Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jaki kolor włosów dobrać?

02 mar 2014 - 18:10:26

cześc, zastanawiam się nad odpowiednim kolorem dla mnie...
obecnie mam ciemny, naturalny blond wpadający w brąz... jednak nie czuję się w nim pewnie, wydaje mi się, że nie pasuje. wcześniej miałam jaśniejszy blond (widać trochę na zdjęciu)
mam bardzo jasną cerę, oczy koloru morskiego, niebiesko zielone... jaki kolor włosów jest dla mnie najlepszy? ;)



jaki kolor włosów dobrać?

02 mar 2014 - 18:14:43

Jakbyś dodała zdjęcie ucha to nie byłoby różnicy

jaki kolor włosów dobrać?

02 mar 2014 - 18:20:26

na tym zdjęciu akurat ucha mi nie widać, poza tym czy ucho ma znaczenie w dobraniu koloru do cery i oczu?

jaki kolor włosów dobrać?

03 mar 2014 - 02:56:30

syoss 8-7 miodowy blond lub mroźny czekoladowy blond garnier :)

jaki kolor włosów dobrać?

03 mar 2014 - 05:27:59

czekoladowy brąz

jaki kolor włosów dobrać?

03 mar 2014 - 07:34:58

Cytat
Inguss
na tym zdjęciu akurat ucha mi nie widać, poza tym czy ucho ma znaczenie w dobraniu koloru do cery i oczu?

Whiteco chyba chodziło o to że zdjęcie ucha było by tak samo pomocne przy dobraniu Ci odpowiedniego koloru jak zdjęcie, które dodałaś- czyli nie przydatne wcale. Ciężko po kolorze oczu dobrać kolor, co innego jak widać całą twarz, jej kształt i cerę .

jaki kolor włosów dobrać?

03 mar 2014 - 07:47:59

Nie widać brwi a one są istotne w doborze koloru włosów.

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

jaki kolor włosów dobrać?

03 mar 2014 - 07:53:59

Strzelam że brwi ma jasne :) A rudy, byłby ciekawy :) Tylko taki ładny, nie czerwony ;)

jaki kolor włosów dobrać?

03 mar 2014 - 08:30:04

Ja bym dała jakiś ciemny blond np carmel. Choć myślę czy w zimniejszym ciemnym blondzie nie byłoby Ci ładnie.

jaki kolor włosów dobrać?

03 mar 2014 - 08:42:05

O, masz mój kolor oczu i jesteś równie blada :) Niech zgadnę - naturalny kolor włosów jest nieco ciemniejszy od tego co na zdjęciu, złote refleksy, pasemka jasny blond? Może taki kolor byłby najkorzystniejszy? W każdym razie ja się najlepiej w takim czuję (swoim naturalnym).

jaki kolor włosów dobrać?

03 mar 2014 - 08:50:52

Cytat
Inguss
na tym zdjęciu akurat ucha mi nie widać, poza tym czy ucho ma znaczenie w dobraniu koloru do cery i oczu?[/quote

chodziło o to, że z tego zdjęcia trudno cokolwiek wywnioskować. kolor włosów najlepiej dobiera się do całej twarzy a nie tylko do oczu

niezweryfikowana
Posty: 361
Ostrzeżenia: 1/5

jaki kolor włosów dobrać?

03 mar 2014 - 13:08:47

zdecydowanie czekoladowy brąz.

jaki kolor włosów dobrać?

03 mar 2014 - 19:23:35

Cytat
incognito85
O, masz mój kolor oczu i jesteś równie blada :) Niech zgadnę - naturalny kolor włosów jest nieco ciemniejszy od tego co na zdjęciu, złote refleksy, pasemka jasny blond? Może taki kolor byłby najkorzystniejszy? W każdym razie ja się najlepiej w takim czuję (swoim naturalnym).

właśnie teraz mam ciemniejsze, naturalne i nie czuję się dobrze... tak niewidocznie...

dziękuję za wszystkie odpowiedzi, mimo że sama dalej nie wiem co wybrać :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Osobista stylistka