Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Osobista stylistka

03 mar 2014 - 17:23:08

czesc dziewczyny! chciałam Wam zaproponować zakupy ze stylistką! Jeśli macie problem z garderobą, nie wiecie co Wam pasuje, jaką macie sylwetkę, co nosić, a czego nie- zapraszam!
garderoblanka :)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 4/5

Osobista stylistka

05 maj 2014 - 15:28:51

Świetna sprawa zakupy ze stylistką , naprawdę polecam. W Krakowie jest rewelacyjna pani Lucyna Sobieszek- naprawdę warto, polecam

Osobista stylistka

05 maj 2014 - 15:35:34

hmm pewnie drogi to interes? :)

Osobista stylistka

18 kwi 2018 - 13:38:11

Odkładałam spotkanie w nieskończoność, bo wydawało mi się, że na takie zakupy ze stylistką w Warszawie trzeba poświęcić dużo czasu i energii, ale nic bardziej mylnego!

Moja stylistka nie dość, że zaproponowała mi gotowe zestawy ubraniowe, to jeszcze pomogła zorganizować i uporządkować szafę.super

Tu link do strony stylistki: <moderacja>

Warto przejrzeć! Ja szczerze polecam. serce



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-18 20:09 przez moderator.

Osobista stylistka

18 kwi 2018 - 18:22:03

szczerze mówiąc jak patrzę jak Maja Sablewska ubiera babki to jestem w szoku !!
Po co komu stylista?
Są kobiety które wszystkie wyglądają jednakowo , te same spodnie bluzy buty i nie na każdy wiek .
stylista ubiera stare babki na młode a młode na stare .
Najlepiej samemu pokręcić się po sklepie i popatrzeć co jest i na jaki naprawdę wiek.
O zgrozo widziałam w kosciele babkę na zwykłej mszy ( to istotne jest) miała czerwoną sukienkę odcinaną w pasie , grubo przed kolano i na dodatek sukienka ta miała doszyty ażur a potem czerwony dół . konflikt No tak ale babka była w wieku około 60 tkihelp

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Osobista stylistka

22 kwi 2018 - 22:46:28

Jak tak popatrzeć z perspektywy czasu, to muszę powiedzieć, że od czasu założenia tego wątku chyba jest faktycznie większe zapotrzebowanie na stylistów. Coraz więcej ludzi chce wyglądać modnie i to w każdym wieku, ale czy to jest stylowe ... no, ale ludzie szukają i może nawet to jest dobre.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Osobista stylistka

13 cze 2018 - 13:04:50

Hej! A ile taka przyjemność (zakupów ze stylistką) kosztuje?

Osobista stylistka

13 cze 2018 - 13:34:17

a zakładająca wątek "stylistka" jakie ma w tym kierunku wykształcenie, kursy, dyplomy, czym poparta jest jej oferta?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki kolor?