Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny, lato czy zima a ja ciagle wygladam tak samo może wy mi podpowiecie co tu zmienić ?



zweryfikowana
Posty: 474
Ostrzeżenia: 1/5

Zrób sobie może pasemka jaśniejsze :) I na henne może idz :)

jestes bardzo ładna nic bym nie zmieniała :) ale jesli juz chcesz to hm moze zmien kolor włosow lub zetnij na równo bo z tego co widze to chyba masz cieniowane

dokladnie jak kolezanka wyzej powiedziala :)

dzieki za rade ale wolalabym chyba raczej jeden kolor z pasemkami zawsze klopot, a nad henna trzeba pomyslec :)
a i zapomnialam dodać że wlosy dopiero odrastaja po ciązy dlatego sa takie jakby granat w nie strzelil :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-05 19:50 przez malwinatomas.

Ja bym nic nie zmieniała :D Bardzo ładnie wyglądasz

dzieki dziewczyny , komplement od kobiety jest 100 razy bardziej cenniejszy niż od meżczyzny :)

a po co tu cos zmieniac? jestes sliczna:)
wlasnie moze zrob sobie ladnie brwi to zawsze cos.

Nie rób pasemek :P ja też bym postawiła na hennę, wtedy twarz wygląda wyraziście, ale i tak masz ładną buzię ;)

o rany a ja sie zastanawialam czy mnie ,,nie zjecie,, tutaj. Podnioslyscie mnie na duchu. Pewnie wiekszośc z Was wie jak to jest po urodzeniu dziecka, liczy sie tylko ono i nie ma sie czasu i nawet czasami ochoty zając sie sobą. A wieć na św trzeba coś z sobą zrobić. Wstawie zdjęcie z efektem po hennie :)

Nie rób pasemek, są niemodne, poza tym masz bardzo ładny kolor. Możesz odświeżyć fryzure dobrym ścięciem i już lepiej się poczujesz. No i może kup sobie coś ładnego - to zawsze poprawia humor :)

a ja bym tylko podkreslila bardziej oczy

Makijaz jakiś sobie zrób ,rzesy
I wlosy masz tak byle jak



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-05 20:10 przez iza9000.

końcówko włosów zrób jasniejsze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolor włosów! Pomóżcie dziewczyny;);*