Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy za szybko chudnę?

27 kwi 2014 - 08:51:04

Hej dziewczyny, mam w sumie problem z którego powinnam się cieszyć, a jednak tak nie jest i zaczynam się obawiać. Postanowiłam wziąć się za siebie, mam co zrzucić z siebie bo był okres kiedy brałam leki i dość dużo przytyłam- przy wzroście 158 ważę 68 kg. jestem 4 dzień na diecie (dieta raczej jest bezpieczna, bo postanowiłam po prostu zdrowiej jeść i regularnie 5 posiłków dziennie, wyeliminowałam słodycze i piję dużo wody) do tego 2 razy ćwiczyłam Chodakowską- raz skalpel i raz killera plus przez 4 dni robiłam po 250 brzuszków dziennie (100 rano i 100 wieczorem 1 50 po południu. dzisiaj piątego dnia tak z ciekawości postanowiłam się zmierzyć i wyniki pomiarów mnie ucieszyły, ale i zaniepokoiły. Podam może wcześniejsze wymiary 4 dni temu i obecne : talia 85 a obecnie 81, brzuch 102 obecnie 97, biodra 102 obecnie 100, udo 61.5 obecnie 59. Jak widać spadek jest moim zdaniem drastyczny i wydaje mi się, że to za szybko. Zauważyłam też że dużo bardziej się pocę,ale to może dlatego, że o wiele więcej piję wody bo około 2 litry dziennie, a wcześniej piłam 2-3 razy dziennie jak mi się zachciało pić, to były naprawdę niewielkie ilości płynu. Czy taki spadek jest prawidłowy? czy może któraś z Was też tak miała? Boję się, że może odbić mi się to na zdrowiu, a naprawdę nie głodzę się, bo jem normalnie z tym że o wiele zdrowiej i troszkę ćwiczę i wydaje mi się, że nie powinno mi to szkodzić, a jednak...

czy za szybko chudnę?

27 kwi 2014 - 09:09:11

Po prostu spora nadwaga na początku szybko leci :)

czy za szybko chudnę?

27 kwi 2014 - 09:19:36

Cytat
julsao
Po prostu spora nadwaga na początku szybko leci :)
zgadzam się, pozniej bedzie juz trudniej:)

czy za szybko chudnę?

27 kwi 2014 - 09:40:07

Waga owszem leci ale w pierwszej kolejności chodzi woda ...
Ale głowa do góry , trwaj a dotrzesz do celu ! :)

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

czy za szybko chudnę?

27 kwi 2014 - 10:07:33

woda spada i satad spadek ja w 5 dni tez leciałam z centymetrów :) poczatkowomiałamw pasie 73 - po kilku dniach 68, biodra 92 po spadku 87 udo 54 teraz - 52cm

czy za szybko chudnę?

27 kwi 2014 - 10:08:27

Jeśli zmienilas dotychczasowe nawyki, zaczełas więcej ćwiczyć to faktycznie efekty będą dość szybko zauważalne. Niestety po pierwszej, bardzo intensywnej fazie następuje najczęściej moment zatrzymania i wtedy bardzo istotna jest Twoja motywacja. Ciesz się utratą centymetrów-niech Cię one motywują do dalszej pracy;) Powodzenia! Trzymam kciuki za Ciebie!!

czy za szybko chudnę?

07 maj 2014 - 12:35:38

Nie przejmuj się, po prostu pierwsze zmiany szybko przychodzą :)

czy za szybko chudnę?

13 maj 2014 - 16:40:41

Podpisuję się pod wszystkim co powiedziały dziewczyny. Na początku szybciutko leci :)

czy za szybko chudnę?

13 maj 2014 - 16:43:24

Im grubszy ktoś jest, tym szybciej chudnie. Jak już ma wagę zbliżoną do normalnej, wtedy zaczynają się schodki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki podkłąd najlepszy do suchej cery??