Obecnie rozmawiamy o:

Monitoring domu

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

duży nos

02 gru 2013 - 12:54:47

kochana ,u nas mieszka babka ,na która mowia nosiata ,jakbys zobaczyła jej nos ,:) nawet jak raz sżłam z moimi dziecmi ,to Julka (6 lat)się pyta po cichutku ,mamusiu a dlaczego ta pani ma taki duzy nos? ale ,babka swietnie sie ubiera, fajne włosy, makijaż ,i jest bardzo towarzyska usmiechnieta ,mysle ze nie przejmuje się az tak bardzo ,i zyje sobie ,dobrze ,mysle ze to więcej jest to co masz w głowie ,i jak o sobie myślisz tak cie postrzegają inni:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-02 12:57 przez brunetka71.

duży nos

02 gru 2013 - 13:03:23


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-02 13:06 przez basia150609.

duży nos

02 gru 2013 - 13:05:56

a tam dziewczyno daj spokój:)
ja mam z frontu nawet spoko nos:D
ale jak spojrzeć z profilu, to bójta się Boga;D;D;D
dziurki mi tak widać, że mam wrażenie, że wszyscy ludzie się w nie gapią;D;D
aleee co tam, się jakoś żyje:D

duży nos

02 gru 2013 - 13:11:39

Slyszalam, ze zaslaniajaca czolo grzywka pomaga odwrocic uwage od duzego nosa. Taka zwykla, prosta, gesta, zakrywajaca czolo grzywka. Ale sprawdzilabym na Twoim miejscu na forach fryzjerskich.

duży nos

02 gru 2013 - 13:15:21

Cytat
Magdalene
Slyszalam, ze zaslaniajaca czolo grzywka pomaga odwrocic uwage od duzego nosa. Taka zwykla, prosta, gesta, zakrywajaca czolo grzywka. Ale sprawdzilabym na Twoim miejscu na forach fryzjerskich.

no co Ty, właśnie niee ;) grzywka nigdy, tak samo przedziałek n środku nie przejdzie.

Specjalnie z dedykacją dla autorki, żeby podnieść ją na duchu, mój nochal :) cóż jest wielki, a z profilu w dodatku krzywy. Ale nie zmienię go, najwazniejsze jest odwracać uwagę fajnym strojem, czy włosami. Mam nos po mamie, a siostra po tacie - mały, zawsze jej zazdrościłam. Ale wraz z wiekiem moim zdaniem kompleksy prechodzę, zaczynam mieć gdzieś to :) są gorsze zmartwienia.

duży nos

02 gru 2013 - 13:18:12

ja za to mam okropne palce u nóg ,bardzo długie ,te pierwsze dwa nienaturalnie długie ,i zadko kiedy nosze sandały bo widać ,:) każdy ma cos co mu się nie podoba w sobie i trzeba z tym zyc:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzura.Jaka?