie rozumie co się do niej pisze, więc faktycznie szkoda czasu. Żyj w swoim świecie i licz TYLKO I WYŁĄCZNIE na komplementy dalej. Powodzenia.

O Twojej figurze już się wyraziłam, brzuch ładny, reszta nie. Co do metamorfozy: tak naprawdę wcale się nie zmieniłaś.

Cytat
Amantess
Przecież ja jej nie wmawiam ze ma gorsza figurę. ja jasnowidzem nie jestem, ale ty za to masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nastepna.
Napisalam tylko, ze interesuje mnie jej figura i chcialabym zobaczyć ta "lepsze" figurę od mojej.

Niestety chyba ty jesteś tą osobą, która ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Czaisz, że ten, kto skrytykował wstawione przez ciebie zdjęcia wcale nie musi stawać z tobą do konkursu o lepszą figurę czy wrzucać swoich fot, jeśli nie ma ochoty?

Cytat
corkachaosu

Truskawka- bo mam prawo. Zabronisz mi, jaśnie pani?

Nie jestem jaśnie pani. Już się denerwujesz niepotrzebnie. Co za kobiety... naprawdę trochę ogłady. Jeśli chcesz krytykować kogos wysiłek zastanów się najpierw ile sama wysiłku włożyłaś. Sama ćwiczę więc wiem ile motywacji i wysiłku potrzebne jest i jak bardzo cieszą efekty, niezaleznie od tego jak duże są.
zawsze mówię, że jesli ktoś chce kogoś krytykować najpierw niech się upewni ze jest mądrzejszy lub piękniejszy od tej osoby. Zatem jeśli checie krytykowac czyjąś figurę i nie mowie tutaj o powiedzeniu co się podoba a co nie bo wy poszłyście o kilka kroków dalej i zatarłyście granice między krytyką konstruktywną a dobrym samkiem, to upewnijcie się, że macie lepsze ciało i nic sobie do zarzucenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-17 15:17 przez truskawka_ang.

Cytat
truskawka_ang
Nie jestem jaśnie pani. Już się denerwujesz niepotrzebnie. Co za kobiety... naprawdę trochę ogłady. Jeśli chcesz krytykować kogos wysiłek zastanów się najpierw ile sama wysiłku włożyłaś. Sama ćwiczę więc wiem ile motywacji i wysiłku potrzebne jest i jak bardzo cieszą efekty, niezaleznie od tego jak duże są.

Nie denerwuję, do nerwów trzeba mieć powód, a ja nie mam. :)

Wiem ile wysiłku kosztuje zmobilizowanie się, ALE oceniamy tutaj efekty, i robimy to na wyraźne życzenie autorki. Nie ma więc o co się rzucać i oskarżać innych o zazdrość, itd, itd, bo po co? Jak można zazdrościć czegoś co nam się nie podoba?

Są ludzie proporcjonalni i nieproporcjonalni. Ona należy do tych drugich i ja to widzę patrząc obiektywnie.

Ale nic nie zrobi z pupa, taką ma i albo się pogodzi z tym co już zrobiła, albo wpadnie w kompleksy. Jeśli jej sie podoba to super, ja też miałam problem, żeby zaakceptować że mam biust w rozmiarze B a nie C i dzięki miłym słowom ludzi teraz nawet już nie chciałabym miec tego C.
Więc niepotrzebnie próbujecie ja przekonać, że ma za duży tyłek. Według was ma, ale według niej jest ok i niech tak zostanie. Jej facetowi tez się pewnie podoba i to ajważniejsze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-17 15:21 przez truskawka_ang.

Cytat
truskawka_ang

Więc niepotrzebnie próbujecie ja przekonać, że ma za duży tyłek. Według was ma, ale według niej jest ok i niech tak zostanie. Jej facetowi tez się pewnie podoba i to ajważniejsze.

Sęk w tym, że żadna nie próbuje jej do niczego przekonać, każda wyraża tylko własne zdanie, bo o to prosiła.

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Wyglądasz super:) Tylko przeraża mnie kiedy zaczęłaś ćwiczyć. Każdy lekarz mówi że trzeba dać organizmowi czas na regeneracje po porodzie.

brzuch super, tyłek mi się nie podoba, wolę mały, również ostający :D ale to kwestia upodobań - szczerość bez żadnych tam zazdrosci itp. bo nie narzekam na swoją figurę... :) ale gratuluję, trzeba do tego wytrwałosci zdecydowanie.

Cytat
Amantess
Przecież ja jej nie wmawiam ze ma gorsza figurę. ja jasnowidzem nie jestem, ale ty za to masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nastepna.
Napisalam tylko, ze interesuje mnie jej figura i chcialabym zobaczyć ta "lepsze" figurę od mojej.

A tak na marginesie, czesto bywałam tutaj na szafa.pl
tylko moje konto bylo niezweryfikowane, bez zdjecia. Czesto wypowiadałam sie na forum i Ty jak inne kolezanki brdz czesto wypowiadacie sie na temat szafiarek zlosliwie. Gdy ktoś pisal o swoich problemach i potrzebował rady, wsparcia to wy zamiast pomoc, to dolewałyście oliwy do ognia i pojezdzalyscie jak po psie. Jestescie zawistne i zgorzkniale. Ale to chyba taka Wasza ludzka natura.
Tez to zauwazylam..a nie daj boze zadrzyj z któraś z tych "madralinskich" to dostaniesz ostrzezenie od moderatora ;) jakby byly nie wiadomo kim i nie mozna im zwrócić uwagę a bardzo czesto niegrzecznie i chamsko wypowiadaja sie co do innych szafiarek .

Cytat
corkachaosu
Jaaaasne, a może jesteśmy po prostu szczere? Tak na forum, jak i w realu?

Hehe w realu pewnie siedzisz gdzieś w kącie jak mysz kościelna... I kazdy twoje poszanowanie ma gdzieś, dlatego korzystasz z forum. Chociaz tutaj ktoś "przeczyta" to co masz do powiedzenia, bo pewnie w realu przez Twoje rzępolenie nikt juz nie chce Cię słuchać



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-17 16:15 przez Amantess.

Cytat
Amantess
Hehe w realu pewnie siedzisz gdzieś w kącie jak mysz kościelna... I kazdy twoje poszanowanie ma gdzieś, dlatego korzystasz z forum. Chociaz tutaj ktoś "przeczyta" to co masz do powiedzenia, bo pewnie w realu przez Twoje rzępolenie nikt juz nie chce Cię słuchać.

Z pewnością. Offtopujesz we własnym wątku, ciekawe. Pokazałąś tylko to jak bardzo nie umiesz przyjąć opinii niepochlebnych. Nie moja wina, że tak jest. Nie płacz i nie skomlij, naucz się tego, że jak pytasz o opinię to one zawsze będą różne. Nie każdy musi się nad Tobą rozczulać. :)

Już pisałam, jest tylko jeden element Twojej figury, który mi się podoba- brzuch. Jednak nie pasuje do reszty ciała.

Córka, daj sobie spokój. Jesteś mądralińska, zazdrościsz i koniec kropka, nie może być inaczej :D

Corkachaosy- tak jak napisala angela zatarłaś granice między krytyką konstruktywną a dobrym samkiem.
nie potrafisz tego pojąć?

Cytat
keyy
Córka, daj sobie spokój. Jesteś mądralińska, zazdrościsz i koniec kropka, nie może być inaczej :D

Dobra, wrzucę jeszcze tylko to i dodam, że tak naprawdę nie ma żadnej metamorfozy, nie widać zmian i kończę zabawę. :D

Dziewczyno nie przejmuj się złośliwymi komentarzami, z takimi typami nie warto dyskutować, dławią się własnym jadem. Wygladasz naprawde dobrze, mam podobna figure do Twojej - 164cm wzrostu, pupę, piersi i wcięcie w talii- czyli wszystko co kobiece. Widać, że nie masz grubej pupy, ani tymbardziej ud ;) Gratuluję powrotu do formy, ale przede wszystkim motywacji do ćwiczeń, trzeba o siebie dbac! Ciekawa jestem jak wygladaja te piekne, co sie tak ochoczo wypowiadaja i oceniaja ;) Każdemu podoba sie inna sylwetka, ale to nie powod, żeby komus pisać, że zle wyglada, jeszcze w taki sposob. Wyplujcie jad i zajmijcie sie soba dziewczyny, bo zawiść to zla cecha.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowa fryzura proszę o porady :)