Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czas na zmiany w wyglądzie?

24 mar 2014 - 21:39:45

Cześć dziewczyny!
od dłuższego czasu mam ochote coś zmienić w swoim wyglądzie chodź ciągle myśle co:(
bardzo was proszę o opinie i propozycje z obiektywnej strony :D
wstawiam aktualne zdjęcie.
ps. dla niemiłych - nie wstawiłam tego postu by podnieść samoocenę ani dla poprawy humoru :D





czas na zmiany w wyglądzie?

24 mar 2014 - 21:42:15

Sliczna jestes , nic nie rob ;)

czas na zmiany w wyglądzie?

24 mar 2014 - 21:42:31

Hej, a może by tak grzywka plus zmiana koloru? Wydaje mi się, że dobrze by Ci było w jaśniejszych włoskach :)

czas na zmiany w wyglądzie?

24 mar 2014 - 21:42:48

moze delikatna grzywka na wprost? po jednym zdjeciu tez ciezko ocenic:)

czas na zmiany w wyglądzie?

24 mar 2014 - 21:46:31

Ja bym przycięła włosy do ramion i grzywka, może być taka na bok gęsta, bo masz wysokie czoło.

czas na zmiany w wyglądzie?

24 mar 2014 - 21:50:18

ja bym nic nie zmieniała bo jesteś b.ładna :)

czas na zmiany w wyglądzie?

24 mar 2014 - 21:50:50

magalenkakf nie mogę podciąć włosów bo mam loki i kiedyś jak skróciłam i mi pocieniowała to miałam barana na głowie :D to było straszne:D

czas na zmiany w wyglądzie?

24 mar 2014 - 21:56:17

zawsze dziewczyna jest taka że chciałaby coś zmienić ;p nawet jak w pewnym momencie uważa że jest w porządku to i tak dopieszcza ...czasem może przedobrzyć ..a wtedy dochodzą myśli lepiej mi było wcześniej :( ..h a jeśli będziesz się cieszyć po metamorfozie ..to po pewnym czasie ..na początku możesz doznać szoku ..wszystko takie świeże i inne :) grzywka czy nie grzywka dłuższe czy krótsze ..koloror włosów odcień podkładu xd wszystko z którychś z tych rzeczy mogą bardzo odmienić Ci buzię :) tylko dobrze się zastanów ..myślę że fryzjerka będzie Ci dobrze radzić ..subiektywna jej opinia dopnie Cię do realizacji pomysłu metamorfozy :)

czas na zmiany w wyglądzie?

24 mar 2014 - 22:21:26

Ja w ciągu dwóch lat zmieniałam kolor włosów na różne od blondu po bordowe,brązowe,ciemne,kasztan ale nadal wole byc blondynka bo blond odmładza

czas na zmiany w wyglądzie?

24 mar 2014 - 22:26:51

Nadaj włosom objętości i będzie super. :)

czas na zmiany w wyglądzie?

24 mar 2014 - 22:29:31

śliczna dziewczyna z Ciebie, jedynie to moze włoski spróbuj na jasny blond, bo jak pisała jedna z dziewczyn wyzej blond odmładza zawsze:)

czas na zmiany w wyglądzie?

25 mar 2014 - 13:35:53

dziekuje dziewczyny za wypowiedzi:P
chyba zrobie sobie jaśniejsze włosy od dołu takie ombre :P a z tą objętością to próbuje ale mam bardzo rzadkie włosy i tak średnio to wychodzi:D

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

czas na zmiany w wyglądzie?

26 mar 2014 - 13:31:40

Myślę, że odpowiednie wycieniowanie oraz grzywka wiele by zmieniły na plus, włosy masz ładne, ale są takie...płaskie :)

czas na zmiany w wyglądzie?

26 mar 2014 - 13:41:05

Ja bym zmieniła fryzurę, bo nienawidzę takiego przedziałka z boku, jaki noszą niektóre dziewczyny.

czas na zmiany w wyglądzie?

26 mar 2014 - 13:42:10

Dużo Ci da grzywka bo masz wysokie czoło choć jesteś bardzo ładna :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

złuszczanie kwasami