Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta organizacja

2 minuty temu

przestrzeganie diety

19 minut temu

zalety diety pudełkowej

33 minut temu

skuteczna dieta

55 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy za szybko chudnę?

27 kwi 2014 - 08:51:04

Hej dziewczyny, mam w sumie problem z którego powinnam się cieszyć, a jednak tak nie jest i zaczynam się obawiać. Postanowiłam wziąć się za siebie, mam co zrzucić z siebie bo był okres kiedy brałam leki i dość dużo przytyłam- przy wzroście 158 ważę 68 kg. jestem 4 dzień na diecie (dieta raczej jest bezpieczna, bo postanowiłam po prostu zdrowiej jeść i regularnie 5 posiłków dziennie, wyeliminowałam słodycze i piję dużo wody) do tego 2 razy ćwiczyłam Chodakowską- raz skalpel i raz killera plus przez 4 dni robiłam po 250 brzuszków dziennie (100 rano i 100 wieczorem 1 50 po południu. dzisiaj piątego dnia tak z ciekawości postanowiłam się zmierzyć i wyniki pomiarów mnie ucieszyły, ale i zaniepokoiły. Podam może wcześniejsze wymiary 4 dni temu i obecne : talia 85 a obecnie 81, brzuch 102 obecnie 97, biodra 102 obecnie 100, udo 61.5 obecnie 59. Jak widać spadek jest moim zdaniem drastyczny i wydaje mi się, że to za szybko. Zauważyłam też że dużo bardziej się pocę,ale to może dlatego, że o wiele więcej piję wody bo około 2 litry dziennie, a wcześniej piłam 2-3 razy dziennie jak mi się zachciało pić, to były naprawdę niewielkie ilości płynu. Czy taki spadek jest prawidłowy? czy może któraś z Was też tak miała? Boję się, że może odbić mi się to na zdrowiu, a naprawdę nie głodzę się, bo jem normalnie z tym że o wiele zdrowiej i troszkę ćwiczę i wydaje mi się, że nie powinno mi to szkodzić, a jednak...

czy za szybko chudnę?

27 kwi 2014 - 09:09:11

Po prostu spora nadwaga na początku szybko leci :)

czy za szybko chudnę?

27 kwi 2014 - 09:19:36

Cytat
julsao
Po prostu spora nadwaga na początku szybko leci :)
zgadzam się, pozniej bedzie juz trudniej:)

czy za szybko chudnę?

27 kwi 2014 - 09:40:07

Waga owszem leci ale w pierwszej kolejności chodzi woda ...
Ale głowa do góry , trwaj a dotrzesz do celu ! :)

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

czy za szybko chudnę?

27 kwi 2014 - 10:07:33

woda spada i satad spadek ja w 5 dni tez leciałam z centymetrów :) poczatkowomiałamw pasie 73 - po kilku dniach 68, biodra 92 po spadku 87 udo 54 teraz - 52cm

czy za szybko chudnę?

27 kwi 2014 - 10:08:27

Jeśli zmienilas dotychczasowe nawyki, zaczełas więcej ćwiczyć to faktycznie efekty będą dość szybko zauważalne. Niestety po pierwszej, bardzo intensywnej fazie następuje najczęściej moment zatrzymania i wtedy bardzo istotna jest Twoja motywacja. Ciesz się utratą centymetrów-niech Cię one motywują do dalszej pracy;) Powodzenia! Trzymam kciuki za Ciebie!!

czy za szybko chudnę?

07 maj 2014 - 12:35:38

Nie przejmuj się, po prostu pierwsze zmiany szybko przychodzą :)

czy za szybko chudnę?

13 maj 2014 - 16:40:41

Podpisuję się pod wszystkim co powiedziały dziewczyny. Na początku szybciutko leci :)

czy za szybko chudnę?

13 maj 2014 - 16:43:24

Im grubszy ktoś jest, tym szybciej chudnie. Jak już ma wagę zbliżoną do normalnej, wtedy zaczynają się schodki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki podkłąd najlepszy do suchej cery??